כותרת
> C;
1/1
טכנולוגיה ותקשורת

10 התוספות האופציונליות הטובות ביותר למערכות שערים חשמליים

כרמיאלי טכנולוגיה ותקשורתפורסם: 03.12.20 , 12:45ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אצלנו ב- Valex, אנו מעריכים את חשיבות הפרטים. לאורך העמוד הבא תמצאו ציוד אופציונלי לפירוט, כמו גם פירוט של השירותים והיתרונות המקיפים העומדים לרשות כל לקוח רנצלנד בכל התקנות השער החשמלי החדש.

יציאת רכב בלולאת אינדוקציה

לולאת אינדוקציה של יציאת שער אוטומטית

אז האם תהיתם פעם איך שערים חשמליים נפתחים או נסגרים אוטומטית כשמכונית עוברת? כנראה שלא - אבל רק כדי שתשעמם את החברים בפאב, זה נעשה על ידי התאמת כבל נחושת מתחת לחניה המקושרת לגלאי, שתוכנת ללוח הבקרה של השער. עדיין ער? טוֹב! לולאת האינדוקציה יוצרת שדה מגנטי. השערים ייפתחו אוטומטית כשמכונית / אופנוע עובר מעל הלולאה, כאשר מתכת ברכב מזוהה שמפעילה את פתיחת השערים.

הכבל יותאם למעטה חיצוני מגן, קבור בחניה שלך. מערכת זו פעילה לצמיתות, אולם בעלות נוספת ניתן לשלוט בה בזמנים קבועים מראש באמצעות טיימר או לכבות אותה באמצעות מתג מקשים. העלות כוללת עבודה של החדרת הכניסה מחדש - שימו לב שאנו גובים עבודה נוספת עבור חסימת שבילים מכיוון שהיא יותר עתירת עבודה וגוזלת זמן כדי להבטיח שהבלוקים יישארו בדיוק כפי שמצאנו אותם.

זה עובד גם על אופניים, אז אנא חשבו היטב על אפשרות זו אם יש לכם ילדים צעירים המשתמשים באופני דחיפה בחניה שלכם (או בני ערובה עם רגלי מתכת שרוצים לברוח!)

שלט רחוק נוסף שער

שלטים לשער חשמלי

מערכת השערים החשמליים שלך תגיע עם שני שלט רחוק מסוגנן וחזק. אם אתה זקוק לשלטים נוספים, בחר צבע ומספר כפתורים נדרשים. לכל אחד מבני המשפחה יכול להיות שלט רחוק בצבעים שונים, ולכן אין עוד ויכוחים על מי איבד שלט, שתמיד מניב פרודוקטיבי לחיי משפחה מאושרים!

גיבוי סוללה

גיבוי סוללת השער

במקרה של הפסקת חשמל הסוללה מגבה תפתח / תסגור את השערים החשמליים עד למקסימום של 25 מחזורים *. הסוללה תטען לאחר החזרת החשמל.

הפסקות חשמל מתרחשות תמיד בזמן הגרוע ביותר האפשרי! "זה ממש כיף לבלות 20 דקות בטירוף בחיפוש אחר מפתח השחרור של שער הכניסה שלי, ואז לשחרר ידנית את השערים החשמליים שלי בשעה 3 בבוקר בגשם השוטף, כשאני מאחר לטיסה" ... לא אמר אף אחד, אף פעם ... הוסף זאת שלך כדי לשפר את הצ'י שלך.

* משתנה בהתאם לגודל / משקל השערים. תואם רק למערכות שער 24v.

היי רווח- אנטנה

כסטנדרט למערכת השערים החשמליים ישנה אנטנה מובנית המתאימה לטווח של 30-50 מטר בהתאם לקו הראייה ולתנאי האטמוספירה. זו אנטנה נוספת לשיפור והרחבת טווח השלטים באזורים כפריים או בנויים.

זוג חיישני בטיחות נוספים

חיישני בטיחות אחוריים נוספים . זה מונע שערים חשמליים שנסגרו על מכוניות החונות בתוך קשת / נדנדה של השערים.

אחריות מורחבת ל -5 שנים

תגובת קריאת עדיפות

2 שירותים שנתיים (מינימום)

שיחות בלתי מוגבלות וללא חיובי עבודה

ללא חיובי חלקים כולל כבלים

מנהל חשבונות אישיים

הערכת סיכונים וייעוץ

הנחה של 25% על שירותים נוספים

ניטור שער מרחוק

ביטוח הגנה משפטית

מנועי שער במהירות גבוהה

מנועי השער החשמלי המהירים ביותר הקיימים בשוק-

אפשרות זו כפופה להמלצות ולתנאי האתר שלנו. זהו פיתרון בטיחותי / מסחרי גבוה ולא מומלץ על מוצרי עץ רך או על בתי מגורים משפחתיים.

הפיתרון המושלם בו נדרשים תמרוני פתיחה וסגירה מהירים, ומבטיח את זמן ההמתנה הקצר ביותר ואת האבטחה המרבית. אתה יכול לקבל פתיחה מהירה / סגירה איטית ולהיפך.

פתיחה של 90 ° בערך 8 שניות ... (שערים מתנדנדים)

לחץ כאן למידע נוסף או ראה סרטון למטה

אינטרקום שער GSM

אינטרקום GSM איכותי מעוצב מנירוסטה כיתה ימית.

שלוט בשערים האוטומטיים שלך מכל מקום בעולם. אין חיווט פנימי או שיפוץ מחדש מכיוון שהטלפונים הקיימים שלך בדרך כלל כבר נמצאים במקום הנוח ביותר! חוסך עלות נוספת של שלט רחוק, מכשירים, כבלים, עיצוב מחדש והתאמת התאמה. ניתן אפילו להפנות את השיחה למספר בעלים.

תיהנו מאבטחה מוגברת, מכיוון שהמבקר שלכם לא יהיה מודע אם אתם בבית או לא ... אידיאלי לבקרים המוקדמים שבהם ביקרתם אצל גיסים שלא הזמנתם או אנשי מכירות מדלת לדלת מעצבנים. אתה יכול לקבל משלוחים לא בבית, או אפילו לחייג כדי לתפוס את השער שלך. תכנות, תקלות ואבחון זמינים בזמן אמת, ומפחיתים מרחוק את ביקורי המהנדסים.

חריטה בחינם! לצורך מגע אישי, ניתן לחרוט את היחידה עם שם ביתכם אשר אנו נעשה בחינם מכיוון שאנחנו אוהבים לעצב מוצרים בהזמנה אישית ????

אינטרקום אלחוטי (שמע בלבד ואודיו חזותי זמין)

אינטרקום אלחוטי

אינטרקום אלחוטי איכותי עם טווח ארוך מאוד; יתאים לרוב הנכסים למגורים ומסחר. בעזרת מכשירים נוספים ניתן להשתמש בזה גם כאינטרקום פנימי. עם זאת, זכור כי הוספת יותר משני מכשירים תהיה עלות בהשוואה למערכת GSM (שיש לה יותר פונקציונליות).

הלוח הקדמי החיצוני כולל תאורה אחורית בצבע כחול ניאון לשעות הלילה והוא עשוי נירוסטה כיתה ימית עם חזית אקרילית מבריקה.

יתרון נוסף עבורך, הוא תכונת הדואר הקולי במכשיר, כלומר כשתחזור הביתה תוכל לבדוק אם החמצת מישהו. לעולם לא תחמיץ שיחה בשער האוטומטי שלך!

לוח מקשים פנימי נוסף

לוח מקשים פנימי

מערכת כניסה למקלדת חיצונית לפתיחת השערים החשמליים. מאחסן עד 99 קודים. לוח המקשים נדלק גם בלילה. ממש שימושי אם תשכחו את שלט השער כשמכניסים את הפחים או שאינכם רוצים לתת לילדים, גננים או משרתים שלט!

ממשק מסך מגע

מסך מגע שליטת שער

מסך מגע פנימי שער אוטומטי ובקרת אור-

ניהול בקרות מתוזמנות באמצעות התוכנית המובנית שבועית ושעה, תצוגת איתור תקלות, מהירות, עיכוב פתוח והגדרות תאורה.

מותקן על הקיר או מגיע עם מעמד מובנה.

אפשרויות פתיחת שער מנייד שלך.

התקנת GSM למענוע חשמלי עלות כ 1500 ש"ח ליחידה מחיר לפניי מעמ ועוד מגוון מצורים נא לשאול את הנציג שלנו.

צילום: freepik