כותרת
> C;
1/1
חדשות

קווי הלילה בכרמיאל יפעלו במתכונת מתוגברת אל מוקדי הבילוי ובחזרה הביתה עד השעות הקטנות במחיר נסיעה רגילה באוטובוס

כרמיאלי חדשותפורסם: 24.06.15 , 08:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
 ■ גם הקיץ יוכלו צעירי כרמיאל לצאת לבלות ולחזור הביתה בשלום והשנה גם לירושלים והכל במחיר נסיעה רגילה בתחבורה ציבורית

עם תחילת החופש הגדול, החל מ- 21.6 מפעיל משרד התחבורה את "קווי הלילה" - שירות האוטובוסים הלילי המיוחד אל מוקדי הבילוי ובחזרה הביתה - במתכונת קיצית מוגברת.
 
קו 215 יגיע לחיפה (לב המפרץ).דרך הקריון . הקו/וים יפעל/ו בימים.ה' עד מוצ"ש מכרמיאל בשעות 22:30, 23:30, 00:30 ומחיפה מהשעה 00:00 עד השעה 04:00 כל שעה, מומלץ להתעדכן בלוחות הזמנים המדוייקים.
 
קווי הלילה הינם שירות תחבורה ציבורית רגיל ולכן הנסיעה בקווים הינה במחיר נסיעה רגילה באוטובוס ובכל אמצעי התשלום וההנחות של שעות היום: רב קו, כרטיסיות, "חופשי חודשי" וכו.
 
זאת השנה התשיעית שבה מפעיל משרד התחבורה את קווי הלילה, בשיתוף הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הרשויות המקומיות וחברות התחבורה הציבורית. השנה יפעלו בישראל 72 קווי לילה ב-87 ערים ויישובים, אך תחילתו של הפרויקט כניסוי צנוע בירושלים שהתרחב לשאר חלקי הארץ, מצפון עד דרום והפך להצלחה של ממש.
 
בעבר, פרסם מרכז המחקר והמידע של הכנסת דו"ח, שהצביע על ירידה של כ-40% במספר תאונות הדרכים עם נפגעים, באזורים בהם פעלו קווי הלילה.
 
"אנחנו מיחסים חשיבות רבה לקווי הלילה, מדובר בשירות חיוני ומציל חיים, פשוטו כמשמעו", אומר שר התחבורה , הבטיחות בדרכים והמודיעין, ישראל כץ. "כל תאונה שנמנעה היא הצלחה. אני קורא לצעירי ישראל, לצאת וליהנות ובמקביל, לגלות אחריות. נמשיך להרחיב ולשפר את מערך קווי הלילה בכל חלקי הארץ כדי להבטיח שרות יעיל ונוח, במחיר שווה לכל נפש, וחזרה הביתה בשלום".
 
כל המידע על הקווים ולוחות הזמנים באתר  Kav-layla.co.il ובפייסבוק.