כותרת
> C;
1/1
חדשות

818 מחשבי לפטופ ואמצעי חיבור לאינטרנט יחולקו לתלמידים בכרמיאל

כרמיאלי חדשותפורסם: 16.12.20 , 08:31ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

למעלה ממיליון ₪ יושקעו בתשתיות אינטרנט בבתי הספר.

במעמד שר החינוך אלוף במיל' יואב גלנט , ראש העיר משה קונינסקי , מ"מ ראש העיר טניה מזרסקי נציגי מחוז הצפון במשרד החינוך, נציגי אורט, צוותים חינוכיים, התקיים ביום חמישי האחרון בקמפוס אורט כרמים ובית הספר כרם גפנים טקס חלוקת מחשבים במסגרת הקמת ספריית ההשאלה לתלמידים וצוותי הוראה בכרמיאל. הטקס התקיים כמובן בהתאם לכללי התו הסגול.

בטקס הודיע השר יואב גלנט על כך שבכרמיאל יחולקו כאמור 818 מחשבי לפטופ ואמצעי חיבור לאינטרנט. בנוסף יושקעו למעלה ממיליון ₪ בתשתיות אינטרנט בבתי הספר.

בנוסף הודיע השר כי בהמשך לישיבת העבודה שהתקיימה לאחרונה במשרדו עם ראש העיר משה קונינסקי אישר משרד החינוך 11 כיתות מל"א (מרחב לימודי אחר) בשווי כולל של כמיליון ₪ נוספים.

חלוקת המחשבים הינה במסגרת תכנית ארצית של משרד החינוך שבה יחולקו כ-150,000 מחשבים ברחבי הארץ. התכנית נותנת מענה לתלמידים שאין בידם מחשב או אמצעי חיבור לאינטרנט ובכך למנוע הצטברות של פערי לימוד בין התלמידים.

ראש העיר משה קונינסקי : "אני רוצה להודות לשר גלנט הובלת משרד החינוך בימים מורכבים של קורונה. כמי שפועל שנים רבות מול משרד החינוך בתפקידי הקודמים אני לא זוכר שר כמו מר גלנט שמוביל בטווח כל כך קצר עשייה כה רבה".

בתמונות: שר החינוך אלוף במיל' יואב גלנט וראש העיר כרמיאל משה קונינסקי (צילום: אייל מן)