כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי: 31/5/2015-6/6/2015

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 09.06.15 , 10:20ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני31/5
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על ילדים המדליקים אש בגן משחקים. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. אכן היו מס' עלים שרופים והילדים אותרו, טענו כי לא הם הציתו את האש. בכל זאת הוזהרו ע"י הכוח.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על רכב עם דלת פתוחה ואף אחד לא נמצא ליד הרכב. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. בעל הרכב אותר, הגיע למקום ונעל את רכבו.
 
 
1/6
- התקבלה בקשת סיוע במוקד הביטחון בסגירות כבישים עקב חפץ חשוד בציר מרכזי באחת השכונות בעיר. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיעו למקום לסייע, הכל היה תקין.
 
- התקבל אירוע במוקד הביטחון על צעקות מבית. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. מדובר בזוג המוכר לפקח. הגבר דיבר בקול חזק אך הכל תקין. לאחר כשעתיים התקבל אירוע מאותה כתובת לגבי זעקות לעזרה. שוב הגיע הכוח (פקח ושוטר) שהיה קודם לכן. הבעל והאישה עוכבו לתחנה להמשך טיפול.
 
 
3/6
- התקבל אירוע ממוקד 100 על הטרדה מינית. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. מדובר בהטרדת קטינה, הבחור עוכב לתחנה והורי הקטינה הגישו תלונה נגד החשוד, המשך טיפול מחלקת חקירות.
 
- בעת צפייה במצלמות האבטחה באחד הפארקים נצפו מס' צעירים המעבירים ביניהם חומר החשוד כסם. כוח שיטור עירוני (פקח שוטר) הגיע למקום. הצעירים נבדקו, נרשמו ובוצע עליהם חיפוש. הועבר לטיפול משטרתי.
 
 
5/6
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על ריח חריף של עשן המגיע מאחת החורשות בעיר. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) הגיע למקום. מדובר בילדים שהבעירו אש. המדורה כובתה, הילדים הוזהרו.
- בעת צפייה במצלמות האבטחה באחד הפארקים נצפתה קב' של בני נוער היושבת לאחר השעה המותרת על פי חוק. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) הגיע למקום ופינה אותם. תוך כדי צפייה נצפה נער בורח. כוח שיטור עירוני נוסף (פקח ושוטר) הגיע למקום ואיתר את הנער כשהוא שרוי בגילופין ופניו חבולות. למקום הגיעו מחלקת נוער מד"א ועובדת סוציאלית מהרווחה. התברר כי הילד רב עם ילד אחר, שמות המעורבים נלקחו, הילד קיבל טיפל רפואי והמשך טיפול הועבר למח' נוער במשטרה ולמח' רווחה.
 
6/6
- התקבל אירוע במוקד הביטחון על ריח חריף ככל הנראה של גוויה המגיע מתוך בית. כוח שיטור עירוני (שני פקחים), משטרה, מד"א וכיבוי הגיעו למקום. לא היה אף אחד בבית והדלת נפרצה. לאחר חיפוש קפדני התברר כי מדובר בשקית אשפה עם בשר העומדת מזה מס' ימים ולכן הריח החריף. המשך טיפול משטרתי וגורמי הרווחה.
 
7/6
- בעת צפייה במצלמות האבטחה נצפו שני נערים מדליקים נרגילה באחד הפארקים. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. הוסבר לנערים החוק לגבי נרגילה ונרשם להם דו"ח אזהרה.
 
  
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
 
מוקד ביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים: 106 ולהקיש-1, 04-9085527
04-9088118, 04-9085662, 054-6626115
 

אולי יעניין אותך גם
בהשקעה של למעלה משלושה מיליון שקל שודרגה והרחבה פינת החי בכרמיאל ואף ונוספו כ-200 חיות
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
"מחזיקים אותנו 'כבני ערובה'. נפלנו על 'אזניים ערלות" במשרד התחבורה
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
הסתיימו העבודות לריבוד כבישים ברחוב צה"ל ובשדרות נשיאי ישראל והחלו העבודות לריבוד כביש ברחוב הפרחים בכרמיאל
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
כרמיאל מוקירה את הספורטאיות והספוטאים בעיר
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
שישי ירוק ומוצלח למען חיילי וחיילות צה"ל בכרמיאל
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
הכינו את גני המשחקים בכרמיאל לקיץ
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
שני עובדים סוציאליים ממינהל הרווחה בעיריית כרמיאל, ייצאו לסייע במשלחת של משרד הרווחה בגבול פולין אוקראינה לפליטים מאוקראינה
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
תנופת ריבוד כבישים בכרמיאל
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני
שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון: "אתמוך ואסייע להמשך שגשוגה של מערכת החינוך בכרמיאל"
אירועי השבוע שעבר בשיטור העירוני