כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי- שיטור עירוני 21-27.6.2015

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 30.06.15 , 08:26ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
השבוע של השיטור העירוני.21/6
- התקבל דיווח במוקד הביטחון ממוקד מד"א על שרפה בתוך בית. כוח שיטור עירוני (3 פקחים ושוטר) הגיע למקום יחד עם כוחות כיבוי והצלה . הבית נשרף כליל, ללא נפגעים. הועבר לטיפול הרווחה.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על אדם שנתקע במעלית. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום יחד עם כיבוי. האדם חולץ בריא ושלם.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על רכב שניסה להיכנס לכפר הילדים ללא אישור. כוח שיטור עירוני (שישה פקחים) בסיוע מצלמות האבטחה ביצעו חיפוש נרחב אחר הרכב והוא אותר, נבדק מול המשטרה ונמצא תקין.
 
25/6
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על אדם ששורף עלים באזור תעשייה. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. מדובר באדם שבמקום לגזום עלים בצורה מקובלת החליט לשרוף אותם. האדם הוזהר.
 
26/6
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על ילדים המשתוללים על גג בית כנסת בעיר. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) הגיע למקום. לאחר סריקה הילדים אותרו, לא נגרם כל נזק למקום, הנערים אספו את הלכלוך שהשאירו וניתנה להם אזהרה.
 
- בעת סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני זוהה תיק מעורר חשד בגן משחקים בעיר. האירוע נמסר למשטרה ולאחר מס' דקות בעלת התיק אותרה והגיעה לקחת אותו.
 
- בעת סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני (פקח ושוטר) הבחינו ברכב הנוסע עם מוזיקה רועשת. הרכב עוכב וניתן לנהג דוח על הפרעת מנוחה. תוך כדי מתן דוח התגלתה אלה ברכב ללא סיבה והיא הוחרמה.
 
- בעת סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני באחת החורשות בעיר הבחינו ברכב מרעיש באופן ניכר. לנהג הרכב ניתן דוח על אגזוז לחץ ובמקביל נערך סיור של כוח נוסף (שני פקחים) ונמצאו בקבוק וודקה ו7 כוסות עם שתייה חריפה, הכל נשפך.
 - בעת סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני בפארק גדול בעיר ניתן דוח לזוג ששהה בפארק לאחר השעה המותרת. תוך כדי מתן דוח הופיע בחור המוכר לכוח השיטור מאירועים קודמים יחד עם חברו בפארק. הכוח עיכב אותם והנ"ל סרב כי יבוצע עליו חיפוש. למקום הגיעה ניידת שיטור עירוני משטרתית ובסיוע שני שוטרים בוצע עליו חיפוש. לאחר מכן עוכב לתחנה לחיפוש מעמיק יותר ושם נמצא עליו חומר החשוד כסם.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על מוזיקה רועשת מבית באחד הרחובות בעיר. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. לאחר בדיקה מדובר ברכב שעמד סמוך לבניין וממנו בקעה מוזיקה רועשת, לנהג ניתן דוח.
 
27/6
- בעת צפייה במצלמות האבטחה נצפתה קבוצת נערים בפארק בעיר עם אלכוהול ולכלוך רב סביבם. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) הגיע למקום. בקבוקי האלכוהול כבר היו ריקים, הנערים ניקו אחריהם ועזבו את המקום.
 
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
 
מוקד ביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים: 106 ולהקיש-1, 04-9085527,
9088118 – 04, 04-9085662, 054-6626115
אולי יעניין אותך גם
חברת מועצת העיר עו"ד נטלי ביטון: "בכוונתי להוביל יחד עם ראש העיר את תחום התרבות בכרמיאל"
השבוע של השיטור העירוני.
עיריית כרמיאל החליטה על הקמת מינהלת תרבות עירונית בחסותה שתנוהל באמצעות חברת היכל התרבות כזרוע ביצועית עירונית
השבוע של השיטור העירוני.
מי הסיר את כרזות הבחירות שנתלו מול קניון לב כרמיאל?
השבוע של השיטור העירוני.
חדש בכרמיאל - רכב שיתופי!
השבוע של השיטור העירוני.
עיריית כרמיאל ותאגיד המים והביוב עין כרמים יוצאים לדרך במיזם מיוחד ומציל חיים
השבוע של השיטור העירוני.
עיריית כרמיאל: בקרוב, תוסדר יציאה נוספת למתחם גן העיר
השבוע של השיטור העירוני.
עיריית כרמיאל מבצעת בשיתוף עם "עמיגור" עבודות פיתוח ותשתית
השבוע של השיטור העירוני.
"נפעל להגברת האכיפה להנחיות הקורונה!"
השבוע של השיטור העירוני.
הצעתו של ראש העיר משה קנינסקי זכתה לרוב מוחץ בישיבת מועצת העיר: 55 מיליון ₪ יושקעו בפיתוח פרוייקטים בכרמיאל!
השבוע של השיטור העירוני.