כותרת
> C;
1/1
חדשות

מועדון ההרצאות של שכונת מכוש יצא לדרך

כרמיאלי חדשותפורסם: 23.02.15 , 14:41ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
 ההרצאה ראשונה בנושא התנהלות כלכלית נכונה נערכה ביום חמישי האחרון במתנ"ס מכוש. סדרת ההרצאות הינה פרי היוצר של קבוצת פעילים בשכונת מכוש.
 
קבוצת פעילי השכונה פועלת לשיפור איכות חייהם של תושבי השכונה. הקבוצה מונה שישה פעילים תושבי השכונה, הנפגשים אחת לשבועיים. עד כה התקיימו שני אירועים גדולים בשכונה – הפנינג משחקים למשפחות והפנינג לכבוד חג החנוכה בשיתוף מתנ"ס מכוש.
 
בנוסף, על מנת לטייב את פעילות הקבוצה – ערכו הפעילים סקר צרכים שכונתי בקרב כמה עשרות מתושביה.
 
ביום חמישי האחרון התקיים המפגש הראשון בסדרה של מועדון ההרצאות של שכונת מכוש, בנושא – התנהלות כלכלית נכונה. המרצה, רונית אלזנר – נציגת עמותת פעמונים, ארגון המסייע  משפחות המצויות בבעיות כלכליות באמצעות הדרכה וליווי מקצועי בתחום הפיננסי וההתנהגותי.  סיוע זה מאפשר למשפחה לאזן את תקציבה, למצות את כושר ההשתכרות שלה ולעלות על דרך המלך. במקביל, דואג הארגון לסייע בצמצום והסדרת חובות ובפתרון בעיות כלכליות סבוכות.
 
ההרצאה הבאה בנושא HOME STAYLING  צפויה להתקיים במהלך חודש מרץ.
 
ראש העיר עדי אלדר ברך השבוע על היוזמות של מרכז הצעירים ועל הפעילות המתקיימת במרכז לקידומם של צעירי כרמיאל בתחומים השונים כמו התחום החברתי- קהילתי, פיתוח מנהיגות ועוד.
 
פעילות קבוצת הפעילים הינה בליווי רכז קשרי קהילה ומעורבות חברתית במרכז צעירים כרמיאל. המחלקה למעורבות חברתית במרכז הצעירים מקדמת פעילות בתחום מנהיגות  חברתית, קבוצות צעירים פעילים, מעודדת ומקדמת יוזמות חברתיות קהילתיות שונות. הפעילות נתמכת על ידי עיריית כרמיאל, הג'וינט והמשרד לפיתוח הנגב והגליל.
 
למידע נוסף אודות פעילות הקבוצה ופעילויות נוספות – יוני, רכז מעורבות חברתית וקשרי קהילה – 04-6662390, yoni@mzk-hon.org.il