כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

סיכום שבועי - שיטור עירוני : 15/5/2016-21/5/2016

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 25.05.16 , 08:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
  • 15.5 התקבל דיווח ממוקד 100 על אדם המטריד ילד. כוח השיטור העירוני (שלושה פקחים ושוטר) הגיע למקום והחל בסריקות. האדם לא אותר. הילד יחד עם הוריו הופנו להגשת תלונה בתחנת המשטרה. יום למחרת התברר כי האירוע אירע מוקדם יותר משעת הדיווח שהתקבלה במוקד הביטחוון ובצפיה במצלמות האבטחה האדם אותר ואכן נראה כי הוא מטריד את הילד. במקביל, כוח השיטור זיהה אדם העונה על התיאור במהלך סיור שגרתי. למקום הגיעה ניידת משטרה והאדם עוכב לתחנה, שם הודה במעשיו ונעצר. 
  • 15.5 התקבל דיווח ממוקד 100 על אדם המזניח ומתעלל בכלבו. כוח השיטור העירוני הגיע למקום. מדובר באדם שלפי טענתו אין ברשותו את האמצעים והזמן לטפל בכלב. פקח ווטרינרי הגיע למקום, והכלב הוחרם מבעליו.
  • 15.5 סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני באחד המרכזים בעיר זיהה אופנוע הנוסע הלוך ושוב ומרעיש באופן מוגזם. לרוכב נרשם האופנוע דו"ח על רעש בידי הפקח.
  • 17.5 במהלך סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני ניגש אזרח לניידת ודיווח כי רכב מסוג טנדר פגע ברכבו וברח מהמקום. לאחר צפייה במצלמות האבטחה אכן רואים את הטנדר ואת הפגיעה ברכב. פרטי האירוע הועברו לתחנה להמשך טיפול.
  • 17.5 התקבל דיווח במוקד הביטחון על בית העולה באש. כוחות שיטור עירוני, משטרה, כיבוי ומד"א הגיעו למקום. הבית נשרף כליל, וככל הנראה מדובר בהצתה. החשוד אותר בידי כוח השיטור ועוכב לתחנה. במקום טופלו 4 פצועים קל משאיפת עשן ע"י מד"א.
  • 19.5 במהלך סיור שגרתי של כוח השיטור העירוני זוהו 2 תושבי חוץ הצועקים ברחוב בשעת לילה מאוחרת. הוחלט לרשום לשניים דו"ח ובמקביל הם התחילו להשתולל והזמינו מספר חברים נוספים. למקום הגיע כוח שיטור נוסף וניידת משטרה. אחד האנשים עוכב לתחנה עקב איומים על פקח.
  • 19.5 במהלך צפייה במצלמות האבטחה באחד הפארקים נצפו שלושה בחורים המעשנים נרגילה ומשליכים פסולת. ברגע שהבחינו בכוח השיטור העירוני כיבו את הנרגילה ואחד הבחורים לקח אותה משם. לשלושה, תושבי חוץ, ניתן דו"ח על עישון נרגילה במקום אסור.
  • 20.5 התקבל דיווח במוקד הביטחון על כלב הנעול ברכב ונובח ללא הפסקה. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, עם ד"ר ישראל וייס הווטרינר העירוני. בעל הרכב הגיע לבסוף לאחר מספר רב של ניסיונות לאתרו. הכלב ובעליו נלקחו על ידי ד"ר וייס לכלבייה לבדיקת הכלב ובנוסף נרשם דו"ח לבעל הכלב ע"י השוטר.
  • 21.5 התקבל דיווח במוקד הביטחון על קטטה באחת המסעדות בעיר. כוח השיטור העירוני הגיע למקום, ובו כ-200 בני נוער שיצאו מהמסיבה. המעורבים בקטטה עזבו את המקום ונמנעו מלהגיש תלונה. יחד עם זאת, אחד הנערים החזיק סלע בידו והתגרה בשוטר ועקב כך עוכב לתחנה להמשך טיפול.
 
***כמידי שבוע מתוגבר השיטור העירוני על ידי ניידות עיר ללא אלימות***
אולי יעניין אותך גם
טקס חנוכת החווה החקלאית בכרמיאל
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
מדפסות תלת מימד חדשות, הותקנו בבתי ספר יסודיים בכרמיאל
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
תושבי כרמיאל מוקירים ומחזקים את פצועי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
בכרמיאל ממשיכים להיערך למניעת הצפות ברחבי העיר ולהנגשת המדרכות למען רווחתם של התושבים
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
כרמיאל ממשיכה במהפכה הירוקה
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
נפתחה יציאה נוספת ממרכז גן העיר
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
עיריית כרמיאל תתקין בשיתוף עם הנהגת ההורים העירונית בכל מוסדות החינוך בעיר- גנים ובתי ספר מזרקי אפיפן
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
חג הסיגד נחגג לאורך כל השבוע בכרמיאל
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני
מנכ"לית משרד החינוך לשעבר, דלית שטאובר נבחרה להוביל את תוכנית האב הישובית בחינוך
כל אירועי השבוע של השיטור העירוני