כותרת
> C;
1/1
עסקים בכרמיאל

דניאלה שריקי - נפש אל נפש

כרמיאלי עסקים בכרמיאלפורסם: 08.01.14 , 14:40ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:


הגעתי אל הקליניקה של דניאלה, אישה חביבה חייכנית, נשואה עם שני ילדים. היא מספרת לי בקול נעים על עצמה, על עבודתה.

דניאלה נולדה בגרמניה, למדה שם פסיכולוגיה עד לתואר שני, ואז עלתה לארץ. את ההתמחות שלה עשתה בבית חולים צפת, במחלקה הפסיכיאטרית. בזמנו פתחו מרפאת חרדה ומאז ועד היום פעמיים בשבוע, דניאלה עדיין עובדת שם.

הקליניקה שלה נמצאת בשכונה שקטה, בבית קרקע. החדר מואר, עץ לימון גדול משתקף מהחלונות והחדר דומה יותר לפינת סלון חביבה בבית. חדר שכבר לא דומה למה שאנחנו מכירים מסיפורים, סרטים או ממקום אישי, את הספה המפורסמת עליה שוכבים ומתחילים לדבר.

מה שלא השתנה זה קופסת הטישיו שעל השולחן. לפעמים כשאנחנו נוגעים בנפש, בכאב שלנו, אז גם בוכים, דניאלה מספרת לי כמה היא נקשרת ללקוחות שלה "פעם אפילו בכיתי עם המטופלת שלי, זה לא פשוט לצאת מהקליניקה, לסגור את הדלת ולהשאיר את הכל שם, אבל אני משתדלת לא להביא את העבודה הביתה".

היא עובדת עם ילדים על הפרעות קשב ולקויות למידה, ומדריכה הורים שיש להם ילדים הסובלים מחרדות.

דניאלה היא פסיכולוגית שמצליחה לעזור למטופל להבין את הבעיות בכוחות עצמו וגם כמובן להגיע לפתרון, מטרת הטיפול היא לשפר איכות החיים באופן נפשי ורגשי להביא לרמת תפקוד שיוכלו להשתלב בכל מסגרת בחיים, בית עבודה וחברה.

פעם היו מתחילים את הטיפולים עם הקשר לסבתא, הורים ופרשניות, הטיפול הפסיכולוגי היה ארוך ומתמשך, לאורך שנה ואף יותר.

אומנם בשיטות הפסיכולוגיות החדשות ישנן כלים לעבוד עם הבעיה ולהגיע לפתרונות בכמה מפגשים בודדים, על ידי טיפול ממוקד.

דניאלה מתמחה בטראומות מכל סוג, תוצאות מדהימות,לאנשים שהגיעו עם משברים בחיים, חלקם גם מופנים מקופת חולים, יש הרבה לקוחות מרוצים, שמסיימים טיפול שולחים אחרים מהמשפחה, זה לא ממש מקצוע שמדברים עליו עם חברים.

"לא כל אחד רוצה שידעו שהוא מגיע אליי" , אבל אין ספק שדניאלה רוצה להגיע אליכם, לכל מי שזקוק לה.

למידע נוסף כנסו לאתר של דניאלה