כותרת
> C;
1/1
חדשות

ילד חולץ ממסתור הכביסה מחלון בניין בכרמיאל

כרמיאלי חדשותפורסם: 18.08.14 , 09:11ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
   כבאים חילצו את הילד מהקומה השנייה. המשטרה: "נראה שהאמא עזבה אותו לבד בבית. העניין הועבר לטיפול גורמי הרווחה". במקרה אחר, עלה באש מטבח בבית צמוד קרקע במושב אחיהוד.

ביום שלישי בצהריים התקבלה במוקד שירותי הכיבוי הודעה על ילד שנתקע מחוץ לחלון בבניין בכרמיאל. למקום הוזנקו שני צוותי כיבוי מהתחנה האזורית גליל מערבי, בפיקודו של רס"ר ישראל רביבו, שמצאו את הילד על מסתור הכביסה בקומה השנייה של הבניין.

הכבאים חילצו את הילד ללא פגע בעזרת סולם, ובמקביל הוזעקו למקום שוטרים, שביצעו תיחקור ראשוני על נסיבות האירוע. סגן מפקד תחנת כרמיאל, סנ"צ אמג'ד שייח': "נראה שהאמא עזבה את הילד לבד בבית והלכה. מדובר בעניין משפחתי, שהועבר לטיפול גורמי הרווחה".

 

בסמוך לאירוע זה התקבלה בשירותי הכיבוי הודעה על שריפה בבית צמוד קרקע במושב אחיהוד. למקום הוזנקו ארבעה צוותים מתחנת הגליל המערבי, בפיקודו של מפקד המשמרת, רשף רמי ויצמן.

 

לוחמי האש פעלו לכיבוי מהיר של הדליקה, שפרצה במטבח, בקומה השנייה של המבנה. בזכות התגובה המהירה נמנעה התפשטות האש לחלקים נוספים בבית. לאחר סריקה התברר שאין לכודים או נפגעים, והכבאים ביצעו איוורור של המבנה, כדי לשחרר את העשן הרב שהצטבר במקום.
אולי יעניין אותך גם