כותרת
> C;
1/1
לימודים

כבר לא צריך לנסוע למרכז - קורס גישור בצפון

כרמיאלי לימודיםפורסם: 01.10.15 , 08:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
מחזור ב' של קורס הגישור בצפון יוצא לדרך!גישור הינו הליך המתקיים בהסכמת הצדדים לסכסוך בליווי מגשר מוסמך וניטראלי במטרה להביא לפתרון מוסכם ומספק עבור כל הצדדים באווירה בטוחה ודיסקרטית.
חברת גושרים היא מרכז גישור מקצועי ואיכותי, המנוהל במקצועיות ובאווירה חמה ולבבית על ידי ד"ר דויד שמעוני ועו"ד יעל עזרתי. אצלנו מקבלים ליווי אישי לאורך כל תהליך הגישור, החל מהפגישה הראשונה ועד לסיומו. בניגוד למרכזי גישור עסקיים גדולים העוסקים בנושאים רבים, בגושרים עוסקים בגישור בלבד. אנחנו מבטיחים שירות יעיל, אמין, דיסקרטי ובאיכות ללא פשרות.
מלבד הייחוד שלנו כמרכז גישור אנחנו גם משמשים גורם מוסמך להכשרת מגשרים מקצועיים. אצלנו ניתן ללמוד קורס גישור בסיסי מסמיך העומד בקריטריונים שנקבעו ע"י ועדת גדות ולמעוניינים להמשיך ולהתמקצע במסגרת הקורס המתקדם "פרקטיקום". זוהי תכנית להתנסות מעשית מודרכת המוכרת ומפוקחת על ידי הנהלת בתי המשפט.
קורס הגישור המסמיך שיפתח במשגב ב22/10/2015 יונחה על ידי מריאלה יעבץ בוחניק, יועצת ארגונית ומגשרת תושבת שכניה, בעלת ניסיון רב שנים בהובלת תהליכים מורכבים של יישוב סכסוכים, בניית הסכמות ובהדרכה וליווי של מגשרים.
במסגרת עבודתה כיועצת ארגונית ומגשרת מריאלה הובילה תהליכים רבים של גישור ובניית הסכמות לדוגמא בין רשתות בתי ספר יהודים וערבים בצפון, בין המשטרה לקהילה יוצאי אתיופיה בנתניה,  בניית שותפות בין יישובי בקעת בית הכרם ותהליכי גישור בין עובדים וצוותים בארגונים ציבוריים ופרטיים. כמו כן, היא שותפה בצוות מגשרים עם עו"ד רני גורלי בגישורים משפחתיים ועסקיים.
מריאלה מנחה קורסים והשתלמויות בנושא גישור, בניית שותפויות ומניעת אלימות במרכזי גישור קהילתיים, מכללות לחינוך, מרכזי פסג"ה, בתי חולים וארגונים פרטיים.

להרשמה - 077-5455056
לפרטים נוספים>>

 משובים של התלמידים בקורס לגישור:

"הקורס ממש מעניין והמרצה עוד יותר. היא נותנת הרבה ידע גם לעבודה ועוד יותר לחיים וזה חשוב! המרצה רגועה והיחס שלה מדהים לכל אחת ואחת מבנות הקורס. אין מילים! אנחנו נהנות מאוד מהקורס ולומדות המון מזה! תודה רבה רבה!"

"מריאלה, מרצה מקצועית, נוגעת בנושא מעניין וחשוב. לדעתי, שוב לתת קורס זה למנהלים!"

"מעניינת מאוד ותורמת לחיים. עוזרת בפתרון בעיות בצורה נעימה וברורה."

"שינוי מרענן ביותר לעומת שאר הקורסים של המכללה. מריאלה מעבירה את החומר בצורה מעניינת, מדהימה ומפליאה להעביר את החומר בצורה שניתן ליישם אותה בחיים הממשיים. תודה על מתנה כל כך נפלאה! כל הכבוד!"

"ממליצה."

"מצוינת!"

"הקורס מעניין מאוד, נותן כלים להתמודדות בקונפליקטים בית ספריים, מנהל, מורים ובכלל. ההרצאות והסדנאות מעניינות מאוד."

"הקורס מעניין מאוד, חשוב לי לציין לשבח את המנחה מריאלה שהנחתה את הקורס בצורה מופלאה, ניתן לחוש במקצועיות שלה וללמוד ממנה הרבה באופן אישי. הסימולציות היו מאוד מעניינות וחשובות בעזרתן יכולתי להטמיע את החומר התיאורטי."
                                              
"הקורס היה מעניין ובהחלט עמד בציפיותי מפתח חשיבה יצירתית ונותן כלים לעבודה בייחוד ביחסים בין אישיים ועבודה בקו ואי אפשר בלי להתייחס למריאלה המנחה המקסימה והמקצועית שמהווה מודל ודוגמא אישית העבירה את הקורס בחנניות ומקצועיות ...והכי חשוב היה ליכיף ,מעניין ומעשיר ...תודה רבה אלעד קוזיקרו"     
                                                                                 
"המנחה מריאלה מדהימה. נהניתי מאוד לשאוב ממנה את המידע הנלמד. היא מלמדת בצורה נהדרת. אשה קסומה! הקורס הוסיף לידע שלי והיום יותר קל להתמודד בפתרון קונפלקטים בין אנשים ועזר לי לפתח חשיבה עצמאית. וברצוני לצין לטובה את המרצה שעבירה את החומר בצורה מצוינת"


                                                                                         

להרשמה - 077-5455056
לפרטים נוספים>>

אולי יעניין אותך גם
איזה תואר שני כדאי לעשות?
מחזור ב' של קורס הגישור בצפון יוצא לדרך!
איך לבחור מקצוע לתואר ראשון בשנת 2021?
מחזור ב' של קורס הגישור בצפון יוצא לדרך!
איש חינוך שלא יתחסן ולא ייבדק, לא יוכל להיכנס למוסדות החינוך
מחזור ב' של קורס הגישור בצפון יוצא לדרך!
האם בתי הספר בכרמיאל בטיחותיים?
מחזור ב' של קורס הגישור בצפון יוצא לדרך!
ציוד לבית ספר - מהיכן כדאי לרכוש?
מחזור ב' של קורס הגישור בצפון יוצא לדרך!
ראיון עם אמיר – מחנך בבית הספר החברתי בכרמיאל
מחזור ב' של קורס הגישור בצפון יוצא לדרך!
קורס נגרות במרכז - צריך להיות פרקטי
מחזור ב' של קורס הגישור בצפון יוצא לדרך!
הישגים מרשימים ביותר בזכאות לבגרות לתלמידי אורט פסגות, אורט כרמים ואמית בכרמיאל
מחזור ב' של קורס הגישור בצפון יוצא לדרך!
הדרכת הורים פרטנית – לומדים לדאוג לילדים
מחזור ב' של קורס הגישור בצפון יוצא לדרך!