כותרת
> C;
1/1
עסקים בכרמיאל

תדביר- הדברת מזיקים ועבודות גינון על צרעות ושיטות להדברה

כרמיאלי עסקים בכרמיאלפורסם: 23.06.15 , 09:05ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הצרעות - מידע מורחב על הצרעות ושיטת ההדברה

בארץ ישנם שני מינים של צרעות:
הצרעה הגרמנית והצרעה המזרחית.

הצרעה הגרמנית:

צבעה השולט הוא צהוב ועליו דגם פסים ונקודות שחורות. שעירות מועטה.
הצרעה נפוצה בכל הארץ בעיקר בשטחים לא מעובדים, שטחי בור וכן בקרבת מגורי האדם.
מושבתן היא חד שנתית ומתחדשת באביב הצרעות הבוגרות ניזונות בעיקר במזון עשיר בסוכרים, הדרגות הצעירות ניזונות במזון מן החי בשר וחרקים.

 
הצרעה המזרחית:

צבעה השולט הוא אדום חום ולרוחב הבטן נמשכים שני פסים צהובים, המצח והפנים בצבע צהוב והמחושים חומים. מושבתן היא חד שנתית ומתחדשת באביב.
הטיפול בצרעות מתבצע ע"י השמדת המלכות בתחילת העונה (טרם הקמת הקן) חודשים אפריל-מאי, חיסול קנים קיימים מאמצע יוני ועד בוא החורף, לכידת צרעות ופיתיונות בשריים.

הדברת צרעות

צרעה שייכת אל סדרת הדבוראים ונחשבת לאב הקדמון של הדבורים והנמלים. המינים המוכרים בישראל כוללים את הצרעה הגרמנית, הצרעה המזרחית הנקראת גם "דבור" וצרעת הפלך.
הצורך בשירותי הדברת צרעות הוא ברור ומובן. המגוון המצומצם יחסית של צרעות בישראל לא מונע מהן להוות מטרד עבור הציבור הרחב.
יש צרעות החיות מציד של חרקים ופרוקי רגליים, צרעות הניזונות מהטלת ביצים בתוך גופם של חרקים אחרים וצרעות המתקיימות על בסיס איסוף אבקה או צוף מפרחים.
כל אלו מקשים על התמודדות עצמאית עם צרעות ומוכיחים את החשיבות של הזמנת שירותי הדברה באופן מיידי ומהיר.

מה כולל שירות הדברת צרעות?

הדגשים העיקריים במהלך הדברה של דבורים או צרעות הם הקפדה על בטיחות ויעילות. לכל אחד ממיני הצרעה יש מאפיינים שונים ומשותפים, אך התפקיד של המדביר הוא למצוא את השיטה הטובה ביותר עבור הנסיבות ותנאי השטח. מדבירים עם הכשרה מתאימה יודעים שהמלכה היא זו שמקימה את קן הצרעות.
חומרי הבנייה המשמשים את המלכה לצורך המשימה כוללים סיבי עץ לעוסים המעורבבים ברוק ואדמה, כאשר לאחר שהקן מוכן מטילה הנקבה ביצים מהן מתפתחות צרעות פועלות. הצרעות עוזבות את מקום המסתור עם בוא האביב ולכן זו גם התקופה החשובה ביותר עבור ההדברה. יחד עם זאת, צרעות אינן פעילות בלילה. מומלץ לבצע את ההדברה בשעות הערב ולהפחית את הסיכון עבור המדביר ועבור הסביבה.

שירותי הדברה יעילים מתחילים אצלנו

בחברת תדביר מכירים היטב את האופי של צרעות בישראל. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מליווי מלא לכל אורך פעולות ההדברה וההרחקה של המזיקים. יש לנו את הניסיון ואת הכלים הדרושים לבצע הדברת צרעות במהירות וביעילות, בכל מקום בארץ ובמחירים ללא תחרות.
 

לאתר של תדביר>>

אולי יעניין אותך גם