כותרת
> C;
1/1
עסקים בכרמיאל

במספרה של קובי ובת חן - טובים השניים מן האחד

כרמיאלי עסקים בכרמיאלפורסם: 08.04.14 , 09:38ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

קובי ובת חן הם בע

קובי ובת חן הם בעל ואישה שעובדים יחד במספרה בהרמוניה מדהימה. הוא מעצב שיער והיא מאפרת ומעצבת גבות. הם וותיקים בעיר וגם במקצוע. קובי בן 33 ובת חן בת ה-32 ילידי כרמיאל ומצפים לילדם השלישי.
שיתוף הפעולה במספרה פשוט הקסים אותי. הקשר בינם לבין עצמם, ובינם לבין הלקוחות. עיצוב שיער זהו בהחלט תחום המצריך מיומנות, לימוד והשקעה אינסופית. היום יותר מתמיד עיצוב שיער זוהי אומנות לשמה, ואני התרשמתי מהעבודות המרשימות על ראשי הלקוחות.
המספרה של קובי ובת חן יפה, מרווחת, מושקעת ומעוצבת. כמה עמדות עבודה, עמדת חפיפה, וברקע מוזיקת רקע נעימה שליוותה את מבטי אל המדפים המלאים במוצרי טיפוח וטיפול לשיער שניתן לרכוש של חברות מובילות.
הם זריזים, מנווטים עם חיוכים וקסם אישי בין גוונים וצבעים, בין תספורות, תסרוקות, קרטין והחלקות.
שיער הוא אחד הגורמים המשפיעים ביותר על הופעתנו החיצונית, שיער לא מטופל או מעוצב יכול לתת לנו מראה מבגר ולבטל כל הופעה נאה. עיצוב שיער המתאים לפנייך חשוב בהרבה מכל טרנד אופנתי.
את המראה הזה יודע קובי לתת ללקוחות בהצלחה ואהבה גדולה. קובי יודע להתאים את השיער לאישיותך ולא רק לתווי הפנים. "אם את טיפוס שובב ואנרגטי הרי שהקו הנכון בתחום עיצוב השיער עבורך, יהיה קופצני ולא מדויק. מנגד, אם את רגועה ושקטה באופייך, קרוב לוודאי שיותאם לך עיצוב שיער בסגנון נקי ואלגנטי".
גם עיצוב שיער לגברים רווח מאוד בעשורים האחרונים, ולקובי מגיעים בחורים מכל הגילאים, לתספורות הכי אופנתיות.
להגיע למספרה שלהם זו הייתה חוויה של ממש, כשהגעתי כבר הייתי מצויידת בהמלצות חמות, פרגונים ושפע אהבה מלקוחות מרוצים. אחרי שביקרתי אצלם כבר הבנתי למה.
 
היו נשים שניצלו ביעילות את זמן הטיפול בשערן במספרה ופינקו את עצמן בטיפולים נוספים אותם מעניקה בת חן בחדר פרטי: עיצוב גבות, הסרת שיער בשעווה, איפור גם ערב וגם לכלות.
בחדר נוסף במספרה, עובדת סמדר כהן, שמעניקה טיפולים של מניקור ופדיקור רפואי ובניית ציפורניים בג'ל.
 
לפרטים נוספים כנסו לאתר של קובי ובת חן