כותרת
> C;
1/1
עסקים

בן הרוש חברה לרכב- קנייה בראש שקט

כרמיאלי עסקיםפורסם: 23.12.20 , 14:30ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עוד כילד יהודה בן הרוש נמשך לעולם הרכבים "זה בגנים", הוא אומר בחיוך ומוסיף כי הוא דור שני. בעברו עסק בהדרכת מכונאות רכב וצבר מוניטין רב בקרב תושבי הצפון כשהחל לפני כ- 30 שנה במכירת אביזרים וחומרי חילוף. ב- 25 השנים האחרונות הוא בעלים של "בן הרוש חברה לרכב" וזכיין של חברת "אלדן" בצפון, מוכר גם רכבים בליסינג, רכבים פרטיים וחדשים, כולל אפשרות לטרייד אין. בנוסף לחיבתו הגדולה והבנתו המקצועית בעולם הרכבים, אהבתו הנוספת היא שירות הלקוחות "אין דבר שיותר משמח אותי מלראות לקוח מחייך ומרוצה" לכן, אין כל פלא שרוב לקוחותיו הם לקוחות חוזרים או מכרים של רוכשים בעבר שהגיעו בעקבות המלצה חמה.

מה ניתן למצוא ב"בן הרוש חברה לרכב"?

"אנחנו מספקים הכל תחת קורת גג אחת. בשנת 1995 יצרתי קשר עם משפחת "אלדן" שפתחה לי את הדלת, למכור מכוניות. בנוסף, יש לנו מגוון רחב של מכוניות כולל מכוניות חדשות עם 0 קילומטר. פיתחתי שיטת מכירה שאנחנו נצמדים אליה והוכיחה שעובדת, ההקפדה באחריות מלאה על כל הפרטים הקטנים, כשהלקוח מקבל אצלנו הכל מ- א' ועד ת ואת זה לא מקבלים בכל מקום'" מסביר יהודה מכונאי רכב בעברו, "אנחנו דואגים למימונים וישנה אפשרות לטרייד אין. יש אצלנו מערכת תפעול, בדיקת מוסכים, ניקיון רכבים. אנחנו נותנים מענה לכל הקשת מרכבי יוקרה, רכבים לצעירים ועד רכבים משפחתיים, קטנים וגדולים, ממגוון גדול מאד של יצרנים ודגמים, ובטווח מחירים רחב".

"המשיכה לרכבים הם גנים משפחתיים. תמיד התעסקתי בנושא רכבים, למדתי ולימדתי מכונאות רכב, גם בצבא הדרכתי מכונאות רכב, כשהשתחררתי נכנסתי לעסק המשפחתי של אבא, חלקי חילוף לרכב ותוך פרק זמן פתחתי עסק משלי, לאביזרי רכב והתקנות, עד לפני 25 שנה, כשהתחלתי למכור את המכוניות של אלדן ומשם המשכתי להתרחב".

עבר חצי יובל מאז שייסדת את "בן הרוש חברה לרכב", במה אתה גאה בעיקר?

"אני מאוד גאה לאן שהגעתי. להחזיק עסק כזה הרבה שנים, מעיד שאני פועל נכון. הלקוחות נמצאים אצלי במקום הראשון, אני משתדל להעניק לכל אחד ואחת מהם את המקסימום שיהיו מרוצים ולראיה 90 אחוז מהלקוחות שלנו, הם לקוחות חוזרים ולקוחות ממליצים. יש לנו הקפדה יתרה על סטנדרט מכירה גבוה. מאוד קשה לשמר את זה, אני מכיר את העולם הזה מקרוב ויודע שישנם המון פיתויים, לעגל פינות ולכן, אני מאוד גאה בעצמי שאני לא מתפתה לבצע כסף. מה שגורם לי אושר עצום וסיפוק ,זה לראות את הלקוח מאושר ושהוא ממליץ לאחרים. לא הייתי עושה שום דבר אחרת, אני צמוד לסטנדרט שהצבתי לעצמי. בסיום מכירה אני יושב עם הצוות ואנחנו מנתחים ולומדים, מה עשינו טוב ובמה עלינו לשפר, "מודל טייסים".

עולמך סובב סביב נושא הרכבים, במה אתה עוסק בשעות הפנאי?

"גם התחביב שלי סובב סביב אותו התחום" אומר יהודה וצוחק "בשנים האחרונות אני טס לנורבורגרינג גרמניה למרוץ מכוניות, לצערי השנה לא ניתן היה לטוס בעקבות הקורונה. מדובר ב 3-4 ימים מלאים בפאן, משכירים שם מכוניות מיוחדות ובעיקר מוציאים אדרנלין".

אתם מוכרים גם רכבים שהיו בהשכרה, איך אתה חוצה את המחסום שקיים אצל הקונים?

"את צודקת שקיים חשש בקרב אנשים, אנחנו פועלים בשקיפות מלאה. אנחנו מציגים תשקיף מלא של הרכב, את כל ההיסטוריה שלו. הכל עניין של תקציב, לפעמים לקוח בא עם תקציב מסוים ולפי התקציב מתאים לו רכב שהיה כבר מספר שנים על הכביש, לעומת רכב מהשכרה הרבה יותר חדיש, אני מציג בפניו תמונה מלאה והרבה פעמים מצליח להוריד מחסומים, יש סטיגמות שלא תמיד נכונות, אני מראה ללקוח מה משתלם לו ובסופו של דבר החשוב לי ביותר, שהוא יהיה מרוצה. אני גם נותן ייעוץ טלפוני. לקוחות קבלים אצלנו ייעוץ עסקי ולקוחות שלנו חוזרים ומעבירים המלצות מפה לאוזן, ב- 25 שנים יש לקוחות שכבר רכשו 4-5 רכבים אצלי וגם בני משפחותיהם. החכמה היא להתאים את התקציב והתשלום לדרישות הלקוח, שהוא יצא מאיתנו בראש שקט".

לאתר של 'בן הרוש- מורשה מכירה רכבי אלדן' בכרמיאל >>

לאתר של 'בן הרוש- מורשה מכירה רכבי אלדן' בנהריה >>

ליצירת קשר טלפוני: 072-3951275 / 072-3951324