כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי - שיטור עירוני: 10/4/2016-16/4/2016

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 19.04.16 , 09:15ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
מה קרה שבוע בשיטור העירוני? 10/4
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על אישה מבוגרת שהותקפה ע" אדם צעיר לאחר שבשעות הערב היא העירה לו על רעש. כוח השיטור העירוני (שני פקחים) הגיע למקום, נלקחה מהגברת עדות ואת הפרטים המזהים של הבחור המוכר לכוח מאירועים קודמים. האירוע הועבר להמשך טיפול משטרתי.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על נערים המשתוללים ועושים וונדליזם באחד הפארקים בעיר. כוח השיטור העירוני (שני פקחים) הגיע למקום. הנערים אותרו וקיבלו אזהרה על ידי הכוח.
 
- התקבלה בקשת סיוע מתחנת משטרה לחסימת כבישים עקב חפץ חשוד. כוח השיטור העירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום והחל בחסימות עד להגעת החבלן. החפץ טופל, מדובר בקופסה שחסמה עמוד חשמל שנפל.
 
11/4
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על נערים המטפסים מעל לגדר של אחד הפארקים. כוח השיטור העירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. מדובר בילדים, הוזהרו ועזבו את המקום.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על רכב חשוד שממנו נזרקות ביצים על עוברים ושבים. בעקבות תיאור הרכב שמודיע נתן הרכב ובעליו אותרו, הודו במעשים והפרטים הועברו להמשך טיפול.
 
12/4
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על תאונת דרכים באחד הצמתים בעיר. כוח השיטור העירוני (3 פקחים ושוטר) הגיע למקום, סיועו לאנשים, 2 אנשים פונו על ידי אמבולנס להמשך טיפול.
 
- במהלך סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני (שני פקחים) הבחין הכוח בניידת משטרתית סמוך לאחת הפיצוציות בעיר. לאחר בדיקה התברר כי מדובר בתושבי חוץ השרויים בגילופין שהחלו להשתולל ולהשליך בקבוקי זכוכית על הרצפה. למקום הגיעו כוחות שיטור נוספים לסייע (4 פקחים ושוטר), תושבי החוץ הוזהרו והורחקו מהמקום.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על תאונת דרכים באחת השכונות בעיר. כוחות שיטור עירוני (4 פקחים ושוטר) משטרה ומד"א הגיעו למקום. שני נפגעים פונו לבי"ח, המשך טיפול משטרתי.
 
- התקבל דיווח על אדם השוכב על ספסל ואינו מגיב, ככל הנראה מחוסר הכרה כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום, מד"א כבר היו במקום, השיבו לבחור את הכרתו ופינו אותו לבי"ח.
 
15/4
- במהלך סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני (שני פקחים) הבחין הכוח בקבוצה גדולה של צעירים וברשותם הרבה אלכוהול. כוח שיטור נוסף ופקח ושוטר) הגיע למקום לסייע, במקום בוצעו 10 שפיכות והנערים פוזרו.
 
- במהלך סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני (שני פקחים) באחד הפארקים בעיר הבחין הכוח בקבוצת אנשים היושבים בפרגולה. הכוח ביקש סיוע בזיהוי הנוכחים ונשלח כוח נוסף (פקח ושוטר) לסייע. חלק מהנוכחים במקום הזדהו ואילו שניים סרבו להזדהות.
 
לפתע כל הקבוצה קמה והחלה לעזוב את המקום טרם הגיע הכוח הנוסף לפארק והלכו לכיוון תחנת המשטרה בכוונה להגיש תלונה על הצוות שביקש מהם תעודות זהות בכוונה לרשום להם דוחות שאינם מוצדקים. כוחות השיטור הגיעו לתחנה ובנוכחות השוטר נרשמו 5 דוחות על שהייה בשעה
 
מאוחרת בפארק. אחד הדוחות נקרע ונזרק ועקב כך רשם השוטר דוח נוסף על השלכת פסולת לאותו צעיר שהשליך את הדוח.
- במהלך צפייה במצלמות האבטחה נצפו שני נערים הנכסים לשטח של בית ספר בעיר בשעת לילה מאוחרת. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום תוך זמן קצר מאוד והשניים נבהלו וברחו. לאחר בדיקה נמצאה נרגילה סמוך לשער בי"ס, היא הוחרמה.
 
- במהלך צפייה במצלמות האבטחה נצפתה קבוצה של בחורים ובחורות מוכרים היושבים בחורשה בעיר והרבה פסולת סביבם. כוח שיטור עירוני (פקח ושוטר) הגיע למקום. נלקחו פרטי כל הנוכחים, לכולם ניתנו דוחות השלכת פסולת והם עזבו את המקום.
 
16/4
- במהלך צפייה במצלמות האבטחה נצפו מס' נערים מוכרים המעשנים נרגילה בפארק למרות שולט האוסר זאת. כוח שיטור עירוני (שני פקחים) הגיע למקום, הצעירים ברחו והשאירו את הנרגילה דולקת, הנרגילה הוחרמה.
 
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
 
מוקד הביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים: 106 ולהקיש-1, 04-9085527
04-9088118, 04-9085662, 054-6626115
אולי יעניין אותך גם
חודשה פעילותו של של קאנטרי טופ קלאב המשודרג בכרמיאל
מה קרה שבוע בשיטור העירוני?
חודשה פעילות תנועות הנוער והחינוך הבלתי-פורמאלי - רשת המתנ"סים בכרמיאל
מה קרה שבוע בשיטור העירוני?
תושבי כרמיאל תתחילו להתכונן: חגיגות קיץ תתקיימנה בעיר בחודשים יולי ואוגוסט
מה קרה שבוע בשיטור העירוני?
ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי: "צר לי...אבל כך לא ניתן להפעיל מערכת חינוך - זה רחוק מלהיות רציני ובטח לא אפקטיבי!"
מה קרה שבוע בשיטור העירוני?
כ-73% מהילדים חזרו היום לגני הילדים בכרמיאל בעירייה, נערכים להכנת מענה וחלופה להפעלת גני הילדים ביום שלישי - חופשת ל"ג בעומר
מה קרה שבוע בשיטור העירוני?
כ- 70% מילדי שכבת א-ג׳ וכ- 50% מתלמידי כתות יא'- יב' הגיעו הבוקר לבתי הספר בכרמיאל
מה קרה שבוע בשיטור העירוני?
הקניון הוירטואלי הכרמיאלי שתומך בעסקים מקומיים.
מה קרה שבוע בשיטור העירוני?
רינה גרינברג פורשת מהפוליטיקה
מה קרה שבוע בשיטור העירוני?
דוגמה אישית! ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, סגניתו ומ"מ וסגנו החליטו שלא לעדכן את שכרם בתקופה זו
מה קרה שבוע בשיטור העירוני?