כותרת
> C;
1/1
בחירות בכרמיאל

אלון אזולאי חושף את "תוכנית ה-100": הפרק הראשון עוסק בשמירה על צביון העיר"

כרמיאלי בחירות בכרמיאלפורסם: 22.06.23 , 10:01ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

המועמד לראשות העיר כרמיאל אלון אזולאי חושף את "תוכנית ה-100": הפרק הראשון עוסק בשמירה על צביון העיר"

הפרק הראשון של תוכנית ה-100 של המועמד לראשות העיר אלון אזולאי מתמקד בשמירה על אופי וצביון כרמיאל תוך מתן דגש על שיתוף פעולה עם הרשויות הערביות באזור ושיפור איכות חיי התושבים באזור כולם; בין היתר מתמקדת התוכנית בקידום תשתיות איכותיות בכפרים, שיפור הביטחון, ופיתוח עירוני. אלון אזולאי: "גם לשכנינו מגיע לחיות חיים טובים"

אלון אזולאי חושף: השבוע (יום שלישי, 20.6) חשף המועמד לראשות העיר כרמיאל אלון אזולאי את הפרק הראשון מתוך "תכנית ה-100 להצלת העיר כרמיאל" עליה עבד בחודשים האחרונים עם מומחי תוכן ממגוון התחומים. הפרק הראשון שחשף אלון אזולאי מתוך התכנית הוא גם הפרק שעוסק בשמירה על צביון ואופי העיר כרמיאל.

במסגרת הפרק הראשון, עשר משימות והתחייבויות מרכזיות של אלון אזולאי כלפי התושבים. ההתחייבות הראשונה היא לשמר את צביונה של כרמיאל כעיר יהודית, לחדול את התכחשותה ולמנוע כל אפשרות של הפיכת כרמיאל לעיר מעורבת. ההתחייבות השנייה היא לפעול לקידום "תכנית אלון", המאגדת פעולות ממשלתיות נדרשות, כהחלטת ממשלה רב תחומית ומקיפה, מתוך מטרה לשמור צביון העיר, חוזקה ואיכותה של כרמיאל כבירת הגליל. ההתחייבות השלישית היא לפעול על מנת להפוך את העיר כרמיאל ל"עיר מטרופולין" אוניברסיטאית ומחקרית, צעירה וסטודנטיאלית, עם קריית ממשלה המעניקה שירות מקיף לתושבי כרמיאל החיים בבטחה ובשלווה. ההתחייבות הרביעית היא לקדם את צביונה של כרמיאל כעיר המקדשת ערכי מצוינות, בכלל פעולותיה ומעשיה. ההתחייבות החמישית של אלון אזולאי במסגרת פרק זה הינה רתימת מועצת העיר ועובדי העירייה, להבנת ויישום החזון, במסגרת תוכנית העבודה הפרטנית בתחומי ההתיישבות, הדיור, החינוך, התעסוקה ועוד, כדי לחזק ולהעצים את צביונה של העיר כרמיאל. ההתחייבות השישית היא לפעול יחד עם נציגי משרדי הממשלה, נבחרי ועובדי ציבור, במסגרת "מודל השפעה" מקצועי, כדי לקדם את חזון העיר, לפתחה ולהעצימה כעיר איכות מרכזית וכבירת הגליל. עוד מתחייב אזולאי לפעול בכנסת ישראל, בוועדותיה ובשדולותיה באופן מקצועי ונחוש, על מנת לקדם את הייעוד והתכלית של העיר כרמיאל. בנוסף מתחייב לקיים תהליך לפיתוח תודעה חיובית בקרב הציבור הכללי והחברה הישראלית של העיר כרמיאל, ולהדגיש את מרכזיותה וייחודה כעוגן חיוני לחיזוק מגמות ההתיישבות וצביונו של הגליל כולו. התחייבותו התשיעית של אלון אזולאי היא לפתח ולקדם שיתופי פעולה אזוריים עם הרשויות הסמוכות, לרבות סיוע בקידום תוכניות המתאר שלהן, לטובת הגשמת החזון של כרמיאל כעיר יהודית וכבירת הגליל. ההתחייבות העשירית והאחרונה של אלון אזולאי לפרק הצביון מתוך "תכנית ה-100" היא התחייבות כי העירייה בראשותו של אזולאי תפעל באופן מתוכנן, מוגדר ומדיד, על מנת לעקוב באופן רציף אחר מגמות ההתיישבות השונות, להשפיע עליהן באופן מיטבי, כדי לקדם את יישומו של חזון הצביון של העיר כרמיאל כבירת הגליל.

אלון אזולאי התייחס לחשיפתו של פרק הצביון ואמר: "השבוע אנחנו יוצאים לדרך עם בשורה גדולה עבור תושבי כרמיאל, בשורה שתלווה אותנו בעשרת השבועות הקרובים. בכל שבוע נחשוף פרק נוסף מתוך "תוכנית ה-100 להצלת העיר כרמיאל". זוהי שמה של התוכנית כיוון שהעיר שלנו נמצאת על סף תהום כלכלי, דמוגרפי, רווחתי, תרבותי, תשתיתי ובכלל בתחומים רבים נוספים העיר שלנו נמצאת בקריסה. לצערי, בחמש השנים האחרונות כרמיאל נמצאת בקיפאון, ומשתכרת מאחורי ערים שכנות כמו נהריה, עכו ואפילו צפת, שעשו שינוי משמעותי בשנים אלו והפכו להיות אטרקטיביות בהרבה מכרמיאל."

עוד הוסיף אלון אזולאי והתייחס לצביון העיר: "חשוב לחדד. אינני נגד שכנינו הערבים. אינני מעוניין למנוע בשום אופן מאזרחי ישראל באשר הם, את זכותם הטבעית. אנחנו חיים במדינה דמוקרטית וטוב שכך. כל שאני מבקש בתוכנית זו, הוא אחת ולתמיד לדרוש ממדינת ישראל לטפל במצבם של הרשויות הערביות, על מנת שתושביהן יוכלו לחיות חיים טובים, מבלי להיזקק לעבור לעיר כרמיאל. על כן, אני מתכוון לדרוש מהמדינה ביחד עם ראשי הרשויות השכנות, לעשות מעשה, לנקות את האזור מנשק, להחזיר ביטחון באזורים אלו לתושבים, ולפתח כלכלה צומחת, מקומית ואזורית. רק כך נוכל לשמור על צביון העיר כרמיאל. מצד אחד, בהבאת תושבים יהודים נוספים לאזור, ומצד שני בטיפול וסיוע לרשויות הערביות שמסביב. אנו חיים בדו-קיום, וכך נמשיך לחיות. למען כולם."

קרדיט - תקשורת אלון אזולאי

קרדיט - תקשורת אלון אזולאי

קרדיט - תקשורת אלון אזולאי

אולי יעניין אותך גם