כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי- שיטור עירוני 26.7-1.8.15

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 05.08.15 , 08:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
 26/7
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על ילד בן 11 הנעדר משעות הבוקר. כוחות שיטור העירוני ( 3 פקחים ושוטר) החלו בסריקות, כמו כן כונני הרווחה עודכנו באירוע. הילד אותר לאחר זמן קצר אצל חברו בריא ושלם, המשך טיפול ע"י גורמי הרווחה.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על אדם השרוי בגילופין המציק לעוברים ושבים. כוח שיטור עירוני ( 2 פקחים) ומד"א הגיעו למקום. מדובר באדם מוכר שסירב להתפנות ע"י מד"א. כוח השיטור העירוני וניידת משטרה סייעו לאדם להגיע לביתו בבטחה.
 
- בעת צפייה במצלמות האבטחה נצפתה חבורת נערים המשליכים פסולת באחד הפארקים בעיר. כוח שיטור עירוני ( 2 פקחים) הגיע למקום. ניתנו 2 דוחות על השלכת פסולת.
 
- בעת צפייה במצלמות האבטחה באחד הפארקים נצפו מס' נערים המעשנים סיגריות ומשליכים את הבדלים על הקרקע. כוח שיטור עירוני (2 פקחים) הגיע למקום. הסרטון בו משליכים הנערים בדלים נשלח לכוח וניתנו 2 דוחות על השלכת פסולת. כמו כן אחד הנערים בעל עבר פלילי ואחד ברח מהמקום.
 
 
28-30/7/15 - פסטיבל המחולות
 
31/7
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על אדם שהחביא חומר החשוד כסם בשיחים באחד הפארקים בעיר ולאחר מס' רגעים הגיעו צעירים וחיפשו את מה שהוחבא. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. מדובר ב3 נערים שישבו עם אלכוהול ולאחר חיפוש לא אותר שום חומר החשוד כסם, האלכוהול נשפך והצעירים פונו.
 
- בעת סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני (שני פקחים) נתבקש הכוח לסייע לניידת שיטור עירוני משטרתית באיתור רכב של בחורה מוכרת שברחה מביתה בסערת רגשות ועלה חשש כי תפגע בעצמה או בסביבתה. לאחר מס' דקות הרכב אותר ע"י כוח השיטור (פקח ושוטר), משפחתה של הבחורה הגיעה למקום ולקחה אותה לביתה ביחד עם רכבה.
 
- בעת סיור שגרתי של פקחי עיר ללא אלימות הבחינו בקבוצה של צעירים וברשותם אלכוהול היושבים בחורשה בעיר. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. מדובר בבחורים מוכרים שישבו עם שתי קטינות, האלכוהול שהיה ברשותם נשפך והוחרם.
- בעת צפייה במצלמות האבטחה באחד הפארקים נצפתה קבוצה של צעירים היושבים על נדנדות וברשותם אלכוהול ושקית שחורה שלא ניתן לראות את תכולתה. כוח שיטור עירוני (2 פקחים) הגיע למקום. באותה עת החלה הקבוצה לברוח מהכוח כאשר 2 בחורות שהתברר כי הן קטינות נתפסו ושלושת הצעירים האחרים ברחו יחד עם השקית והאלכוהול. בחור אחד שברח נתפס לאחר מס' דקות, כל השלושה נרשמו כולל שמות חבריהם שברחו והטיפול הועבר לגורמים הרלוונטיים.
- בעת צפייה במצלמות האבטחה נצפו מס' בחורים וברשותם אלכוהול. כוח השיטור העירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. האלכוהול נשפך והבחורים הוזהרו.
 
 
1/8
 
- במהלך סיור שגרתי של כוח שיטור העירוני ( 2 פקחים) זיהו חבורה גדולה של נערים כשברשותם כמות גדולה של אלכוהול. למקום הגיעה ניידת נוספת ( פקח ושוטר), השוטר שפך את האלכוהול שהיה ברשות הנערים והזהיר את כולם.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על מכוניות העושות תחרויות באחד הכבישים בעיר. כוח שיטור העירוני ( פקח ושוטר) החלו בסריקות אחר הרכבים. הרכבים אותרו ובעליהם הוזהרו ע"י השוטר.
 
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
אולי יעניין אותך גם