כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

ליל השנה האזרחית החדשה – ללא אירועים חריגים

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 03.01.18 , 13:59ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


עיריית כרמיאל והמשטרה, בשיתוף כוח מוגבר של השיטור העירוני, תכנית עיר ללא אלימות, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים והרשות למלחמה בסמים ואלכוהול ,קיימו מבצע מאורגן לפרטי פרטים שמטרתו שמירה על הסדר הציבורי, מניעת אלימות וונדליזם ונהיגה תחת השפעת אלכוהול בליל השנה האזרחית החדשה, 31.12.2018.
 
הערכות מיוחדת זו מתקיימת מזה שנה שמינית ומוכיחה עצמה כיעילה כל שנה מחדש.
 
במסגרת המבצע משטרת כרמיאל הציבה כוח מוגבר תחת פיקודו של קצין אג"מ רפ"ק חיים טמם על מנת לתת מענה למכלול  הבעיות והאירועים העלולים להתרחש בליל השנה החדשה האזרחית, תוך שימת דגש על מקומות הבילוי בעיר ומניעת מכירת אלכוהול לקטינים, בשעות הלילה ביצעו ביקורות על תנועת כלי רכב מן העיר ואליה.
 
תושבי כרמיאלים רבים שחגגו את השנה האזרחית החדשה במקומות הבילוי השונים בעיר השתמשו  במערך ההסעות שהועמד לרשותם ללא תשלום ממקומות הבילוי (בעיקר באזור תעשייה) לשכונות העיר .
 
האחראי מטעם העירייה על ההערכות הזו הוא מיכאל גינקר – מנהל האגף לבטחון קהילתי ותכנית עיר ללא אלימות, ציין כי לא נרשמו אירועים חריגים במהלך הלילה והפרות סדר קלות טופלו על ידי כוחות הבטחון אופן מהיר ויעיל.
 
רינה גרינברג, מ"מ ראש העיר מציינת כי  זה מספר שנים איננו חווים אירועים חריגים תודות לשיתוף פעולה מצד האזרחים וכן הודות להערכות נכונה של כוחות האכיפה בעיר.
 
ראש העיר, עדי אלדר אשר נכח בתדרוך הכוחות לפני המבצע הלילי שיבח  את הנוטלים חלק ימים ולילות באכיפת החוק אף בשעות בלתי שגרתיות והבטיח לשמר את שיתוף הפעולה הפורה למען ביטחון כל תושבי העיר.
אולי יעניין אותך גם