כותרת
> C;
1/1

ניל מרסר מסביר מיהו צלם תעשייתי?

כרמיאלי פורסם: 11.02.16 , 11:05ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
 כששואלים אותי מה אני עושה, אני אומר לאנשים שאני צלם תעשייתי. למרות שרואים צילומים מקצועיים בכל מקום, המושג "צלם תעשייתי" לא ממש מוכר. אני מסביר... "אתם מכירים את התמונה של הקורנפלקס שמופיעה על האריזה? אז מי שצילם אותו, הוא הצלם התעשייתי!"בימינו, הצילום הוא נגיש ונפוץ. כולם מצלמים עם הנייד ולעיתים אפילו עם מצלמה. הרבה מהמסתורין שעטף את הצילום בעבר התאדה עם הגעתן של מצלמות משוכללות שלא עולות הרבה ותוכנות עיבוד תמונה שמאפשרות לכל אחד לשפר את תוצאותיו.
 
יחד עם זאת, לא כל אחד יודע לצלם. צילום תעשייתי, צילום מוצר לקטלוג או לאריזה, הוא אמנות המיועדת להציג מוצרים, מקומות ואנשים במיטבם – אפילו יותר טוב מאשר המציאות! התוצאה צריכה לעמוד בפני בחינה מדוקדקת של עיניים רבות שרק מחפשות השתקפות של חצובה או גליל של מסקינג טייפ שנשכח בטעות. כל פתית תירס שיושב בראש הקערה נבחר בקפדנות – תסתכלו – לא תראו אף אחד שבור!
 
אז אני כאן כדי לספק את השירות הזה. צילום מקצועי שנעשה עם סבלנות, אכפתיות והרבה אהבה. אני כאן כדי לעטוף את המוצר שלך באור מחמיא וליצור תמונה שמתאימה לצרכים שלך. אני מזמין אתך לעיין באתר האינטרנט שלי שמציג, בין היתר, צילומים מהסטודיו וגם מחוצה לו.

תיהנו ותתקשרו!
054-5633978

לאתר של ניל סטודיו>>