כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

לימוד תיאוריה באמצעות סימולטורים בכרמיאל

כרמיאלי אורח חייםפורסם: 11.06.20 , 12:51ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

vrdrive, מרכז ללימודי תאוריה והכנה ללימודי הנהיגה באמצעות סימולטור המספק חווית נהיגה קרובה למציאות ע"י שילוב טכנולוגיית מציאות מדומה (vr). הסימולטור נועד ללימוד תאוריה, הכנה למבחן, הכנה ללימודי הנהיגה תוך כדי הסברים, סרטוני וידיאו שאלוני טריוויה ומשחק. חווית ה - vr מאפשרת לדמות את התפיסה המרחבית וכיווני ההסתכלות של הנהג ומקנה תחושת הימצאות ברכב.

vrdrive, הרשת שמשגעת את המדינה הגיעה גם לכרמיאל!

מרכז הלימוד של מאיר אלקיים, זכיין הרשת, איש תעשייה, איש משפחה, 40 שנה בכרמיאל. למאיר הצטרף בנו, שגב אלקיים, כרמיאלי אשר הקים כבר כמה עסקים בכרמיאל.

לשניים היה חשוב לעסוק בתחום שיהיה חינוכי ומעניין ובעל ערך מוסף.

ועל כן, הצטרפו לשאר סניפי הרשת שנפתחו ברחבי הארץ. סניף כרמיאל ממוקם ברחוב הכבאי 6, מרכז השווקים, כרמיאל.

שיטת לימוד חדשנית זו, בה התלמיד יושב בסימולטור נהיגה במציאות מדומה נותן תחושת הימצאות אמיתית בכביש. התלמיד אשר יושב בכסא הנהג, מרכיב משקפי מציאות מדומה, אוחז בהגה ולוחץ על דוושות הרכב, וכל זה בליווי מורה וירטואלי שמסביר ומכוון במהלך כל שיעור ושיעור במהלך הקורס.

זה מרגיש כמו משחק אך זו הדרך החדשה ללמוד תאוריה לנהיגה וכן נהיגה נכונה בכביש. התוכנה החדשה שפותחה באמצעות הרשת תוביל לשינוי בתרבות הנהיגה, לטובה יותר, בטוחה יותר עם פחות תאונות ובכך תציל חיים בכביש.

זה הזמן שלכם להגיע, להכיר, להתרשם וכבר להתחיל את לימודי התאוריה שלכם בליווי ותמיכה מצוות מקצועי ועד להצלחה במבחן של משרד הרישוי. במקום לשנן בעל פה שאלות ותשובות שספק אם התלמיד מבין את משמעותם ומספר הנכשלים גדול מאוד.

בלמידה על הסימולטור התלמיד רואה את תמונת המצב בכביש, את התמרורים, רואה סיטואציות במצבים קיצוניים כמו מכשולים בדרך, תאונות ובכל מצב בכביש אם זה יום, לילה או יום גשום. המורה הווירטואלי יעלה שאלות ויספק תשובות לא רק לשם ה"עובר" במבחן אלא לחינוך נהיגה נכון, סבלני, רגוע ובטוח בכביש. נכון להיום נהגים מבצעים טעויות בכביש ולפעמים אף מסכנים חיים.

רשת vrdrive מתחייבת ל 100% הצלחה במבחן התאוריה שברובם התלמידים ניגשים ועוברים ללא אף טעות במבחן.

מוזמנים להגיע ולהתרשם, להתנסות ולהצטרף לתלמידים שכבר יושבים על הסימולטורים ונהנים מחוויית לימוד נהיגה ותאוריה אחרת לגמרי!

לאתר של VRDRIVE

ליצירת קשר: 072-3712707