כותרת
> C;
1/1
טיולים ותיירות

דיסני וורלד אורלנדו פלורידה – הפארק המושלם בעולם

כרמיאלי טיולים ותיירותפורסם: 23.12.18 , 09:35ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


משפחות רבות בוחרות לטוס לארצות הברית כדי ליהנות מהחוויה העצומה בדיסני וורלד אורלנדו פלורידה הכוללת פארקים רחבי ידיים בתחומים מרתקים ומסקרנים שישאירו אתכם ואת הילדים פעורי פה.
דיסני וורלד אורלנדו פלורידה
המשפחות של מכל העולם מגיעות לדיסני וורלד אורלנדו פלורידה כדי לבלות כמה ימים משפחתיים באטרקציות יוצאות הדופן בפארק הענקי.

עולם הים

פארק מים מהמם המכיל שפע של אטרקציות על המים, שעשועים ללא סוף, מופע מרהיב של בעלי חיים ימיים כמו אריות ים ודולפינים. העולם המרתק של חיות המים משאיר את חותמו על כל מי שמגיע לפארק זה.
עולם הכישופים של הארי פוטר
כל אוהבי ספרי וסרטי הארי פוטר ישמחו להסתובב בין הטירות המכושפות, קיימת שם תחושה שהקסמים נמצאים באוויר ושהקהל נמצא בתוך הסרט או הספר.
לונה פארקים ענקיים עם מתקנים ייחודיים ממוקמים ברחבי הפארקים, חוויה עוצרת נשימה שמדרבנת את כל הקהל להגיע לדיסני וורלד אורלנדו פלורידה לפחות פעם אחת נוספת.
אולפני יוניברסל
חברת ההפקות הענקית הקימה פארק ענקי שבתוכו קיימים מתחמים הלקוחים מתוך סרטים ידועים. הקהל מטייל בין אזורי הסרטים השונים, נחשף לדמויות, למראות ולחיות שהיו בכל אחד מהסרטים הללו . התחושה האותנטית היא שהמבקרים הם חלק מהסרט המוסרט ברגעים אלו.
ממלכת הקסם
בפארק זה מתקיימים מופעים עוצרי נשימה כמו מופע המשאלות המתקיים ליד הארמון של סינדרלה, יש במרחביו כמה מתחמים מרתקים כמו המערב הפרוע, היער הקסום, כיכר החיות וארץ ההרפתקאות.
ממלכת החיות
שפע של חיות מסתובבות בפארק בין העצים הרבים והחסונים, אפשר להסתובב בתוך הג'ונגלים או לחילופין ליהנות מהנוף שרואים מרכבת ההרים.
אולפני הוליווד של דיסני
הילדים וגם המבוגרים מכירים לפרטי פרטים כל דמות, כל בית וכל שביל בסרטים של וולט דיסני. כאן הם רואים בגודל טבעי את המבנים, מטיילים בין מחוזות הדמיון ונהנים לצפות בדמויות כולן, מתוך השפע של סרטי האנימציה הפופולריים שאפשר לראות אותם שוב ושוב.
ברחבי הפארק אפשר לצפות במופעים אור קוליים, בסרטים, במתקנים משעשעים ובחוויות שהן יחודיות ומיוחדות.
אפקוט
פארק זה בנוי מחולק לשניים, האחד עוסק בקדמה, בהישגים ובטכנולוגיה שהאדם המציא ובחלק השני חשיבה על מה צופן העתיד למדינות העולם ואיך הן תיראנה.
עיר הארקייד
היצע נרחב בפארק של משחקי ארקייד לשמחתם הגדולה של הילדים.
האתר של וולט דיסני
במתחם על שם ממציא הסרטים האגדי קיימים חמישה פארקים יפהפיים בכולם חווים את חווית סרטיו המופלאים שאהובים על כולם.
השהייה בפארקים
לנוכח המקומות הענקיים והאטרקציות יוצאות הדופן מומלץ בעת חופשה באורלנדו לשהות בכל הפארקים ברצף במשך כמה ימים כדי ליהנות מכל אחד מהמתקנים בדיסני וורלד אורלנדו פלורידה. רצוי לישון בבתי המלון שהם חלק מהקומפלקסים, ליהנות מהמסעדות האיכותיות שהן חלק מהנושא בכל פארק, לצאת לסיורים ולוודא שלא דילגתם על מקומות יפים וייחודיים.