כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

דלתות פנים עמידות במים לחדרי אמבטיה

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 29.05.17 , 12:23ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


תחום עיצוב הבית עבר שדרוג גדול בשנים האחרונות, כאשר טכנולוגיות חדשות וטרנדים חדשים מגיעים מדי שנה ומאפשרים לנו הצרכנים, להגיע לתוצאות נהדרות בתחום עיצוב הבית.
ההתקדמות בתחום העיצוב לא פסחה גם על תחום דלתות הפנים וניתן כיום למצוא מגוון רחב ואיכותי של דלתות פנים עמידות במים בשלל צורות וצבעים, העשויות ממגוון חומרים.

אחד הדברים החשובים ביותר בבחירה של דלתות פנים היא איכות החומרים

צריך לזכור גם שכל חומר עובר תהליך של התבלות עם הזמן, ועמידות החומר היא דבר חשוב ביותר.
במיוחד נכון הדבר כשמדובר בדלתות פנים הסופגות תנועה רבה ואפשרות גדולה יותר להגיע למגע עם מים בניקיונות הבית השונים ובחדרי אמבטיה.
לכן כאשר אתם מגיעים לבחור דלתות פנים, חשוב לוודא שאלה דלתות פנים עמידות במים אשר לא ייסדקו ולא יתקלפו גם במגע עם מים מדי פעם.
 

מהי דלת פנים נגד מים?

דלת מים היא בדרך כלל דלת עשויה פורמייקה, עם מילוי של פלקסבורד, כאשר לוחות פורמייקה על פי רוב מגיעות בעובי 2.5 מ״מ, מודבקים למסגרת הדלת בדבקים מיוחדים, ודלתות אלו נחשבות עמידות בפני נזקי מים וחדירות מים בצורה הטובה ביותר.
הדבר חשוב במיוחד כאשר מדובר על דלתות פנים עמידות במים לחדרי אמבטיה, שם המגע והחיכוך עם המים הוא בתדירות גבוהה יותר וקיים סיכוי גבוה יותר לפגיעה בדלת.
בכל מקרה כדאי להתייעץ עם מומחה ולוודא שמתקין הדלתות שלכם יבצע את העבודה לפי לוח זמנים שנקבע מראש ובתיאום עם הרצף וזאת למניעת עבודה כפולה ובזבוז זמן וכסף יקרים כתוצאה מעבודה לא נכונה או לא מתואמת בין השניים.
מתי כדאי להתקין דלתות פנים עמידות במים: לפני או אחרי הריצוף?
בכל מקרה חשוב לדעת שהתקנת דלתות צריכה להיעשות רק לאחר ריצוף הבית, כאשר ניתן להשאיר משקופים קודמים על מנת להתאים את גובה הדלת לגובה המרצפות.
טיפ נוסף: ישנם כיום חברות רבות וסוגים שונים של דלתות פנים, אך אל תתנו למראה עיניים להטעות אתכם, לא כל הדלתות מתאימות לכל החדרים, וגם אם נתקלתם בדלת יפה ומעוצבת, וודאו לפני הזמנה מה טיב הדלת, האם היא מתאימה לחדר אמבטיה למשל, וכדומה.
לסיכום, קיימים בשוק חברות רבות המציעות מגוון רחב של דלתות פנים, לכן חשוב בחור בחברה מנוסה עם ידע מקצועי וניסיון, שיודעת להתאים עבורכם עיצוב, מראה ומוצר איכותי הניתן להתקנה בצורה נכונה ובתיאום עם שלב הריצוף בבית כאשר מדובר בבית חדש או בבית קיים.
חשוב במיוחד לשים לב בבחירת דלתות פנים שיהיו דלתות פנים עמידות במים וכך למנוע החלפת דלת בעייתית בעתיד כתוצאה מהתקלפות, התנפחות וכל פגיעה אחרת בדלת כתוצאה ממגע חוזר ונשנה עם מים, עם זה במסגרת ניקיון, שטיפה או השפרצות בחדר האמבטיה.