כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

3 פרויקטים חדשים בקריות שמומלץ להכיר מקרוב

כרמיאלי נדל"ן וכלכלהפורסם: 21.06.17 , 12:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


הקריות הצמודות לחיפה נחשבות כיום לאזור הלוהט של בצפון מכל בחינה שלא תסתכלו על כך: מבחינת תעסוקה, מרכזי קניות ובילוי - עיבוי ציר שדרות הסתדרות בעסקים ומרכזי קניות נתן בוסט רציני לאזור, מבחינת תחבורה ציבורית - המטרונית החיפאית ומרכזית המפרץ מאפשרות לנוסעים להגיע במהירות מהקריות ואליהן, וגם מבחינת תנופת הבניה, לקריות יש המון מה להציע לזוגות צעירים ולמשפחות עם ילדים. נראה, כי בעוד אזורים אחרים בארץ נאבקים כדי להתמודד באתגר שמציב הצורך לבנות יחידות דיור נוספות, אזור הקריות צולח אותו בהצלחה יתירה וללא שום מאמץ.
פרויקטים חדשים בקריות - נמצאים בשיווק וכדאי לכם לבדוק!
 
בשל תנופת הבניה באזור, היה קשה מאד לבחור רק שלושה פרויקטים מתוך שפע פרויקטים חדשים בקריות שבשיווק, אבל בחרנו את השלושה המבטיחים ביותר בעינינו:
 
"גבעת אלונים" שבקרית אתא (פרויקט של שרביב) - שכונת מגורים הכוללת בתים דו משפחתיים צמודי קרקע עם שישה חדרים וגינה, בניין בוטיק בן שש קומות ומגוון דירות (ארבעה וחמישה חדרים, גם דירות גן ודופלקס בני חמישה חדרים). בניין בן 9 קומות עם מגוון דירות (בנות ארבעה וחמישה חדרים, דירות גן ופנטהאוז בן שישה חדרים) וארבעה מגדלי מגורים בני 18 ו-10 קומות. השכונה ממוקמת מצפון לשכונת גבעת טל וממערב לצומת סומך.
 
Urban Tower משכנות האמנים שבקרית מוצקין (פרויקט של שרביב) - מגדל בן 21 קומות הממוקם בשכונת קריית האומנים היוקרתית והנחשבת, צמוד לפארק המרכזי של השכונה. המגדל מודרני בעיצובו וכולל דירות ארבעה וחמישה חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים בני שישה חדרים. למגדל חניון תת-קרקעי, לובי כניסה מפואר, מחסנים דירתיים, חדר רב-תכליתי לשימוש הדיירים וחדר כושר פרטי משלו.
 
פארק הרקפות CENTER שבקרית ביאליק (פרויקט של לאטי יזמות) - מתחם הכולל שישה בנייני בוטיק בהם שתי דירות בקומה. לכל אחד מהבניינים, מעלית מהירה, מחסן פרטי ושתי חניות מקורות המוקצות לכל דירה. בנוסף, במקום לובי ראשי, חדר כושר מצויד ומועדון דיירים. במרכזו של המתחם פארק רחב ידיים שבו מדשאות, ספסלים לישיבה, תאורה, שבילים ומתקני שעשועים.
 
 
לסיכום:
הקריות נחשבות כיום לאזור החם והמתפתח של הצפון. מישובי הלוויין הקטנים והבלתי נחשבים של העיר חיפה (כפי שנחשבו בעבר) הן הפכו להיות ערים מפותחות ובלתי תלויות, אשר ממשיכות לצמוח ולגדול ושואבות אליהן זוגות צעירים ומשפחות בלא הרף. השירותים המוניציפאליים בהן מפותחים, וההקפדה על עיצוב סביבתי מדויק וריאות ירוקות (בצד שאר היתרונות האורבניים שלהן) הופכים אותן לאזור המגורים המועדף גם על תושבי מרכז רבים, שהחליטו לעזוב את המרכז הדחוק והסואן, לשפר את איכות חייהם ולגדל את ילדיהם באווירה ירוקה יותר ומלחיצה פחות. אין ספק, כאשר מדובר בחוויית מגורים איכותית ונינוחה, הקריות עומדות בראש הישובים העירוניים שמשתלם לשקול.