כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

בטקס חגיגי, הוצגה תכנית האב למערכת החינוך של כרמיאל

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 13.06.23 , 08:11ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחרי כמעט שנתיים של עבודה, וכחלק מתהליך המצויינות האירגונית שעוברת עיריית כרמיאל, הציגה אתמול (יום א') העירייה בטקס חגיגי שהתקיים באודיטוריום בבנין העירייה את תכנית האב למערכת החינוך של כרמיאל בהובלת מינהל החינוך והיחידה לתיכנון אסטרטגי ובעבודה המקצועית של חברת "הטריבונה למנהיגות השתתפותית"

בטקס, השתתפו: צוות הפיקוח של מחוז צפון במשרד החינוך, חברי מועצת העיר, מנהלי מערכת החינוך העירונית, נציגי הנהגת ההורים ועוד.

ראש העיר משה קונינסקי : "התכנית נותנת מענה לצרכים של מערכת החינוך בכרמיאל ומבוססת על מפגשים עם אנשי חינוך, תלמידים, הורים, אנשי מקצוע ונציגי ציבור". הוא הודה לראש מינהל החינוך בעירייה אודי איזק , למנהלת היחידה לתיכנון אסטרטגי לימור אוזן , למנהלי בתי הספר, לצוותי החינוך, להורים, לתלמידים ולנציגי הציבור, "על השותפות בבניית התוכנית. בימים הקרובים נחשוף את התכנית המלאה לציבור הרחב".

ראש מינהל החינוך בעיריית כרמיאל, אודי איזק : "התוכנית נותנת מעטפת של תכנים ושיטת עבודה המותאמים לעידן של חדשנות מצד אחד ואי ודאות מצד שני, כאשר לצד תכניות הליבה של החינוך הציבורי הממלכתי, אנחנו מניחים יסודות לחינוך כרמיאלי מקומי שיידע לשלב את ציפיות ההורים הכרמיאלים והקהילות הכרמיאליות לצד יעדים שמותאמים לעתיד ילדי העיר. התכנית מציבה מטרות מרכזיות למערכת החינוך העירונית גם בתחום התוכן וגם בתחומי ההתנהלות הארגונית, התשתיות והבינוי".

ראש העיר משה קונינסקי בטקס הצגת תכנית האב למערכת החינוך של כרמיאל (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
 
טקס הצגת תכנית האב למערכת החינוך של כרמיאל. ראש העיר משה קונינסקי עם יו"ר הנהגת ההורים בכרמיאל משה צדקייהו וחברי פרלמנט הנוער בעיר (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)