כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

בכרמיאל מקדמים את הקמתה של שכונת מגורים המיועדת למשרתים בכוחות הביטחון

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 24.02.23 , 09:32ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ראש העיר משה קונינסקי

יחד עם צוות מינהל ההנדסה בעיריית כרמיאל נפגש השבוע עם ראשת מנהלת המגורים של צה"ל, סא"ל הילה אקשטיין וצוותי המנהלת בנושא קידום שכונת המגורים המיועדת למשרתים בכוחות הביטחון.

ראש העיר משה קונינסקי :

שיזם וקידם את הפרויקט בשנתיים האחרונות מול מינהלת המגורים של צה"ל, משרד הביטחון ורשות מקרקעי ישראל (רמ"י), אמר השבוע, "אנו פועלים במרץ לקדם את התוכנית להקמת שכונה המיועדת למשרתים בכוחות הביטחון גם במסגרת ההיערכות להעתקת בית הספר הטכני של חיל האוויר מהקריות לכרמיאל, מתוך כוונה להביא משפחות נוספות לעיר, משפחות של אנשי קבע, משפחות ציוניות!"

השכונה החדשה שתוקם ברחוב משעול חצב והמיועדת למשרתים בכוחות הביטחון, תכלול עפ"י התכנון 69 יח"ד צמודות קרקע, חלקן דו משפחתיות וחלקן בתים בודדים במחירים אטרקטיביים במיוחד ולאחרונה, אף נערך כנס חשיפה לפרויקט שזכה להצלחה רבה, כאשר רבים הביעו את רצונם לרכוש יח"ד בפרויקט המתוכנן.

כידוע, לפני מספר חודשים, בישר שר הביטחון לשעבר בני גנץ לראש העיר כרמיאל משה קונינסקי על אישורו להקמת פרוייקט מגורים בעיר המיועד למשרתים בכוחות הביטחון.

יצוין כי, בית הספר הטכני - המכללה של חיל האוויר יוקם בכרמיאל על מתחם ענק בכניסה המערבית לעיר, בשטח של כ-60 דונם. העבודות להקמת בית הספר הטכני צפויות להתחיל בקרוב ועל-פי התכנון אמורות להסתיים תוך כשלוש שנים.

ראש העיר משה קונינסקי , אמר שוב כי, המעבר של ביה"ס הטכני לכרמיאל והקמת מתחם המגורים החדש לאנשי כוחות הביטחון, יסייעו לחיזוק האוכלוסייה הצעירה ויתרמו מאוד למינוף ומיתוג העיר כאטרקטיבית.

קרדיט: מינהל ההנדסה עיריית כרמיאל