כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

ערן זהבי בכרמיאל

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 01.01.19 , 09:28ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


באימון ראווה שערך באיצטדיון העירוני כוכב נבחרת ישראל, ערן זהבי, נכחו כ-700 תושבי כרמיאל.
ראש העיר משה קונינסקי: "אירוע ספורט גדול.
אנו מזמינים כוכבי ספורט מענפים נוספים לבוא ולרגש את הילדים"

לאחרונה נערך באיצטדיון הכדורגל העירוני אימון ראווה עם כוכב הכדורגל ערן זהבי, כוכב נבחרת ישראל וקבוצת ג'ון גו מהליגה הראשונה בסין.
האימון נערך במעמד ראש העיר משה קונינסקי ובהשתתפות חבר המועצה וסגן ראש העיר גיורא צ'שקין; חברת המועצה ועו"ד אליסה דריקר מן, מחזיקת תיק הספורט העירוני; מנהל אגף הספורט העירוני, סנדו בדנג'יו; מנהל אגף בטחון, מיכאל גינקר; ראשי עמותות הכדורגל בעיר וכ-700 תושבים אשר הגיעו לראות את אירוע הספורט המיוחד.
לפני תחילת אימון הראווה נערך טקס הפתיחה במעמד ראש העיר משה קונינסקי, אשר בירך והודה לזהבי על הגעתו לכרמיאל.
זהבי, ביחד עם מאמן הכושר אישי ערן שאדו, מאמן הכושר של נבחרת ישראל ומכבי חיפה, בשיתוף קבוצת נערים ממגרשים מוארים בהדרכת שרון מלכה  ובריכוזו של נתנאל הררי, ערכו אימון משותף כאשר בחלקו הראשון נערכה הדגמת אימון אישי של זהבי.
האירוע הופק ואורגן על ידי תוכנית מגרשים מוארים ובריכוזו של נתנאל הררי, אגף הספורט העירוני ואגף הביטחון בקהילה. לילדים הרבים שנכחו באירוע חולקה גלויה בחתימתו של זהבי, חוברת סופר-גול שהביא עמו ובסיום אימון הראווה הצטלמו עם כוכב הכדורגל.
בתום האירוע אמר ראש העיר משה קונינסקי: "היה כאן אירוע ספורט גדול עם כוכב כדורגל בינלאומי. אנו מברכים את ערן זהבי על בואו וקוראים לכוכבים נוספים מכל ענפי הספורט ולבוא ולרגש את הילדים ואת הציבור".

אולי יעניין אותך גם