כותרת
> C;
1/1
בחירות בכרמיאל

אלון אזולאי: הוגשה תלונה במשטרה על השחתת שילוט המועמד לראשות העיר

כרמיאלי בחירות בכרמיאלפורסם: 12.07.23 , 12:19ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מטה המועמד לראשות העיר אלון אזולאי הגיש תלונה במשטרת כרמיאל על מספר אירועי השחתת שלטים ברחבי העיר; אלון אזולאי: "הכל ברור - הצד השני מפחד. ונדליזם הוא קו אדום"

סוער במערכת הבחירות בכרמיאל: בשבועות האחרונים הושחתו מספר פעמים שלטי החוצות של המועמד לראשות העיר אלון אזולאי. הבוקר (יום ד', 12.7) הוגשה תלונה במשטרת כרמיאל מטעם המטה של אלון אזולאי על השחתת השילוט ברחבי העיר.

במסגרת התלונה שהוגשה כאמור למשטרת כרמיאל נכתב בין היתר כי "בשבועות האחרונים במספר אירועים שונים הושחת רכוש פרטי, שלטי חוצות של המועמד לראשות העיר כרמיאל אלון אזולאי. השחתה של רכוש במסגרת מערכת בחירות חמורה שבעתיים כאשר מבטאת לא רק מעשה אלים, אלא אף פגיעה בהליך הדמוקרטי ובחופש ההתמודדות הדמוקרטי של כל אדם במסגרת פעילות למען הציבור. זכותו של כל אדם להעמיד עצמו לבחירת הציבור, אך ניסיון לפגוע בקידום התמודדות זו, כמוה כניסיון פגיעה בהתמודדות עצמה. מטה אלון אזולאי ממשיך להתחייב כפי שעשה עד כה, למערכת בחירות נקיה והוגנת, לטובת כלל התמודדים במערכת הבחירות בעיר כרמיאל."

ממטה אלון אזולאי נמסר: "כל ונדליזם והשחתת רכוש הן קו אדום. המטה של המועמד לראשות העיר כרמיאל אלון אזולאי התחייב מהרגע הראשון למערכת בחירות הוגנת, נקייה וללא פייק ניוז - רק העובדות מדברות בעד עצמן. לא ייתכן שיש מי שמצפצף על הזכות הדמוקרטית ובמקום להתמודד עם ההתחזקות העצומה של אלון אזולאי בדרך לראשות העיר, בוחר להשחית רכוש. הכל ברור - הצד השני מפחד, אך ונדליזם הוא קו אדום. נפעל ביד קשה נגד כל אירוע אלים או פלילי. אין מקום להחלה באירועים כאלו."

צילום באדיבות דוברות יח"צ אלון אזולאי

 

צילום באדיבות דוברות יח"צ אלון אזולאי

 

צילום באדיבות דוברות יח"צ אלון אזולאי

 

אולי יעניין אותך גם