כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

נדל"ן: ענף המשכנתאות בתנופה - ערב השקה לקורס יועצי משכנתאות במכללת סלע דעת

כרמיאלי נדל"ן וכלכלהפורסם: 31.07.14 , 10:28ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ערב השקה מיוחד למסלול ייעוץ המשכנתאות יערך בכרמיאל; סמנכ"לית מכללת סלע דעת: "זו הזדמנות חד פעמית לרכוש ידע בתחום שנוגע לחיי כולם"

ההאטה בשוק הנדל"ן וההמתנה לאישור רפורמת המע"מ 0% בממשלה, מורגשים היטב, אולם במקביל, קיים זינוק חד בנטילת המשכנתאות, וצופים כי היקף נטילת המשכנתאות אף יעלה, עם אישור הרפורמה.

מכללת סלע דעת, בשיתוף פעולה עם חברת 'בקרה ייעוץ משכנתאות', פתחה מסלול לימודים מיוחד וכלל ארצי למעוניינים להתמחות בתחום, או לאלה המבקשים לעסוק בו. קהל היעד של מסלול הלימודים החדש הוא רחב למדי, ונע בין אנשים מן היישוב, שמבקשים לדעת יותר על המשכנתא שהם נטלו או עומדים ליטול, בין תלמידים המבקשים לרכוש השכלה ולהפוך ליועצי משכנתאות ועד לאנשי מקצוע מתחום הנדל"ן, שמעוניינים בהתמחות בתחום הספציפי של משכנתאות.

ביום שלישי, ה-19 לאוגוסט הקרוב, מכללת סלע דעת תפיק ערב השקה מיוחד למסלול יועצי המשכנתאות. במהלך הערב ייזכו הבאים להרצאות מרתקות של אלון פרשטיין, מנהל בית הספר ליועצי משכנתאות, שירחיב את הידע בנושאים שונים בהם: משכנתאות בראי הנדל"ן, דגשים בקורס יועצי משכנתאות, עבודת סוכן בחברת בקרה
ושיתופי פעולה עם חברות נדל"ן ומתווכים. בנוסף תתקיים הרצאה של עמית עשה, מומחה לייעוץ פיננסי, שידבר על טיפים לכלכלת בית חכמה ולניהול התקציב המשפחתי. באי הערב יזכו לכיבוד קל ולשיחת פיתוח קריירה עם יועצי הלימודים במכללה. מספר המקומות מוגבל וההרשמה לערב המיוחד בעיצומה.

לאתר של מכללת סלע דעת