כותרת
> C;
1/1
בחירות בכרמיאל

אלון אזולאי: "לאחר מאות תלונות מתושבים - במשמרת שלי נגביל את הוראת הנהיגה בשבת"

כרמיאלי בחירות בכרמיאלפורסם: 13.09.23 , 09:40ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

תושבים רבים התלוננו על בעיית מורי הנהיגה בשבתות * המועמד לראשות העיר כרמיאל אלון אזולאי מתחייב להגביל הוראת נהיגה בשבת

ברקס להוראת הנהיגה: לאחר תלונות רבות של תושבים, המועמד לראשות העיר כרמיאל מתחייב להגביל את הוראת הנהיגה בימי שבת. תופעת שיעורי הנהיגה של תושבי הכפרים דווקא בשכונות כרמיאל וברחובות הפנימיים בימי שבת, הפכה ממזמן לאירוע מוכר וידוע, על אחת כמה וכמה בשעות העומס, הן שעות אחרי הצהריים ולקראת צאת השבת.

תושבים רבים מספרים כי פעמים רבות, בעקבות אותם שיעורי נהיגה, פרק הזמן ליציאה מהשכונות או חציית העיר מצד אחד אל צידה השני, ארוך משמעותית מהרגיל ויכול להגיע לעד פי שניים מהזמן הממוצע. תופעה זו מוכרת לתושבים לא רק בכרמיאל, אלא גם בעיר סמוכות אחרות, דוגמאת עכו, נהריה ואפילו בחיפה.

אלון אזולאי התייחס לדברים ואמר: "בכרמיאל יש לא מעט מורי נהיגה, איתם יש לי הכרות קודמת ומעמיקה, בין היתר עם האתגרים והצרכים של כל אחד. אני יכול לומר כי קיבלתי מאות תלונות מתושבים שאינם קשורים להוראת הנהיגה, על העומס ששיעורים אלו מוסיפים לדרכי הנסיעה בתוך העיר בימי שבת. לאור זאת, עם היבחרי לתפקיד ראש העיר, אני מתכוון להעביר חוק עזר עירוני שיגביל את הוראת הנהיגה בשבת, כך שהדבר יסייע לתושבי העיר להתנייד ביעילות בתוך העיר. יש לי אוזן קשבת למורי הנהיגה, כל הצעה חדשה או אחרת אני מתכוון לשקול בכובד ראש. אפעל למען תושבי כרמיאל במחויבות, כל זאת בכדי לספק חיים איכותיים וחזקים לתושבים".

צילום: תקשורת אלון אזולאי

אולי יעניין אותך גם