כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי: שיטור עירוני 19-25.4.2015

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 28.04.15 , 09:29ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
מה עשו השבוע בשיטור העירוני?

- בעת צפייה במצלמות האבטחה נצפו שלושה בחורים מעוררי חשד. אחד הבחורים נצפה מתיישב על ספסל. לאחר מס' רגעים קם ועוזב את הפארק ואחריו עוזבים השניים האחרים בהפרשים של מס' רגעים. כוחות שיטור עירוני (פקחים ושוטרים) החלו בחיפושים אחר הבחורים. לאחר כמה זמן אותרו הנ"ל בשירותים של אחד הקניונים בעיר וככל הנראה תכננו לבצע מעשה וונדליזם. נגד הבחורים לא הוגשה תלונה והם נחקרו ושוחררו במקום.

- התקבל אירוע ממוקד 100 על אדם התקוע במעלית באחד הרחובות בעיר. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) הגיע למקום ובמקביל הוזעקו גם כב"ה. האדם חולץ בריא ושלם ע"י פקחי השיטור העירוני וניידת כב"ה בוטלה.

- התקבל דיווח במוקד הביטחון על רכב מעורר חשד החונה סמוך לבית. כוח שיטור עירוני הגיע למקום (שני פקחים). ברכב היה אדם, נבדק וקיבל דוח על השלכת פסולת ברשות הרבים.

- התקבל אירוע ממוקד 100 על אישה ששכחה מזוודה באוטובוס. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיעו לאישה ולקחו פרטים. הצוות נסע למוסך אגד שם חנה האוטובוס ובו המזוודה.

- התקבל אירוע ממוקד 100 על בעל -חיים משוטט. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום, מדובר בכלב מסוג פקינז בעל קולר. הכלב הובא למוקד הביטחון למשך הלילה ובמקביל נפתחה פניה לפקח הווטרינרי.

- התקבל דיווח במוקד הביטחון על אנשים המשתוללים במרכז רפואי בעיר. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) הגיע למקום. מדובר בקבוצה של תושבי חוץ מוכרים שצעקו על מנת לקבל טיפול מהיר יותר. הרוחות הורגעו והכוח נשאר במקום עד עזיבתם.

- התקבל דיווח במוקד הביטחון על ילדים המשחקים בתוך מגרש נעול של אחד מבתי הספר בעיר. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) הגיע למקום ופינה את הילדים עם אזהרה.

- התקבלה במוקד הביטחון בקשת סיוע מתחנת משטרה באיתור נעדרת. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) וכוחות משטרה חיפשו אחר הנעדרת ולבסוף התברר כי יום לפני כן פונתה באמבולנס לבית חולים.

- התקבל אירוע ממוקד 100 על ילד שמשתולל בתוך בית. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. מדובר בילד שהתווכח עם אביו לגבי שעת חזרה הביתה מבילוי ולאחר שהאב סירב לשעה הילד ברח מהבית וכעבור חצי שעה של חיפושים, אותר הילד בריא ושלם.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על קטטה באחד הרחובות בעיר. כוחות שיטור עירוני (פקחים ושוטרים) הגיעו למקום. מדובר בשתי קבוצות נערים שהתקוטטו ביניהם והבחור שבגללו החלה כל המריבה ברח מהמקום. נלקחו פרטי כל המעורבים ושוחררו תחת אזהרה.
 
- בעת צפייה במצלמות האבטחה נצפו קבוצה של נערים ונערות יושבים בתוך ביתן של תחנת מוניות בעיר. כוחות שיטור עירוני (3 פקחים ושוטר) הגיעו למקום. בוצעה שפיכת אלכוהול  וכל הקבוצה פונתה.
 
 
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
 
 
מוקד ביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים:
106 ולהקיש-1, 04-9085527, 04-9088118, 04-9085662, 054-6626115

אולי יעניין אותך גם
לאור הצלחת אירועי יום העצמאות, בכרמיאל מתכננים אירועי קיץ עם מיטב אמני ישראל !
מה עשו השבוע בשיטור העירוני?
עיריית כרמיאל: חוזרים לקבלת קהל ומעכשיו מזמינים תור מראש!
מה עשו השבוע בשיטור העירוני?
אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה בכרמיאל
מה עשו השבוע בשיטור העירוני?
האם ישנה פגיעה בטוהר הבחירות 2021 בכרמיאל?
מה עשו השבוע בשיטור העירוני?
חברת מועצת העיר עו"ד נטלי ביטון: "בכוונתי להוביל יחד עם ראש העיר את תחום התרבות בכרמיאל"
מה עשו השבוע בשיטור העירוני?
עיריית כרמיאל החליטה על הקמת מינהלת תרבות עירונית בחסותה שתנוהל באמצעות חברת היכל התרבות כזרוע ביצועית עירונית
מה עשו השבוע בשיטור העירוני?
מי הסיר את כרזות הבחירות שנתלו מול קניון לב כרמיאל?
מה עשו השבוע בשיטור העירוני?
חדש בכרמיאל - רכב שיתופי!
מה עשו השבוע בשיטור העירוני?
עיריית כרמיאל ותאגיד המים והביוב עין כרמים יוצאים לדרך במיזם מיוחד ומציל חיים
מה עשו השבוע בשיטור העירוני?