כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי - שיטור עירוני : 15/5/2016-21/5/2016

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 25.05.16 , 08:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
  • 15.5 התקבל דיווח ממוקד 100 על אדם המטריד ילד. כוח השיטור העירוני (שלושה פקחים ושוטר) הגיע למקום והחל בסריקות. האדם לא אותר. הילד יחד עם הוריו הופנו להגשת תלונה בתחנת המשטרה. יום למחרת התברר כי האירוע אירע מוקדם יותר משעת הדיווח שהתקבלה במוקד הביטחוון ובצפיה במצלמות האבטחה האדם אותר ואכן נראה כי הוא מטריד את הילד. במקביל, כוח השיטור זיהה אדם העונה על התיאור במהלך סיור שגרתי. למקום הגיעה ניידת משטרה והאדם עוכב לתחנה, שם הודה במעשיו ונעצר. 
  • 15.5 התקבל דיווח ממוקד 100 על אדם המזניח ומתעלל בכלבו. כוח השיטור העירוני הגיע למקום. מדובר באדם שלפי טענתו אין ברשותו את האמצעים והזמן לטפל בכלב. פקח ווטרינרי הגיע למקום, והכלב הוחרם מבעליו.
  • 15.5 סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני באחד המרכזים בעיר זיהה אופנוע הנוסע הלוך ושוב ומרעיש באופן מוגזם. לרוכב נרשם האופנוע דו"ח על רעש בידי הפקח.
  • 17.5 במהלך סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני ניגש אזרח לניידת ודיווח כי רכב מסוג טנדר פגע ברכבו וברח מהמקום. לאחר צפייה במצלמות האבטחה אכן רואים את הטנדר ואת הפגיעה ברכב. פרטי האירוע הועברו לתחנה להמשך טיפול.
  • 17.5 התקבל דיווח במוקד הביטחון על בית העולה באש. כוחות שיטור עירוני, משטרה, כיבוי ומד"א הגיעו למקום. הבית נשרף כליל, וככל הנראה מדובר בהצתה. החשוד אותר בידי כוח השיטור ועוכב לתחנה. במקום טופלו 4 פצועים קל משאיפת עשן ע"י מד"א.
  • 19.5 במהלך סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני זוהו 2 תושבי חוץ הצועקים ברחוב בשעת לילה מאוחרת. הוחלט לרשום לשניים דו"ח ובמקביל הם התחילו להשתולל והזמינו מספר חברים נוספים. למקום הגיע כוח שיטור נוסף וניידת משטרה. אחד האנשים עוכב לתחנה עקב איומים על פקח.
  • 19.5 במהלך צפייה במצלמות האבטחה באחד הפארקים נצפו שלושה בחורים המעשנים נרגילה ומשליכים פסולת. ברגע שהבחינו בכוח השיטור העירוני כיבו את הנרגילה ואחד הבחורים לקח אותה משם. לשלושה, תושבי חוץ, ניתן דו"ח על עישון נרגילה במקום אסור.
  • 20.5 התקבל דיווח במוקד הביטחון על כלב הנעול ברכב ונובח ללא הפסקה. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, עם ד"ר ישראל וייס הווטרינר העירוני. בעל הרכב הגיע לבסוף לאחר מספר רב של ניסיונות לאתרו. הכלב ובעליו נלקחו על ידי ד"ר וייס לכלבייה לבדיקת הכלב ובנוסף נרשם דו"ח לבעל הכלב ע"י השוטר.
  • 21.5 התקבל דיווח במוקד הביטחון על קטטה באחת המסעדות בעיר. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, ובו כ-200 בני נוער שיצאו מהמסיבה. המעורבים בקטטה עזבו את המקום ונמנעו מלהגיש תלונה. יחד עם זאת, אחד הנערים החזיק סלע בידו והתגרה בשוטר ועקב כך עוכב לתחנה להמשך טיפול.
 
***כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות***
אולי יעניין אותך גם
חדש בכרמיאל - רכב שיתופי!
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
עיריית כרמיאל ותאגיד המים והביוב עין כרמים יוצאים לדרך במיזם מיוחד ומציל חיים
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
עיריית כרמיאל: בקרוב, תוסדר יציאה נוספת למתחם גן העיר
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
עיריית כרמיאל מבצעת בשיתוף עם "עמיגור" עבודות פיתוח ותשתית
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
"נפעל להגברת האכיפה להנחיות הקורונה!"
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
הצעתו של ראש העיר משה קנינסקי זכתה לרוב מוחץ בישיבת מועצת העיר: 55 מיליון ₪ יושקעו בפיתוח פרוייקטים בכרמיאל!
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
כ- 350 מצלמות מוצבות על ידי עיריית כרמיאל ברחבי העיר
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
מרציאנו וינאי מותחים ביקורת על תקציב עיריית כרמיאל
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
ממשיכים בתוכנית ההתייעלות בעיריית כרמיאל!
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני