כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי - שיטור עירוני : 24/4/2016-30/4/2016

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 03.05.16 , 09:07ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני24/4
- התקבל דיווח ממוקד 100 על שרפה באחד הבתים. כוח השיטור העירוני הגיע למקום בשיתוף כוחות הכיבוי ומד"א, התברר כי מדובר בקצר במזגן. כוח הכיבוי טיפל בקצר, לא היו נפגעים בנפש.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על אדם המשתולל באחת הפיצוציות בעיר. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, מדובר באדם המוכר לנו הנמצא בגילופין , היה פצוע בפניו והתנהג בצורה לא אופיינית לו. למקום הגיע כוח מד"א שהחליט לפנות אותו להמשך טיפול.
 
 
25/4
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על ילד היושב על מבנה חדר חשמל מסרב לרדת, מתחצף ומסכן את עצמו. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, מדובר בנער כבן .15 הוסבר לו על סכנות המעשה שלו והוא התנצל ועזב את המקום.
 
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על נער ונערה נעדרים מספר שעות. כוח השיטור העירוני החל מידית בסריקות. הזוג אותר בריא ושלם והועברו לתחנת המשטרה להמשך טיפול.
 
- במהלך צפייה במצלמות במוקד הביטחון, נצפתה חבורת נערים אשר צרכה אלכוהול באחד הפארקים בעיר. כוח השיטור העירוני הגיע למקום לנמצאים נרשם דוח על שתיית אלכוהול במקום ציבורי לאחר השעה המותרת.
 
 
26/4
- התקבל דיווח ממוקד מד"א על שרפה באחד המפעלים בעיר. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, היה חשד לדליפת חומרים מסוכנים אך כוח  הכיבוי השתלט על השרפה, לא היו נפגעים בנפש.
 
- התבל דיווח במוקד הביטחון על רכב שהתהפך באחת הכיכרות. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, מדובר בנהג שאיבד שליטה והתהפך. 3 נערים פונו במצב קל להמשך טיפול בטרם.
 
- במהלך צפייה במצלמות במוקד הביטחון נצפו מספר אנשים שמשליכים פסולת על הקרקע באחד הפארקים בעיר. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, לאנשים נרשם דוח על השלכת פסולת. לאחר סריקה בפארק אותרה משפחה כשבסביבתם לכלוך רב, נרשם להם דוח אזהרה.

 - במהלך צפייה במצלמות במוקד הביטחון, נצפתה חבורת נערים המשתוללים באחד הפארקים בעיר לאחר השעה המותרת ומשליכים פסולת. כוח השיטור העירוני הגיע למקום לאחד הנערים נרשם דוח וכולם עזבו את שטח הפארק.

 
27/4
- התקבל אירוע במוקד 100 על קטנוע משתולל ברחבי אחד הפארקים בעיר. כוח השיטור העירוני החל בסריקות, הקטנוע אותר ליד אחת הפיצוציות. המתלונן החליט להגיש תלונה נגד הרוכב, כמו כן הרוכב קיבל דוח על ידי השוטר.
 
28/4
- דווח במוקד הביטחון על חטיפת תיק. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, מדובר באישה המנקה באזור ובטענתה קיבלה אישור מתושב הבית לקטוף כמה עלי גפן, השכן חשב כי היא פולשת לשטח פרטי ולכן חטף לה את התיק. הטיפול הועבר לתחנת משטרה.
 
- במהלך צפייה במצלמות במוקד הביטחון, נצפה זוג המתגפף באחד הפארקים בעיר. כוח השיטור העירוני  הגיע למקום.הזוג הוזהר ופרטיהם הועברו להמשך טיפול בתחנה.
 
29/4
- דווח במוקד הביטחון על הפרעת מנוחה באחד האזורים בעיר. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, במקום נכחו מספר נערים המוכרים לנו מאירועים קודמים. במקום החל להתפתח אי סדר. כוח שיטור עירוני נוסף הגיע לסייע במקום. שני נערים עוכבו לתחנה ולכל הנוכחים נרשמו דוחות על רעש.
 
30/4
- התקבל דיווח במוקד הביטחון על חבורת נערים הצועקת מתחת לבית. המתלוננת בקשה מהם להיות בשקט אך אלו החלו לקלל אותה ועזבו לכיוון הפארק. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, הנערים החלו לברוח אך נתפסו על ידי הכוח. אחד הנערים עוכב לתחנה על הפרעת סדר בציבור ולשאר הנערים ורשמו דוחות על ידי השוטר על הפרעת מנוחה.
 
כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות.
 
מוקד ביטחון עובד 24/7, ניתן ליצור קשר במספר דרכים: 106 ולהקיש-1, 04-9085527
04-9088118, 04-9085662, 054-6626115
אולי יעניין אותך גם
חדש בכרמיאל - רכב שיתופי!
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
עיריית כרמיאל ותאגיד המים והביוב עין כרמים יוצאים לדרך במיזם מיוחד ומציל חיים
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
עיריית כרמיאל: בקרוב, תוסדר יציאה נוספת למתחם גן העיר
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
עיריית כרמיאל מבצעת בשיתוף עם "עמיגור" עבודות פיתוח ותשתית
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
"נפעל להגברת האכיפה להנחיות הקורונה!"
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
הצעתו של ראש העיר משה קנינסקי זכתה לרוב מוחץ בישיבת מועצת העיר: 55 מיליון ₪ יושקעו בפיתוח פרוייקטים בכרמיאל!
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
כ- 350 מצלמות מוצבות על ידי עיריית כרמיאל ברחבי העיר
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
מרציאנו וינאי מותחים ביקורת על תקציב עיריית כרמיאל
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
ממשיכים בתוכנית ההתייעלות בעיריית כרמיאל!
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני