כותרת
> C;
1/1
חוק ומשפט

האם כדאי לי להעסיק עורך דין תאונת אופנוע שלמד בחו"ל?

כרמיאלי חוק ומשפטפורסם: 23.08.22 , 12:04ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

יש מקומות בהם לימודים בחו"ל נחשבים מאוד, כמובן שאוניברסיטאות כמו הרווארד, סטנפורד, קיימברידג' או אוקספורד. אך יש מקומות בהם אין כל משמעות ללימודים אלו, מה למשל? אם כן אין טעם להיות עורך דין בישראל וללמוד באוניברסיטה יוקרתית בחו"ל וזאת מכיוון שעורך דין בישראל חייב להכיר את הדין הישראלי.

לכן אם אתם מכירים עורך דין תאונת אופנוע אשר למד בחו"ל אין זה אומר כי אותו עורך דין לתאונות אופנוע הוא טוב יותר מאשר עורך דין הלמד בארץ. עדיף לכם לבחור עורכי דין תאונות דרכים אשר למדו בארץ וכך להבטיח כי הייצוג שלכם יהיה ברמה הגבוהה ביותר שאפשר תודות לידיעת החוק על בוריו דבר שלעורך דין מחו"ל פשוט אין את היכולת.

האם חברת הביטוח יכולה להעסיק חוקרים פרטיים נגדי בגין תאונה שעברתי?

לאחר דיברנו על עורך דין תאונת אופנוע שלמד בחו"ל או בארץ אנו רוצים לעסוק בנושא קצת יותר ארצי והוא האם חברת הביטוח יכולה להעסיק חוקרים פרטיים נגדי בגין תאונה שעברתי?

אם כן התשובה היא כן חברת הביטוח יכולה וגם עושה שימוש בחוקרים פרטיים נגדכם בגין תאונות שהייתם מעורבים בהם. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם החוקרים הללו היא לפנות אל עורך דין לתאונות אופנוע או רכב ולהתייעץ אתו מה לעשות עם החוקרים הללו. כך תבטיחו כי תהיה לכם הגנה משפטית וכך תבטיחו כי החוקרים לא יעוותו את האמת בכדי לשלם לכם פחות או לא לשלם לכם בכלל את מה שמגיע לכם.

עורך דין תאונת אופנוע – מה קורה אם אין לי ביטוח בעת התאונה?

כל עורך דין תאונת אופנוע יגיד לכם כי אחת הבעיות הקשות ביותר במקרה של תאונת אופנוע או רכב היא שאין לכם ביטוח. כמובן שאם עשיתם תאונה ואין לכם ביטוח אתם חייבים לפנות אל עורך דין לתאונות אופנוע.

זו הדרך היחידה לשמור על הזכויות שלכם ולהבטיח כי לא תשלמו מכיסכם סכומים עצומים לצד השני. סביר להניח כי ללא עורך דין חברת הביטוח פשוט תעשוק מכם כל שקל אפשרי ומכיוון שאין לכם ביטוח הכסף הזה יבוא ישירות מחשבון הבנק שלכם וזה כמובן אלא אם כן אתם מיליונרים יכול לפגוע בכם קשות ולכן פניה אל עורך דין היא חובה.

מקצועיות – הערך החשוב ביותר אצל עורך דין לתאונות דרכים

כאשר אתם פונים אל עורך דין תאונת אופנוע הדבר הכי חשוב שאתם צריכים להבטיח הוא כי העורך דין תאונת אופנוע או רכב הוא מקצוען אמיתי. ככל שתפנו אל עורכי דין תאונות דרכים יותר מקצועיים כך ההגנה או התביעה שלכם תהיה ברמה יותר גבוהה ולכן חובה לבחון את המקצועיות של העורך דין לפני שאתם בוחרים בו.