כותרת
> C;
1/1

איך לגרום לילדים לחייך - טיפים מהצלמת רוית סימון

כרמיאלי פורסם: 27.09.17 , 14:01ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


כל הורה לילדים קטנים יודע איזו משימה קשה היא לגרום לילד להצטלם "יפה" וכמעט בלתי אפשרי לגרום לו לחייך חיוך טבעי למצלמה. לילדים קטנים אין סבלנות להצטלם. לא קל להשיג את שיתוף הפעולה שלהם וקשה יותר להוציא מהם חיוך טבעי בצילום. ברוב הפעמים שבהן אנחנו מבקשים מהילד לחייך, זה נראה כאילו יש לו כאב שיניים.....

אז איך בכל זאת ניתן לצלם את הילדים שלנו עם חיוך טבעי? הנה כמה טיפים:
1. להתחיל לדבר עם הילד, לשאול אותו מה הוא הכי אוהב לעשות? מה התוכנית שהוא הכי אוהב לראות? מי הכי מצחיק אותו בעולם? בד"כ כשילדים מספרים על משהו שהם אוהבים הם יחייכו תוך כדי הסיפור והעיניים שלהם יאירו.
2. לבקש מהילד שיספר לכם בדיחה. הם תמיד צוחקים מהבדיחות של עצמם.
3. לבקש מאח או אחות קטנים או גדולים לעמוד לצידכם ולהצחיק את המצולם. ברוב המקרים אחים יודעים להצחיק אחד את השני.
4. שיטה שלפעמים עובדת היא לבקש מהילד: "אל תחייך" ולהמתין. ואז לומר לו "או, או, אתה מתחיל לחייך! אל תחייך, לא, תעצור, תעצור, אל תחייך...." ולהמשיך לומר לו כך עד שהוא יתפקע מצחוק.
בכל הזמן הזה תמשיכו לצלם ברצף. ההבעות של הילדים משתנות במהירות ואם תתמהמהו, אתם עלולים להפסיד את הרגע. אם תצלמו 50 תמונות ו-40 מתוכן לא יהיו טובות, עדין תהיינה לכם 10 תמונות מעולות. וגם אם לא מצליחים להשיג חיוך.... עדין תצאו עם תמונות אמיתיות שאפשר להפוך לקולאז' מקסים.

לצילומי ילדים בסגנון אומנותי וייחודי צרו איתנו קשר בעמוד הפייסבוק  https://www.facebook.com/תמוז-סטודיו-לצילום-1199641666789756/

או היכנסו לאתר http://www.tamuz-st.co.il/

או התקשרו 072-3925190