כותרת
> C;
1/1
הלב של כרמיאלי

דני פרידמן על ההתנדבות בעמותת אח/ות בוגרות ישראל

כרמיאלי הלב של כרמיאליפורסם: 10.10.16 , 15:14ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


שלום חברים,
 
מדי חודש אני נוהג לכתוב ביקורת או שניים אודות סרטים חדשים המוקרנים בקולנוע, הפעם אחרוג מנוהג זה לטובת סיפור אישי שלשמחתי אני שותף לו ואני מעוניין לשתף אתכם גם.
לפני כשלושה חודשים, ואחרי חיפושים לא מעטים ברשת , קפצה אל מול עיניי מודעה מאוד מעניינת הקוראת להתנדב בעמותת "אח בוגר" ....כמי שחיפש להעסיק עצמו בשעות הערב הדבר נראה לי אידיאלי.
לא אלאה אתכם על האנשים המקסימים שפגשתי בדרך , ועל "אח הצעיר" שאני מלווה אותו -רק אגיד שזהו סיפוק אדיר הטומן בחובו ערך מוסף עליון שלי אישית גורם לי לחייך..
  
מעט רקע על עמותת "אח בוגר אחות בוגרת ישראל"
 
העמותה הוקמה בשנת 2003 ומאז מסייעת ותומכת במאות ילדים ובני נוער מדי שנה. במהלך 2015 שירתה העמותה כ - 470 ילדים ע"י מספר זהה של מתנדבים, שהוכשרו על ידה.
העמותה הינה חלק מארגון הגג העולמי – Big Brothers Big Sisters International, הפועל ב- 14 מדינות ברחבי העולם.
העמותה מעניקה שרות חונכות אישי לילדים הזקוקים לכך. המתנדבים החונכים מהווים אחים ואחיות בוגרים המלווים את הילדים לאורך זמן ,בקשר איכותי ומשמעותי. להשגת מטרה זו מושקעת תשומת לב רבה בשלב הראשוני של התאמת המתנדב המתאים לכל ילד ובהמשך תהליך הקליטה וההתנדבות, מעניקה העמותה ליווי, פיקוח, הדרכה, תמיכה וייעוץ פרטני ואישי למתנדב לאורך כל תקופת ההתנדבות.
 כמו כן, במקביל לחונכות האישית, מקיימת העמותה מפגשים קבוצתיים, אירועים חווייתיים לאחים הבוגרים והצעירים- דוגמת ימי כיף הרקדות, ועוד.
האחים והאחיות הבוגרים של העמותה מקדישים שעתיים שבועיות, לבילוי זמן איכות משותף עם הילדים הזקוקים לקשר אישי ותומך, ייעוץ אישי בשעת הצורך ולפינה חמה בלב.
סקרנים לדעת עוד על העמותה ? קדימה למה אתם מחכים..?

היכנסו עכשיו לאתר : www.bigbrothers.org.il
לרישום : http://www.bigbrothers.org.il/?page_id=8
 
במידה ותרצו עוד פרטים, אל תהססו לפנות למאיה, מנהלת העמותה בכרמיאל בטלפון 050-750-2529
שנה טובה וגמר חתימה טובה !!
"כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו"