כותרת
> C;
1/1
עסקים

דרפלסט - מפעל לייצור קופסאות פלסטיק ומזון לתעשייה

כרמיאלי עסקיםפורסם: 16.04.21 , 08:53ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחסון נכון של מוצרים, בין אם מדובר במוצרי מזון, מוצרי קוסמטיקה או תרופות, הוא הכרחי כדי לשמור על טריות, היגיינה ותנאים נכונים. לכן, כשזה מגיע למיכלים וקופסאות, חשוב לעבוד עם חברה בעלת ניסיון של שנים ומוניטין בתחום ייצור אביזרי אחסון. עם כ-60 שנות ניסיון בתחום ייצור האריזות, דרפלסט היא תמיד הבחירה הנכונה

חברת דרפלסט מתמחה בייצור של קופסאות פלסטיק לאחסון תעשייתי, המתגאה במוניטין מצוינים שצברה לאורך שנים של עבודה בענף האריזות. דרפלסט מחזיקה מפעל לייצור קופסאות פלסטיק שמגיעות במגוון רחב של עיצובים, גדלים ונפחים. החברה מייצרת קופסאות המתאימות למגוון רחב של שימושים, באיכות גבוהה במיוחד ותוך עמידה בתקנים בינלאומיים.

קופסאות ואריזות מכל הסוגים

בכל עסק שמתמחה בייצור מזון יודעים שאחסון של המוצרים יש חשיבות עליונה - לקופסה שבה נשמר המזון יש השפעה על הטריות ועל הטעם שלו. כשזה מגיע לאחסון מזון אי אפשר להתפשר על פחות מהטוב ביותר: קופסאות ומיכלים מעוצבים בקפידה, שיוצרו תוך התחשבות בצרכי הלקוח והקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. במפעל דרפלסט מייצרים קופסאות פלסטיק לאחסון מזון, כמו קופסאות לסלטים, קופסאות לאחסון רטבים, קופסאות פלסטיק שקופות ועוד. כל מיכל וקופסה המיוצרים במפעל תוכננו בקפידה על מנת למלא את מטרתם על הצד הטוב ביותר. הם מגיעים במגוון של גדלים וצורות - מכלים מרובעים, עגולים, מלבניים ועוד. מגוון הצורות והגדלים מאפשר התאמה אידאלית של המיכל לכל מטרה, מקל על האחסון של מוצרי מזון במקררים תעשייתיים ועל השינוע שלהם.

מצוינות ואיכות ללא פשרות

בדרפלסט לא מתפשרים על איכות - כל הקופסאות שמיוצרות במפעלינו עומדות בתנאי תקן בינלאומיים מחמירים. במפעל פועל צוות בקרת איכות שמטרתו לוודא כי כל המוצרים עומדים בסטנדרט, ומיוצרים בהתאם לדרישות המוצר ומאפייניו. קופסאות פלסטיק גדולות שמיועדות לאחסון מזון או משקאות מיוצרות מחומרים שמאושרים לשימוש עבור אריזות מזון, ועומדות בתקן הישראלי עבור מוצרי פלסטיק שבאים במגע עם מזון או משקאות. הבטיחות חשובה לנו יותר מכל, ולכן כל המוצרים שלנו הם בטוחים ומתאימים לילדים ולתינוקות מגיל לידה, תוך עמידה בתו התקן הישראלי.

צוות מנצח

חברת דרפלסט פועלת בתחום ייצור הפלסטיק והאריזות משנת 1959, ומאחוריה עשורים של עשייה בענף. למרות זאת, דרפלסט שמה דגש על מצוינות וקדמה, וחותרת להתחדשות ולמידה. בחברה פועל צוות עובדים מיומן ומסור, שמעניק ללקוחותיה שירות מצוין ברמה הגבוהה ביותר. לצד ייצור אריזות, חברת דרפלסט מתמחה גם בתכנון של פרויקטים חדשים בתחום הפלסטיק והאריזות, ומעניקה ללקוחותיה ליווי צמוד בשלבי אפיון צרכי המוצר והתכנון. במידה והפרויקט דורש עמידה בתקנים מקומיים או גלובליים ייחודיים, החברה מלווה את הלקוחות בתהליכים הטכניים והמנהלתיים ומעניקה להם סיוע ומידע בנוגע לתקנים השונים. מסיבות אלו ומעוד הרבה סיבות אחרות, דרפלסט היא אחת מהחברות המצליחות והמובילות במשק הישראלי.

בקרו באתר הבית: דרפלסט קופסאות פלסטיק

תמונה: PIXABAY