כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

האירועים המסקרנים של פסטיבל כרמיאל 2022

כרמיאלי תרבות ופנאיפורסם: 20.06.22 , 07:48ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תחרות עם אנה ארונוב וריטה בעקבות דמויות נשיות בתנ"ך:
כל האירועים המסקרנים של פסטיבל כרמיאל
בחגיגת המחול שיוצאת לדרכה בפעם ה-35 יתקיימו עשרות מופעים לילדים ומבוגרים בהשתתפות אמנים רבים,
בהם הראל סקעת ועידן רייכל
ריטה במופע מחול בעקבות דמויות נשיות בתנ״ך, תצוגת ריקודים חדשים לשיריו ולחניו של עידן רייכל מכל הזמנים, הראל סקעת וההרכב טרנטה גרוב מאשין שכיכבה בעונה האחרונה של האקס פקטור, לואי עלי שיככב בתחרות מחול מזרחי, ועינת שרוף במופע מחווה ליורם טהרלב ז״ל - אלה הם רק חלק מאירועי פסטיבל מחול כרמיאל שיתקיים בתאריכים 5-7 ביולי, בניהולו האמנותי של גדי ביטון.
בחגיגת המחול הגדולה שיוצאת לדרך זו השנה ה-35 יתקיימו עשרות מופעים לילדים ולמבוגרים בהשתתפות אמנים רבים, כשתום עידן הקורונה מאפשר את ההתקהלות המתבקשת כל כך בסצנת המחול וריקודי העם. בין המופעים המסקרנים בפסטיבל: "קול האימהות", מופע מחול בעקבות דמויות נשיות בתנ"ך בהשתתפות ריטה ושחר עדוי לצד רקדנים ורקדניות. אורחת הכבוד תהיה מרים פרץ. בנוסף, תחרות כוריאוגרפיה בהנחיית אנה ארונוב וכוריאוגרפי המחול הישראלי, ובהשתתפות עידן רייכל, ששיריו יזכו לריקודים חדשים בביצוע מיטב להקות המחול בישראל.
אירועים נוספים בולטים: מופע הצדעה לעולם המחול הישראלי הפולקלוריסטי בהשתתפות להקות המחול בישראל, הראל סקעת וטרנטה גרוב מאשין, מופע מחווה לזכרו של יורם טהרלב, שהלך השנה לעולמו בהשתתפות זמרים ואמנים בהם עינת שרוף, מופע להקות ילדים בסימן מסע בין מדינות וסגנונות בכיכובו של קווין רובין, ויצירת מחול אינטימית לחמישה רקדנים לשירי זמר עברי בכיכובם של גיל שוחט, דניאלה לוגסי ורוני דלומי עם להקות המחול המקומיות.
זאת ועוד: בפסטיבל ניתן יהיה למצוא גם הפקה של הבלט הישראלי "ויולטה", המבוססת על יצירתו הקלאסית והידועה של אלכסנדר דיומא הבן "הגברת עם הקמליות", להקת הפלמנקו רמנגאר במופע חדש, תחרויות מחול, הרקדות, מסיבות ומופעים לצעירים ועוד.
ריטה ואנה ארונוב, צילום: שי יחזקאל, קוקו, GettyImages
 

 

הורה בת שבע, צילום: איליה מלניקוב