כותרת
> C;
1/1
לימודים

גילה רפאל, מאמנת אישית ומנחת קבוצות, על ההסכמה האחרונה - כתבת המשך

כרמיאלי לימודיםפורסם: 18.02.15 , 09:06ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
שלום חברים,

פורים לפנינו ועוד לא דיברנו על ההסכמה האחרונה בסדרת הכתבות על 4 ההסכמות,
לעשות הכי טוב שאני יכול! ואני מוסיפה, כל הזמן!
מה זאת אומרת לעשות הכי טוב שאני יכול? כל הזמן? זה בכלל אפשרי?
אז בואו נראה... אם אני שומר על מוצא פי (הסכמה אשונה) ומתכוון באמת למה שאני אומר, דברי מתרגמים למעשים עם כוונה מאחוריהם, מעשים שמשפיעים על חיי וגורמים לשינוי בתוכם.
בכדי "להרחיק" הרגל ישן עלינו לאמץ הרגל חדש ולחזור עליו בהתמדה כל יום, כל פעם כל הזמן!  לדוגמה : במקום שתיית כוס חלב עם כפית גדושה של נס קפה ושתי כפיות סוכר אני בוחרת לשתות כוס תה צמחים ללא סוכר, בתחילה פעם בשבוע, אחר כך פעמיים ואז שלוש בשבוע ולאחר תקופה כל השבוע אני שותה תה ללא סוכר וללא קפאין ואז ההרגל החדש מוטמע בנו ולמעשה כתוצאה מכך אנו עושים הכי טוב שאנו יכולים, כל הזמן!
בכדי לגרום לשינוי לקרות עלינו להכניס שינויים בצעדים קטנים ובהתמדה ולא בבת אחת ובאגרסיביות וזה אומר... לעשות הכי טוב שאני יכול, בכל רגע נתון.
אם אני בוחרת לא להתייחס למה שנאמר לי (הסכמה שנייה) ולהמשיך ולהתמיד בשינוי שאני בוחרת לעשות בחיי, בכל תחום שהוא, אזי אני עושה את הכי טוב עבורי בכל רגע נתון, חדורת אמונה בפעולה, חדורת נחישות והתמדה ולא לוקחת אישית שום דבר.
אם אני בוחרת לשאול שאלות מדויקות, לקבל את כל המידע על מה שלא ברור לי, למעשה אני פועלת לפי ההנחה השלישית, שלא להניח הנחות וגם אז אני עושה, הלכה למעשה, הכי טוב שאני יכולה. האנרגיה שאני משקיעה בכך דורשת ממני אך ורק התמדה, בכדי "להרגיל" עצמי לשינוי שבחרתי בו ולכן גם אז אני עושה הכי טוב שאני יכולה, כל הזמן!
אז יקירי, אם תתמידו לעמוד בכל שלושת ההסכמות הראשונות ולהטמיע אותם בחייכן ההסכמה הרביעית ממילא תגשים את עצמה ותעשו הכי טוב שאתם יכולים בכל רגע נתון.
ופורים...מה איתו?
אילו מסכות אנחנו עוטים על עצמנו שלא מאפשרות לנו לעשות הכי טוב שאנחנו יכולים?
אילו "תחפושות" אנחנו מאמצים לעצמינו במשך היום, החודש, השנה החיים כולם?
איך נוריד מעלינו את המסכות ותחפושות?
בואנה לחוות סדנה לנשים בלבד שבה תכירו את מי שאתן מתחת למסכות, איך להוריד את התחפושות ולהינות ממי שאתן באמת! באותנטיות, בערב חוותי, מלא פעילות, הפתעות וארוחת ערב בריאותית וכייפית. לנרשמות בזוגות 20% הנחה לכל אחת.
הסדנה תתקיים במרכז נעמ"ת ביום ג' 24/02/2015 משעה 17:00 למשך 5 שעות.
לפרטים גילה רפאל 054-4989412

לכניסה לאתר של נקודת מבט - גילה רפאל לחצו כאן

אולי יעניין אותך גם