כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

תאגיד עין כרמים קיים פעילות חווייתית לחיסכון במים במסגרת שבוע ירוק במערכות החינוך בעיר

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 18.02.20 , 10:51ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כמיטב המסורת במסגרת אירועי השבוע הירוק- ט"ו בשבט, קיים תאגיד המים והביוב עין כרמים פעילות הסברה לחיסכון במים במערכת החינוך בעיר. הפעילות בבית הספר כלנית התקיימה בהשתתפות ראש עיריית כרמיאל ויו"ר תאגיד עין כרמים משה קונינסקי, מנכ"לית תאגיד עין כרמים, בת שבע אבוחצירה ומפקחת משרד החינוך אפרת בן צור

___________________________________________

ראש העיר משה קונינסקי, ברך את התלמידים וציין לשבח את פעילות ההסברה החשובה לעידוד חיסכון במים שמקיים תאגיד עין כרמים. מנכ"לית התאגיד בת שבע אבוחצירה הדגישה בפני התלמידים, "מים מציינים חיים והם המשאב החשוב ביותר אחרי חמצן וביכולתכם לסייע בחיסכון במים מדי יום". בנוסף, הודתה למנהלות בתי הספר על שיתוף הפעולה".

השנה, נטלו חלק בפעילות החווייתית תלמידים משכבת כיתות ג'-ו' בבתי הספר- כלנית, ניצנים ורקפת, כאשר במהלך הפעילות הומחשה מערכת זרימת המים בברזים והאמצעים לחסכון במים בפעולות פשוטות יומיומיות שאפשרו לתלמידים ללמוד כיצד ניתן לעשות שימוש מושכל במים על מנת לשמור על המשאב הטבעי החשוב כל כך.

מנכ"לית תאגיד עין כרמים, בת שבע אבוחצירה, סיכמה, "לשמחתי, ניתן היה להיווכח כי המסרים שהעברנו במסגרת הפעילות החווייתית השיגו את המטרה והקנו לילדים כלים לשמירה על איכות הסביבה וכמידי שנה נמשיך בהסברה ובכל פעם בבתי ספר שונים. בימים אלה, אנחנו כבר שוקדים על תכניות המשך לבתי הספר, עידוד חיסכון במים, שמירה על איכות הסביבה ופיתוח טכנולוגיות חדשניות לחיסכון במים גם בבתי הספר העל יסודיים".

תאגיד עין כרמים קיים פעילות חוויתית לחיסכון במים במערכות החינוך בעיר.

ראש העיר משה קונינסקי ומנכלית התאגיד בת שבע אבוחצירה (צילום - יחצ תאגיד עין כרמים)

אולי יעניין אותך גם