כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי- שיטור עירוני 21-27.6.2015

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 30.06.15 , 08:26ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
השבוע של השיטור העירוני.21/6
- התקבל דיווח במוקד הביטחון ממוקד מד"א על שרפה בתוך בית. כוח שיטור עירוני (3 פקחים ושוטר) הגיע למקום יחד עם כוחות כיבוי והצלה . הבית נשרף כליל, ללא נפגעים. הועבר לטיפול הרווחה.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על אדם שנתקע במעלית. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום יחד עם כיבוי. האדם חולץ בריא ושלם.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על רכב שניסה להיכנס לכפר הילדים ללא אישור. כוח שיטור עירוני (שישה פקחים) בסיוע מצלמות האבטחה ביצעו חיפוש נרחב אחר הרכב והוא אותר, נבדק מול המשטרה ונמצא תקין.
 
25/6
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על אדם ששורף עלים באזור תעשייה. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. מדובר באדם שבמקום לגזום עלים בצורה מקובלת החליט לשרוף אותם. האדם הוזהר.
 
26/6
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על ילדים המשתוללים על גג בית כנסת בעיר. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) הגיע למקום. לאחר סריקה הילדים אותרו, לא נגרם כל נזק למקום, הנערים אספו את הלכלוך שהשאירו וניתנה להם אזהרה.
 
- בעת סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני זוהה תיק מעורר חשד בגן משחקים בעיר. האירוע נמסר למשטרה ולאחר מס' דקות בעלת התיק אותרה והגיעה לקחת אותו.
 
- בעת סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני (פקח ושוטר) הבחינו ברכב הנוסע עם מוזיקה רועשת. הרכב עוכב וניתן לנהג דוח על הפרעת מנוחה. תוך כדי מתן דוח התגלתה אלה ברכב ללא סיבה והיא הוחרמה.
 
- בעת סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני באחת החורשות בעיר הבחינו ברכב מרעיש באופן ניכר. לנהג הרכב ניתן דוח על אגזוז לחץ ובמקביל נערך סיור של כוח נוסף (שני פקחים) ונמצאו בקבוק וודקה ו7 כוסות עם שתייה חריפה, הכל נשפך.
 - בעת סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני בפארק גדול בעיר ניתן דוח לזוג ששהה בפארק לאחר השעה המותרת. תוך כדי מתן דוח הופיע בחור המוכר לכוח השיטור מאירועים קודמים יחד עם חברו בפארק. הכוח עיכב אותם והנ"ל סרב כי יבוצע עליו חיפוש. למקום הגיעה ניידת שיטור עירוני משטרתית ובסיוע שני שוטרים בוצע עליו חיפוש. לאחר מכן עוכב לתחנה לחיפוש מעמיק יותר ושם נמצא עליו חומר החשוד כסם.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על מוזיקה רועשת מבית באחד הרחובות בעיר. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. לאחר בדיקה מדובר ברכב שעמד סמוך לבניין וממנו בקעה מוזיקה רועשת, לנהג ניתן דוח.
 
27/6
- בעת צפייה במצלמות האבטחה נצפתה קבוצת נערים בפארק בעיר עם אלכוהול ולכלוך רב סביבם. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) הגיע למקום. בקבוקי האלכוהול כבר היו ריקים, הנערים ניקו אחריהם ועזבו את המקום.
 
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
 
מוקד ביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים: 106 ולהקיש-1, 04-9085527,
9088118 – 04, 04-9085662, 054-6626115
אולי יעניין אותך גם
תאגיד עין כרמים פועל 24/7 להבטחת איכות מי השתייה ולדיגומי איכות המים
השבוע של השיטור העירוני.
עיריית כרמיאל בחזית מתן השירות לתושבים. בימים האחרונים, העירייה סייעה בחלוקתן של ארוחות חמות למעל 500 קשישים
השבוע של השיטור העירוני.
ראש העיר שוחח הערב עם שלושת הצעירים מכרמיאל שחזרו מפרו
השבוע של השיטור העירוני.
ראש העיר משה קונינסקי מינה את חבר המועצה רותם ינאי כאחראי על תיאום הקשר בין הנהלת העיר למועצה
השבוע של השיטור העירוני.
ביוזמתו של ראש העיר משה קונינסקי, תועמד דירה בעיר שבה ישהו בבידוד 3 הצעירים מכרמיאל שחזרו מפרו
השבוע של השיטור העירוני.
היערכות מיוחדת בתאגיד עין כרמים תאגיד המים והביוב של כרמיאל לנוכח התפשטות נגיף הקורונה
השבוע של השיטור העירוני.
המוקדים הטלפוניים במנהלי העירייה יתוגברו ושעות פעילותם יישארו ללא שינוי
השבוע של השיטור העירוני.
סיכום שבועי משולחנו של ראש העיר משה קונינסקי ופעילות העירייה
השבוע של השיטור העירוני.
מועצת הגליל יצאה לדרך
השבוע של השיטור העירוני.