כותרת
> C;
1/1

איך למצוא את המתנה המושלמת לעובדים לראש השנה?

כרמיאלי פורסם: 12.07.21 , 09:04ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

איך למצוא את המתנה המושלמת לעובדים לראש השנה?

עונת החגים כבר מעבר לפינה וכל בעל עסק כבר שובר את הראש: איך למצוא את המתנה הכי שווה לעובדים. אז לפני שראש השנה מגיע אלינו לטובה, הנה כמה טיפים בדרך למתנות שהעובדים שלכם ישמחו לקבל. מוכנים? יצאנו לדרך!

חשבו על הצרכים שלהם

כאשר אנו חושבים על מתנות לעובדים אנו נוטים לחשוב על מתנות מהממות אשר יראו מושלם. יחד עם זאת, כדאי לחשוב על הרגע שאחרי הענקה ולזכור שמתנות טובות צריכות לשרת את העובדים שלכם במשך שנים ולהעניק להם ערך מוסף לחיי היום יום. לכן, יותר ממומלץ להתרכז בצרכים של העובדים שלכם ולמלא להם אותם בעזרת מתנות סופר שימושיות.

בדקו את האיכות של המתנה

נסו לוותר על מתנות אשר עלולות להתפרק או להינזק לאחר שימוש קל והשקיעו במתנות שיחזיקו זמן רב. באתר פפירוס תגלו מגוון של אפשרויות למתנות אשר משלבות בין שימושיות לאיכות גבוהה במיוחד. משום שאחרי הכל – אתם לא רוצים להיות ממותגים כחברה אשר מעניקה מתנות שלא שורדות את מבחן הזמן. תרתי משמע.

נסו להעביר את ערכי המותג שלכם

במידה ולמותג שלכם יש ערכים אשר חשובים לו ומהווים חלק מהדי אן איי של החברה, כדאי לבחור מוצרים באותו הרוח. רק לצורך ההמחשה: חברות אשר עוסקות בתחום בעולמות הקולינריה יעדיפו להעניק מתנות אשר מתאימות לשימוש ביתי ואילו חברות הזנק יעדיפו להפגין חדשנות וחשיבה יצירתית – גם בבחירת המתנה לעובדי החברה.

קחו בחשבון את סגנון החיים של העובדים שלכם

רק אתם מכירים את העובדים שלכם ויודעים מהו הלייף סטייל האישי שלהם. בעוד שעבור אחדים דווקא גאג'אטים יעשו את העבודה, בעסקים רבים דווקא עולם כלי הבית ינצוץ לעובדים. בכל מקרה, נסו לתת לעבודה הממושכת ביחד ולהווי החברתי שנוצר – להשפיע על סוג המתנה. לפעמים מתנות עם טוויסט של הומור פנימי, יעשו את העבודה ולא רק התקציב הסופי אשר עומד לרשותכם.

אל תשכחו את המחיר (ואת ההשפעה שלו על התקציב הכולל)

למרות שאנו מתעסקים במציאת המתנה המושלמת, אסור שזה יפגע בתזרים המזומנים של החברה או חלילה יכניס אתכם לגירעונות. לכן, חשוב לבצע שיעורי בית לפני שמבצעים כל הזמנה של מתנות לראש השנה ולוודא שאתם לא מזמינים מתנות יקרות במיוחד. אגב, גם לכמות יש חשיבות עליונה על עניין העלות הסופית. לכן, בדקו שיש הלימה בין מספר המתנות למספר העובדים בחברה.