כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

ראש העיר עדי אלדר ומנכ"ל חברת דואר ישראל דני גולדשטיין, נפגשו על מנת לדון בשירות הדואר הניתנים בעיר כרמיאל

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 12.08.15 , 08:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
 ראש העיר עדי אלדר, נפגש ביום רביעי שעבר עם מנכ"ל חברת דואר ישראל דני גולדשטיין,  על מנת לדון בשירותי הדואר בעיר כרמיאל. בפגישה השתתפו מנכ"ל עיריית כרמיאל מנחם טפר, מ"מ מנכ"ל דואר ישראל הרצל בר-מג, סמנכ"ל התפעול חיים מזעקי, מנהל מרחב צפון עופר מרום, מנהל מכירות גליל (חבר מועצת העיר) אבי קוריאט, ויועץ שר התקשורת אלחנן שפירא.
 
בפגישה פרש ראש העיר עדי אלדר את טענות התושבים והבעיות הרבות המגיעות לפתחו בנושא השרות של חברת הדואר. מנכ"ל דואר ישראל הציג בפני הנוכחים את השינויים שנעשו ונעשים בשירותי הדואר בעיר.
 
בין היתר עדכן גולדשטיין כי הוארכו שעות הפעילות של בית הדואר ושל סניף דרום בעיר עד השעה 20:00 וניתן להזמין אליהם תור מראש באתר או באפליקציית "דואר ישראל" ולקבל שירות מהיר.  כמו כן, מרכז המסירה הייעודי למסירת חבילות ברחוב הגליל פועל גם הוא עד השעה 20:00 .
 
עוד עדכן גולדשטיין את ראש העיר עדי אלדר, כי בחודש הקרוב תחל לפעול גם סוכנות הדואר בשכונת גבעת רם במתכונת מורחבת עד 21:00 ,פעמיים בשבוע, וכי בכל הנוגע לחלוקת הדואר בעיר, החלוקה מתבצעת כעת כסדרה. 
 
מנכ"ל חברת הדואר ציין כי בחודשים האחרונים החברה החלה ביישום תכנית הבראה שתכליתה להביא לשיפור השירות לתושבים.  "כאשר מדובר בשינויים כה גדולים שנעשים במטרה להתאים את שירותי הדואר לצרכי הלקוחות החדשים, לעיתים יש גם חבלי לידה וקשיים. בנקודת הזמן הזאת, שירותי הדואר בכרמיאל מתקיימים באופן סדיר".
 
לבקשתו של ראש העיר, ציין גולדשטיין כי החברה תיתן קדימות לעיר כרמיאל בהכנסת השירותים הטכנולוגיים החדשים וכי כבר בחודש הקרוב, חבילות אשר יופיע עליהן מספר הטלפון של הלקוחות, יקבלו הלקוחות הודעת סמס להגיע לקחת את החבילה, במקום לחכות לפתק שמגיע אליהם הביתה. בנוסף, החתימה בסניף תהיה אלקטרונית ומהירה. כמו כן, מאמצע חודש זה החברה תכניס שירות חדש בעיר כרמיאל, שיאפשר לתושבים שקיבלו חבילות, לבקש לקבל את החבילה באמצעות שליח תמורת תשלום, ולחסוך את ההגעה לסניף.
 
ראש העיר כרמיאל, עדי אלדר: " הפגישה היתה טובה, התרשמתי כי בכוונת מנכ"ל רשות הדואר ליישם את השינויים הנדרשים לשיפור השירות שניתן עד כה לתושבים".
אולי יעניין אותך גם
ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי: "צר לי...אבל כך לא ניתן להפעיל מערכת חינוך - זה רחוק מלהיות רציני ובטח לא אפקטיבי!"
 
כ-73% מהילדים חזרו היום לגני הילדים בכרמיאל בעירייה, נערכים להכנת מענה וחלופה להפעלת גני הילדים ביום שלישי - חופשת ל"ג בעומר
 
כ- 70% מילדי שכבת א-ג׳ וכ- 50% מתלמידי כתות יא'- יב' הגיעו הבוקר לבתי הספר בכרמיאל
 
הקניון הוירטואלי הכרמיאלי שתומך בעסקים מקומיים.
 
רינה גרינברג פורשת מהפוליטיקה
 
דוגמה אישית! ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, סגניתו ומ"מ וסגנו החליטו שלא לעדכן את שכרם בתקופה זו
 
לנוכח הגידול היחסי בקצב הנדבקים בקורונה בכרמיאל, ראש העיר יצא בקול קורא לתושבים לפעול בהתאם להנחיות משרד הבריאות
 
תאגיד עין כרמים ממשיך בתקופת החירום בהתקנת ובחיבור צנרות מים בעיר, בתיקוני פיצוצי מים וסילוק מפגעי ביוב
 
עיריית כרמיאל הקדימה את תשלום שכר העובדים ונדחו תשלומי החזרי ההלוואות שלקחו עובדי העירייה