כותרת
> C;
1/1
חוק ומשפט

מדוע כדאי לפנות אל עורך דין הוצאת דיבה?

כרמיאלי חוק ומשפטפורסם: 13.02.19 , 13:46ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


שמכם הטוב נפגע? מישהו הוציא דיבתכם רעה ואתם תוהים מה תוכלו לעשות בנידון? אם כך, רגע לפני שאתם נכנסים להיסטריה או בטוחים שהעסק שבניתם בעשר אצבעות נהדר, פנו אל עורך דין הוצאת דיבה. עורך דין שעוסק בענייני הוצאת דיבה הוא האדם שממנו תוכלו לקבל שירות שיעזור לכם להגן על שמכם הטוב. אומנם כולנו בטוחים בעידן הצרכני שבו אנחנו חיים שיש לנו כסף רכוש ועסקים, אך מה שווה כל זה אם שמנו הטוב נפגע? זה לא משנה אם אתם מנהלים עסק קטן או חברה גדולה, כי בכל מקרה, אם פגעו בשמכם הטוב זה עלול לפגוע בצורה ישירה בפרנסה שלכם. לכן עורך דין לענייני הוצאת דיבה הוא אדם שכדאי לכם להתייעץ איתו ויפה שעה אחת קודם.

 
שירותיו של עורך דין הוצאת דיבה
 
לא בטוחים מה יכול לעשות למענכם עורך דין הוצאת דיבה? אם כך, כדאי שתדעו שבדרך כלל עורכי דין כאלה עובדים בשלבים. בשלב הראשון עוה"ד שלכם לענייני הוצאת דיבה יזמין אתכם למשרדו, ישאל אינספור שאלות וירצה לקבל פרטים על המקרה. זה גם השלב שבו אם יש לכם איך להוכיח את דבריכם ואם יש לכם מסמכים שונים – כדאי יהיה להציג הכול בפני עוה"ד. בצורה כזאת יהיה לו קל ופשוט יותר לבנות את תיק התביעה עבורכם, מה שמסביר את החשיבות של כל הפרטים הללו. בשלב הבא הוא יציע לכם מספר אסטרטגיות וביחד איתו תוכלו לבחור את דרך הפעולה המתאימה ביותר למקרה, לאישיות שלכם ולתוצאה שלה אתם מצפים. אחד מהדברים הנוספים החשובים ביותר שעליכם להבין כאשר אתם מתחילים הליך משפטי בתחום הזה, זו העובדה שמדובר על הליכים ארוכים. כומר, אפילו אם תבחרו עורך דין הוצאת דיבה מוכר ומנוסה ביותר, עלול להיות שתהליך כולו יהיה ארוך. לכן יש להכין את עצמכם למאבק מורכב על שמכם הטוב, אך מצד שני, זה בהחלט שווה את ההשקעה ברוב המקרים.
 
בחרו עו"ד עם כמה שיותר המלצות
 
עורך דין לשון הרע והוצאת דיבה הוא איש מקצוע שצריך להיות מנוסה. לכן עולה השאלה – אל מי אתם מעדיפים לפנות. האם כל עו"ד יתאים לכם? האם יש מישהו שאתם סומכים עליו יותר מאחרים? כדאי לבדוק המלצות לגבי עוה"ד אך חשוב לא פחות לבדוק את עברו. האם הוא ייצג לא מעט לקוחות בתיקים דומים? והאם התיקים הדומים הסתיימו בהצלחה מבחינת לקוחותיו? שווה לברר, בנוסף לכך:
 
  • האם עוה"ד זמין עבור לקוחותיו תמיד?
  • כמה הוא גובה עבור השירות שלו אתם זקוקים?
  • האם הוא יוצר אצלכם רושם של אדם אמין?
 
אל תוותרו על זכותכם והגנו על שמכם הטוב, שכן שמו הטוב של האדם זה, בסופו של דבר, הדבר היחיד שיש לו.