כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

מתנדבים חדשים בסיירת ההורים העירונית בכרמיאל

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 10.05.17 , 09:03ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


 
השבוע נערך מפגש חגיגי ומרגש של מתנדבי סיירת ההורים העירונית בכרמיאל. באירוע  התקיימה קבלת פנים מיוחדת ל-14 מתנדבים חדשים, בני הקהילה האתיופית, אשר הצטרפו לאחרונה לסיירת ההורים.
 
בעבר השתלבו בני הקהילה האתיופית בסיירת הורים שכונתית  במסגרת 'תכנית משעול' בשכונה המערבית, אולם מספר המתנדבים החדשים, המצטרפים כקבוצה אחת גדולה ומאורגנת לסיירת העירונית, הינו חסר תקדים, ומעודד  שילוב מתנדבים בפרויקטים עירוניים נוספים.
 
את האירוע, יזמה והפיקה רכזת הסיירת סיגל לוצקי, שהודתה לחברי הסיירת על ההתנדבות במשך כל ימי השנה ועל הנוכחות המרשימה בערב החגיגי. ברל'ה סנדל, מנהל הרשות העירונית למלחמה בסמים ואלכוהול שיתף את הקבוצה בנעשה מאחורי הקלעים לשיפור ומתן מענים חדשים ונוספים לתעסוקת בני הנוער המקומיים ומקומה החשוב  של הסיירת בעשייה זו ובתחושת הביטחון של תושבי העיר.
 
במסגרת המפגש הוגש כיבוד שהוכן ברובו בידי המתנדבים עצמם ונערכה סדנת צחוק לטובת גיבוש ההורים החברים בסיירת.

 
ראש העיר עדי אלדר בירך על הצטרפותם של המתנדבים החדשים לסיירת  ההורים וציין כי התגייסות בני הקהילות השונות החיים בעיר כרמיאל לפרויקטים בעלי אופי חברתי מובהק היא מבורכת ותורמת רבות לשיפור האווירה בעיר  ולביטחון התושבים.
 
סיירת ההורים הותיקה פועלת בעיר מזה כ-7 שנים, כפרויקט משותף של תכנית 'עיר ללא אלימות' בניהולו של מיכאל גינקר, ושל הרשות העירונית למלחמה בסמים ובאלכוהול בראשותו של ברל'ה סנדל.
אולי יעניין אותך גם