כותרת
> C;
1/1
בריאות

5 סיבות לקנות קנאביס רפואי מבית מרקחת מוכר

כרמיאלי בריאותפורסם: 16.12.21 , 13:14ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

תארו לעצמכם עידן שבו רוקחים מקצועיים ומורשים היו מחלקים קנאביס רפואי חולים. נשמע קצת מופרך? העידן הזה כבר כאן. רוקחים רשאים היום למכור קנאביס רפואי למטופלים שיש להם מרשם מרופא לצריכת קנאביס לטיפול במחלה או במצב נפשי.

אבל חשוב להבין כי צריכת קנאביס רפואי צריכה להתבצע רק בבית מרקחת מוכר, שיש לו רישיון למכור קנאביס ליחידים שמחזיקים במרשם רפואי, כדי לוודא שהחומר הנמכר אכן מבוקר ומפוקח על ידי משרד הבריאות ולא יזיק לבריאות או יחמיר מצבים רפואיים. אז בואו נדבר רגע על חמש סיבות לקנות קנאביס רפואי רק מבית מרקחת מורשה.

1. דרישות המוצר

קנאביס רפואי במרשם רופא מוכר היום על ידי משרד הבריאות כמוצר טיפולי מאושר כשיטת טיפול משלים בתסמונות או מחלות שונות, למטופלים מגילאי 18 ומעלה, אשר לא הגיבו באופן מספק לתרופות אחרות ושהפגינו שיפור קליני משמעותי בתסמיניהם במהלך ניסוי ראשוני של הטיפול.

את השיפורים בתסמינים ובהתאוששות המטופלים ניתן לקבוע רק אם הקנאביס נמכר על ידי בית מרקחת לקנאביס, שפועל תחת רישיון משרד הבריאות. תרופות קנאביס אחרות שנרשמות על ידי גופים או אנשים שאין להם רישיון למכירת קנאביס, עשויות להחמיר את תסמיני המטופלים.

2. מרשם חוקי

בית מרקחת מוכר שמוכר קנאביס, מספק את המוצרים בהתאם למרשמים שנקבעו על ידי רופאים, ושמסופקים על ידי המטופלים במרשם מודפס או ממוחשב, עם פרטים שתואמים את הקריטריונים להנפקת מרשמי קנאביס רפואי.

הרופא מציין במרשם לתרופת קנאביס את כל הדרישות וההגבלות לשימוש במוצר, כגון הוראות שימוש נאותות, מינונים שנקבעו, ואופן השימוש. הנהלת בית מרקחת לממכר קנאביס רפואי מקפידה על ביצוע ההנחיות הרפואיות כלשונן, למניעת שימוש שאינו הולם במוצר.

3. חלוקת קנאביס רפואי

רוקח של בית מרקחת לקנאביס רשאי לחלק תרופות קנאביס בהתאם למרשמים רפואיים חוקיים, רק אם יש לו רישיון משרד הבריאות לחלוקת התרופות.

כל מרשם של תרופה מורכבת אחרת אסורה לחלוקה, כך שהמטופלים יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהם מקבלים בדיוק את המוצר שנרשם להם ולא מוצר אחר שעלול לסכן את בריאותם.

4. הוראות אספקת חירום אינן חלות

הרוקח חייב לאמת את המרשם, לדווח על כל מרשם שנראה מזויף או שהפרטים בו שונו במרמה, והוא נדרש לשמור מרשמים מזויפים בנפרד ממרשמים רפואיים חוקיים אחרים.

בית מרקחת לממכר מוצרי קנאביס רפואי אינו רשאי להחזיק במלאי תרופות שאינן רשומות, אלא אם כן הן אושרו לאספקה על ידי משרד הבריאות, מה שאומר שהמטופלים מקבלים רק מוצרים מאושרים על ידי משרד הבריאות.

5. אחסון נאות

יש לאחסן תרופות קנאביס רפואי בנפרד מתרופות אחרות, ובאופן מאובטח, כפי שנדרש לאחסון כל תרופה אחרת, באופן מאובטח שאינו פוגע בתרופות, כך שהמטופלים שמחזיקים במרשם חוקי לצריכת קנאביס יקבלו מוצרים רפואיים תקינים שלא יפגעו בהם.

באתר האונליין אגם רעות תמצאו מוצרי קנאביס איכותי של יצרים מורשים לשימוש רפואי. אנו מאמינים בשירות לקוחות ייחודי ומספקים מענה ומידע עבור כל הלקוחות בעלי רישיון קנאביס רפואי .

קרדיט תמונה: pexels.com