כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

מעצבות פנים מומלצות בצפון

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 23.09.17 , 09:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


אנחנו אוהבים להיראות טוב ולהשקיע במראה החיצוני שלנו. משום כך, מדי כמה חודשים אנו מחדשים את המלתחה שלנו בבגדים חדשים ויפים. בדיוק כמונו, גם הבית שלנו צריך להיראות טוב. בית ישן זקוק לחידוש וריענון מדי פעם – כאן יש צורך להחליף את האריחים בחדר האמבטיה, ובסלון אולי כדי לשנות קצת את המיקום של הרהיטים ולהוסיף נברשת נוצצת. נוסף על כך, כאשר עוברים לבית חדש יש צורך לתכנן מראש את כל מבנה הדירה או הבית הפרטי. לשם כך, עומדות לרשותנו מעצבות פנים מקצועיות.

עבודה של מעצב פנים
עיצוב פנים הוא תחום ייחודי אשר נועד להעניק לבית שלנו את המראה הנכון עבורו. מעצבת פנים מקצועית מתכננת היטב את כל שלבי העיצוב. אף על פי ששיטת העבודה משתנה ממעצבת אחת לרעותה, ישנם שלבי תכנון עיקריים המשותפים לכולן, וכדאי להכיר אותם:
  • איסוף נתונים – בשלב הזה בוחנת המעצבת את פני השטח – סוג הקרקע, מערכות הניקוז, מערכות החשמל וכדומה.
  • הפגישה – כשהנתונים בידה נפגשת המעצבת עם הלקוח העתידי שלה, ויחד הם בונים את תכנית הפעולה. זהו הזמן המתאים להציג את חלומותיכם בפני המעצבת ולראות עד כמה אפשר להפוך אותם לריאליים. בשלב הזה תתבצע ההערכה הן מבחינת יכולות העיצוב והן מבחינת התקציב שאתם מוכנים להעמיד כדי לבצע את השינוי המיוחל בבית.
  • מערבים את האדריכל – הגיע הרגע לערב את האדריכל בעניין ולבחון את מבנה הבית. האדריכל מוודא כי העיצוב הוא אכן בר ביצוע.
  • שלב האישור הסופי – זהו השלב שבו מתקבל אור ירוק לצאת לדרך. לאחר שהושגו כל האישורים הרלוונטיים מטעם האדריכל והקבלן, אפשר להתחיל בהגשמת החלום עבור הלקוח.
מעצבות בצפון
צפון הארץ משמש כרקע טבעי עבור מעצבות הפנים. ההרים הירוקים המתמזגים עם השמים הכחולים, ריבוי הפארקים והים הכחול עמוק הנגלה בחלק מערי הצפון – נופים טבעיים אלה משמשים את התפאורה המושלמת עבור כל חלום עיצובי. כדי להתאים את מבנה הבית לנוף המרהיב הנשקף אל מעבר החלון, חשוב להתייעץ עם מעצבת פנים בצפון. רק היא יכולה להתאים את כל העיצוב של הבית ולנצל את התאורה הטבעית כך שהיא תשתלב להפליא עם שאר פריטי הבית.
מחפשים מעצבת פנים בחיפה
הביקוש עבור מעצבת פנים בחיפה רק הולך וגובר לאורך השנים, זאת משום שעיר מיוחדת זו מושכת אליה תושבים מכל הארץ, ורבים מהם מגיעים אליה לביקור קצרצר ומחליטים להשתכן בה. חיפה היא העיר השלישית בגודלה בישראל, והיא מספקת מגוון מקומות תעסוקה לתושבים. הגרים בחיפה והסביבה יכולים ליהנות מעבודות אטרקטיביות כמהנדסים בחברות הייטק או כרואי חשבון במשרדים המצויים בעיר. כמו כן, חיפה מתפארת במוסדות ההשכלה המגוונים שלה כדוגמת הטכניון, אוניברסיטת חיפה ומכללות שונות ומגוונות הפזורות בה. למרות הפעילות הענפה בתחום התעשייה, חיפה לא מוותרת על הנוף. ניתן להתרשם מהאזורים הירוקים שלה ומהים הכחול והגדול המקיף אותה מכל עבר.
מוצאים את המעצבת המומלצת
כאשר מדובר בעיצוב הבית שלכם, אין מקום לפשרות. חשוב לבחור מעצבת מקצועית ומנוסה שתעזור לכם לבצע את השינוי המיוחל. כדי לבחור את המעצבת הטובה ביותר, מומלץ לאסוף כמה שיותר המלצות מחברים, בני משפחה או גולשים באתרי האינטרנט. נוסף על כך, אלה כמה מעצבות פנים מקצועיות בצפון שכדאי שתכירו:
  • אלה מורגן – מעצבת פנים מקצועית המלווה את הלקוח בכל תהליך העבודה – החל משלב התכנון ועד התוצאה הסופית. מורגן יודעת להפעיל את אנשי המקצוע העובדים עמה כמו קבלנים או נגרים.
  • חן אברהמוף – מעצבת פנים מוסמכת בעלת ניסיון רב בתחום המתמחה בעיקר בתכנון ועיצוב בתים הצמודים לקרקע.
  • סיגל וייס – מעצבת פנים בעלת ניסיון רב בעיצוב ותכנון חללים מכל הסוגים – משרדים, דירות, בתים פרטיים, חנויות ועוד.