כותרת
> C;
1/1
עסקים בכרמיאל

רכישת אביזרי מין באינטרנט

כרמיאלי עסקים בכרמיאלפורסם: 12.12.17 , 10:58ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


כשאנחנו ילדים, הצעצועים שלנו הם כל עולמנו – הם מסבים לנו אושר עצום ולמבוגרים נותר רק להסתכל ולקנא. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מתחילים להבין שההנאה מצעצועים לא חולפת עם השנים ושאפשר ליהנות מהם מאוד גם בגילאים מבוגרים יותר. זאת אחת הסיבות לכך שהשימוש בצעצועי מין צובר תאוצה בשנים האחרונות. המהפכה הדיגיטלית ללא ספק תרמה לפופולריות של צעצועים אלו בעיקר בגלל שהיא מסירה את המבוכה שבהגעה לחנות כדי לרכוש אותם.
לא מעט אנשים מפחדים להיכנס לחנות סקס, נתקפים בחרדה מהמבטים השיפוטיים של האנשים מחוצה לה ומנסים שלא ליצור קשר עין עם הלקוחות שבתוך החנות. אף על פי שלא מדובר בפשע, חלק מהאנשים מרגישים אשמים מעצם העובדה שהם מבקרים במקום כזה. בעידן החדש, כל אחד יכול לרכוש צעצועי מין באופן אנונימי באמצעות האינטרנט וליהנות מדיסקרטיות מלאה וממשלוח עד הבית. אז רגע לפני שאתם קונים את הצעצוע שמתאים לכם – הנה כל המידע שכדאי שתדעו.
אילו צעצועי מין מתאימים לי?
לפני הכול חשוב להבין מה אתם אוהבים, מה מדליק את בני הזוג שלכם ואיך תוכלו לענג אחד את השני בעזרת הצעצועים. הדבר החשוב ביותר בנקודת הזמן הזאת הוא שיח פתוח ונקי משיפוטיות על מה שמדליק אתכם. כיום אפשר לרכוש מגוון רחב של ויברטורים ודילדואים בגדלים ובסוגים שונים. גברים ייהנו ביותר מפלשלייט – פנס שניתן להחדיר אליו את איבר המין וליהנות ממגע מלטף, מענג ומפתיע.
כדי לשפר את הסקס עצמו בין בני הזוג ניתן גם לרכוש טבעות רוטטות שמולבשות על איבר המין הגברי, מאריכות את הזקפה ומענגות גם את בת הזוג בעת החדירה. רוצים להתחלף בתפקידים? נסו להשתמש בסטרפּ-און שייתן גוון חדש ומפתיע לחיי המין.
למי שממש רוצה להתפרע קיימת האפשרות לרכוש אביזרי קשירה כמו אזיקים וחבלים, ולתבל גם עם שוט, כיסוי עיניים ורצועות עור. כמובן שמומלץ לעשות הכול תוך התייעצות עם בני הזוג כדי לוודא שזה מקובל עליהם ומתאים להם.
לשבור את מחסום הבושה
אנשים רבים מתביישים לדבר עם החצי השני שלהם על הרצון שלהם להוסיף ענין לזוגיות באמצעות צעצועי מין. חשוב להבין שעדיף לדבר מאשר לשאת את התסכול הזה על עצמכם ולהרגיש שאתם לא מסופקים מחיי המין. במקרה הכי גרוע תקבלו תשובה שלילית ותדעו שזה לא מתאים. במקרה הכי טוב תוכלו להתקרב עוד יותר ולהעמיק את האינטימיות עם בן הזוג.
אחרי שהתגברתם על המבוכה שבשיחה הלא שגרתית הזאת, יש עוד מכשול שצריכים לעבור – הרכישה עצמה. כמו שכבר הסברנו, הרכישה באינטרנט היא בחירה אידאלית למי שמתבייש להגיע לחנות בעצמו, וגם מאפשרת לכם לחסוך זמן יקר. יש לכם שאלות? ברוב האתרים תוכלו להתכתב עם החנות עצמה ולשאול כל שאלה שעולה לכם לראש – באופן אנונימי ובלי להביך את עצמכם. אל תתביישו לשאול, לחקור, להעמיק. כך תוכלו להפיג את חוסר הוודאות, להפסיק לפחד ולהתחיל ליהנות מהתהליך.