כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי: 31/5/2015-6/6/2015

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 09.06.15 , 10:20ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני31/5
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על ילדים המדליקים אש בגן משחקים. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. אכן היו מס' עלים שרופים והילדים אותרו, טענו כי לא הם הציתו את האש. בכל זאת הוזהרו ע"י הכוח.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על רכב עם דלת פתוחה ואף אחד לא נמצא ליד הרכב. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. בעל הרכב אותר, הגיע למקום ונעל את רכבו.
 
 
1/6
- התקבלה בקשת סיוע במוקד הביטחון בסגירות כבישים עקב חפץ חשוד בציר מרכזי באחת השכונות בעיר. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיעו למקום לסייע, הכל היה תקין.
 
- התקבל אירוע במוקד הביטחון על צעקות מבית. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. מדובר בזוג המוכר לפקח. הגבר דיבר בקול חזק אך הכל תקין. לאחר כשעתיים התקבל אירוע מאותה כתובת לגבי זעקות לעזרה. שוב הגיע הכוח (פקח ושוטר) שהיה קודם לכן. הבעל והאישה עוכבו לתחנה להמשך טיפול.
 
 
3/6
- התקבל אירוע ממוקד 100 על הטרדה מינית. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. מדובר בהטרדת קטינה, הבחור עוכב לתחנה והורי הקטינה הגישו תלונה נגד החשוד, המשך טיפול מחלקת חקירות.
 
- בעת צפייה במצלמות האבטחה באחד הפארקים נצפו מס' צעירים המעבירים ביניהם חומר החשוד כסם. כוח שיטור עירוני (פקח שוטר) הגיע למקום. הצעירים נבדקו, נרשמו ובוצע עליהם חיפוש. הועבר לטיפול משטרתי.
 
 
5/6
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על ריח חריף של עשן המגיע מאחת החורשות בעיר. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) הגיע למקום. מדובר בילדים שהבעירו אש. המדורה כובתה, הילדים הוזהרו.
- בעת צפייה במצלמות האבטחה באחד הפארקים נצפתה קב' של בני נוער היושבת לאחר השעה המותרת על פי חוק. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) הגיע למקום ופינה אותם. תוך כדי צפייה נצפה נער בורח. כוח שיטור עירוני נוסף (פקח ושוטר) הגיע למקום ואיתר את הנער כשהוא שרוי בגילופין ופניו חבולות. למקום הגיעו מחלקת נוער מד"א ועובדת סוציאלית מהרווחה. התברר כי הילד רב עם ילד אחר, שמות המעורבים נלקחו, הילד קיבל טיפל רפואי והמשך טיפול הועבר למח' נוער במשטרה ולמח' רווחה.
 
6/6
- התקבל אירוע במוקד הביטחון על ריח חריף ככל הנראה של גוויה המגיע מתוך בית. כוח שיטור עירוני (שני פקחים), משטרה, מד"א וכיבוי הגיעו למקום. לא היה אף אחד בבית והדלת נפרצה. לאחר חיפוש קפדני התברר כי מדובר בשקית אשפה עם בשר העומדת מזה מס' ימים ולכן הריח החריף. המשך טיפול משטרתי וגורמי הרווחה.
 
7/6
- בעת צפייה במצלמות האבטחה נצפו שני נערים מדליקים נרגילה באחד הפארקים. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. הוסבר לנערים החוק לגבי נרגילה ונרשם להם דו"ח אזהרה.
 
  
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
 
מוקד ביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים: 106 ולהקיש-1, 04-9085527
04-9088118, 04-9085662, 054-6626115
 

אולי יעניין אותך גם
חברת מועצת העיר עו"ד נטלי ביטון: "בכוונתי להוביל יחד עם ראש העיר את תחום התרבות בכרמיאל"
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
עיריית כרמיאל החליטה על הקמת מינהלת תרבות עירונית בחסותה שתנוהל באמצעות חברת היכל התרבות כזרוע ביצועית עירונית
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
מי הסיר את כרזות הבחירות שנתלו מול קניון לב כרמיאל?
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
חדש בכרמיאל - רכב שיתופי!
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
עיריית כרמיאל ותאגיד המים והביוב עין כרמים יוצאים לדרך במיזם מיוחד ומציל חיים
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
עיריית כרמיאל: בקרוב, תוסדר יציאה נוספת למתחם גן העיר
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
עיריית כרמיאל מבצעת בשיתוף עם "עמיגור" עבודות פיתוח ותשתית
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
"נפעל להגברת האכיפה להנחיות הקורונה!"
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
הצעתו של ראש העיר משה קנינסקי זכתה לרוב מוחץ בישיבת מועצת העיר: 55 מיליון ₪ יושקעו בפיתוח פרוייקטים בכרמיאל!
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני