כותרת
> C;
1/1
חוק ומשפט

תאונות אופנוע סטטיסטיקה

כרמיאלי חוק ומשפטפורסם: 15.11.21 , 14:37ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מדוע חשוב להתייעץ עם עורך דין תאונת אופנוע? על פי מחקרים עולה כי שנת 2021 הייתה קטלנית במיוחד לרוכבי האופנועים ולצערנו הרב ישנם מעל 70 הרוגים בעקבות תאונת דרכים עם אופנוע.

נתונים אלה מדאיגים מאוד מכיוון שאחוז רוכבי האופנוע בישראל הוא כ-חמישה אחוז בלבד, אולם על פי מחקרי תאונות הדרכים בישראל עולה כי מעורבות של רוכבי האופנוע בתאונות דרכים קטלניות הן כ-20 אחוז מסך כל התאונות הקשות, כאשר הסיכוי של רוכב האופנוע להיפגע לעומת נהגים או נוסעים ברכב פרטי הוא פי 16 וזאת למרות השיפורים הטכנולוגים המתקדמים שנועדו להגן על רוכבי האופנוע במניעת תאונות דרכים.

מה החשיבות של עורך דין תאונות אופנוע?

למשרד עורכי דין אריאלה גפן מייצג נפגעי תאונות דרכים רבים אשר נותרו עם נכות תפקודית או נכות רפואית גבוהה או נפגעי תאונות דרכים שבעקבות תאונה הגיעו לתוצאות טרגיות וקשות כמו מוות, ברב המקרים נפגעי תאונות הדרכים אינם מודעים לזכויות שלהם בעקבות תאונת הדרכים ואילו פיצויים כספיים מגיעים להם ולכן מומלץ לפנות ל- עורך דין תאונת דרכים לקבלת ייעוץ משפטי כפי שיפורט במאמר

יודגש, רוכב אופנוע אשר נפגע בתאונת אופנוע מתמודד עם טראומה נפשית ונזקי גוף אשר בהרבה מן המקרים אינם מאפשרים לו לחזור למשרה וכך הוא נפגע כלכלית, כמו כן משפחתו אף נפגעת שכן רוכבי אופנוע רבים הם בעלי משפחות אשר היו המפרנסים העיקרים כך שבני המשפחה היו תלויים בהכנסותיהם.

עורך דין תאונות אופנוע - חברות הביטוח בישראל

בעקבות הגידול המשמעותי בתאונות האופנוע חברות הביטוח כמו הפול המאגר הישראלי לביטוח רכב עולה גם מספר תביעות תאונות הדרכים שמוגשות נגד חברות הביטוח, מכאן חשופות חברות הביטוח להפסדים כלכלים משמעותיים שכן רוכבי האופנוע נפגעים בצורה משמעותית ונותרים עם נכויות או נזקי גוף קשים המזכים אותם בפיצויים כספיים גבוהים מאוד שיכולים להגיע למאות אלפי שקלם או אפילו מיליוני שקלים.

חברות הביטוח יעשו ככל שביכולתן למזער את הפיצוי הכספי שמגיע לנפגעים ואף לנסות לדחות את התביעה כך שנפגע תאונת האופנוע לא יקבל את הפיצוי שמגיע לו.

לדברי עורכת הדין אריאלה גפן, הבעלים והמייסדת של משרד עורכי דין העוסק בתאונות דרכים, נפגעי תאונות אופנוע רבים מנסים להתמודד מול חברת הביטוח הגדולות והחזקות בישראל בעצמם כאשר אין להם את הניסיון בניהול תביעות משפטיות או הידע המשפטי הדרוש למיצוי הזכויות הכספיות במקרה של תאונת דרכים במקרים רבים הם פוגעים בזכויות ובמיצוי הכספי שמגיע להם ואף עלולים להביא לדחיית התביעה.

כמו כן, ההתמודדות של נפגעי מול הבירוקרטיה של חברות הביטוח הגדולות מביאה רבים מהם לזנוח את תביעתם או להביא להתיישנות התביעה.

ייעוץ משפטי אסטרטגי נכון ומדויק ע"י עורך דין לענייני תאונות דרכים קרוב ככל שניתן לאירוע התאונה יכול להדריך אתכם בהתנהלות נכונה מול חברת הביטוח על מנת לבסס תביעה חזקה ומנצח מול חברת הביטוח כאשר המטרה הינה לשפר משמעותית את הסיכוי לקבל את הפיצוי הכספי המרבי שמגיע לך.

אריאלה גפן – משרד עורכי דין נזיקין

לצערנו הרב תאונות אופנוע מהוות חלק מרכזי מסך התאונות במדינת ישראל, ועל פי המחקרים נפגעי תאונות אופנוע נשארים עם פגיעות פיזיות כמו שברים, נכויות וטראומות ולכן חשוב ליווי צמוד של עורך דין תאונות דרכים עם ניסיון משפטי של מעל ל- 20 שנה ועיקר עיסוקו הוא תאונות דרכים.

עורכת הדין אריאלה גפן צברה את הניסיון העשיר המשפטי שלה בתביעות תאונות דרכים כאשר ייצגה את חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתיקי תאונות דרכים מורכבים ומסובכים, כאשר מאחוריה ניסיון בייצוג משפטי של מאות תביעות תאונות דרכים והשיגה עבור לקוחותיה מיליוני שקלים במצטבר.

את הניסיון המשפטי בתאונות דרכים הרב (מעל 20 שנים) רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת הקמת משרד עורכי דין נזיקין על מנת לשרת את נפגעי תאונות הדרכים בתביעות נזקי גוף נגד חברות הביטוח.

ההיכרות עם הביורוקרטיה, אופן התנהלות המערכת המשפטית והגופים השונים, לרבות חברות הביטוח, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, מאפשרת לעו"ד אריאלה גפן להשתמש בכלים והידע המשפטי שצברה הודות לניסיון של למעלה מ- 20 שנה על מנת להשיג ללקוחותיה פיצויים כספיים מקסימליים

.

ההתמחות של עו"ד אריאלה גפן בתביעות תאונות דרכים מאפשרת לה לנהל תיקי תביעות תאונות דרכים קלות וקשות ולהבטיח ללקוחותיה אפס פשרות באשר למיצוי זכויותיהם המלאות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

יודגש, משרד עורכי דין אריאלה גפן פועל על פי החוק, מכאן שכר הטרחה בתביעות תאונות דרכים הינו מבוסס הצלחה ובאחוזים מהפיצוי הכספי שתקבלו מחברת הביטוח בסוף ההליך, כך שבתחילת ההליך אין צורך בהשקעה של אלפי שקלים על מנת להגיש תביעת תאונת דרכים, ושכר הטרחה אינו מהווה שיקול להגשת התביעה.

לייעוץ משפטי ללא עלות וללא התחייבות אתם מוזמנים להתקשר – טלפון\וואטסאפ: 0733-752-766 או להשאיר הודעה באתר https://gefen-law.com

קרדיט תמונה: freepik