כותרת
> C;
1/1
בחירות בכרמיאל

המועמד לראשות העיר כרמיאל אלון אזולאי במפגן כוח ענק

כרמיאלי בחירות בכרמיאלפורסם: 16.04.23 , 12:22ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

המועמד לראשות העיר כרמיאל אלון אזולאי במפגן כוח ענק: למעלה מ-1,000 מתושבי העיר הגיעו לחגיגת המימונה שקיים בביתו

בחגיגת המימונה שהתקיימה במוצאי השבת האחרונה בביתו של המועמד לראשות העיר אלון אזולאי, במעמד שר החוץ אלי כהן ויו"ר הקואליציה אופיר כץ, השתתפות למעלה מ-1,000 מתושבי העיר; מחוץ לאירוע הפגינו מאות נגד הרפורמה במערכת המשפט - אלון אזולאי ירד מביתו אל המפגינים וחילק עוגיות ומתוקים; אזולאי: "אחים אנחנו, אהיה ראש העיר של כולם"

עוד באירוע - לראשונה: שר החוץ אלי כהן ויו"ר הקואליציה אופיר כץ הביעו תמיכה פומבית באלון אזולאי לראשות העיר כרמיאל

מפגן כוח: אמש (מוצאי שבת, 15.4) קיים המועמד לראשות העיר כרמיאל, אלון אזולאי, מפגן כוח ענק, כאשר קיים חגיגת מימונה בבייתו, אליה הגיעו למעלה מ-1,000 מתושבי העיר כרמיאל. האירוע, הינו מאירועי הקמפיין הראשונים של אלון אזולאי לראשות העיר, ובסיכומו נחשב כהצלחה מסחררת.

האירוע שהתקיים במעמד שר החוץ אלי כהן, ויו"ר קואליציה אופיר כץ, גרר את חסימת הכביש של רחוב אנקור בעיר למשך יותר משעה, זאת לאור הפגנה שבה השתתפו מאות בקריאות נגד הרפורמה במערכת המשפט. כמחווה של רצון טוב, ירד אלון אזולאי אל המפגינים, הגיש להם עוגיות מחגיגת המימונה ואמר: "זכות ההפגנה היא זכות יסוד במדינה דמוקרטית. ולמרות כל המחלוקות, גם אם איני רואה עין בעין עם המפגינים, אחים אנחנו. עם אחד אנחנו. אני מתחייב להיות ראש העיר של כולם".

לצד זאת, הישג חסר תקדים נרשם בריצה לראשות העיר כרמיאל כאשר שר החוץ אלי כהן ויו"ר הקואליציה אופיר כץ, הצהירו לראשונה באירוע פומבי כי הם תומכים באלון אזולאי לראשות העיר כרמיאל. בכך מסתמנת תמיכה משמעותית ממפלגת השלטון במועמד ברור לראשות העיר. השר אלי כהן הוסיף: "אני יודע עד כמה חשוב לך לעשות לטובת הציבור, למען תושבי כרמיאל. הקמת חברה בעשר אצבעותיך, אתה מעסיק אלפי עובדים, ובמקום לעשות לביתך, אתה בוחר לעזוב הכל ולעשות למען הציבור. גם היום אחרי שהצלחת, אכפת לך מתושבי כרמיאל, מילדי וצעירי כרמיאל, ואני רוצה לאחל לך בהצלחה ושתהיה ראש העיר הבא של כרמיאל. בכל תפקיד שאני אהיה, אני אהיה לידך ואני אהיה לימין כרמיאל, עיר שאני באופן אישי מאוד אוהב. זו עיר שניתן לעשות בה הרבה דברים ובכל תפקיד שאני אהיה אני אפעל, לעזור ולקדם כדי שתוכל להגשים את כל המטרות החשובות שלך עבור העיר."

גם יו"ר הקואליציה אופיר כץ הוסיף ואמר: "אלון אזולאי הוא מסוג האנשים שיושבים על הצוואר כשהם צריכים משהו עבור הציבור. מעולם לא ביקש משהו לטובתו האישית, אלא לטובת הציבור בלבד ולטובת העיר כרמיאל. אלון אזולאי תמיד דואג שכרמיאל תהיה על המפה בקרב שרי הממשלה, בקרב משרדי הממשלה ואני מאמין שבעזרת השם כראש העיר הבא של כרמיאל, אתה תמנף משמעותית את העיר, תביא לכאן תקציבים, תביא לכאן את משרדי הממשלה, תביא לכאן את השרים שלנו, ולא רק את שלנו אלא גם שרים ממפלגות אחרות כמו שאתה יודע לעשות. אני בטוח שכשאתה תיבחר לראשות העיר כרמיאל, העיר תרוויח ותושבי כרמיאל ירוויחו, וגם לאזור כולו זו תהיה מקפצה משמעותית. אני מאחל לתושבי כרמיאל את ראש העיר אלון אזולאי."

אלון אזולאי: "אני רוצה להודות ליותר מ-1,000 מתושבי העיר שהגיעו לחגיגת המימונה ובכך הביעו את תמיכתם בריצתי לראשות העיר. הדבר אינו מובן מאליו בעייני ומחמם את הלב. הגיע הזמן לעשות שינוי למען תושבי העיר, ולהחזיר את התקווה והגאווה לכרמיאלים. אני מתחייב להיות ראש העיר של כולם, לנהל את העיר ביד רמה, ולפעול לקידום הטבות מס לתושבים, לייצר עוד אלפי מקומות תעסוקה איכותיים, לקדם הקמת אוניברסיטה ובית חולים בעיר, ולשמור על ביטחונם הכולל של התושבים בכל תחומי החיים. רק כך נשמור על צביון העיר. אני מתחייב לפחות דיבורים, ויותר מעשים."

קרדיט: אייל מן

קרדיט: אייל מן

קרדיט: אייל מן

קרדיט: אייל מן

קרדיט: אייל מן

קרדיט: אייל מן

קרדיט: אייל מן

אולי יעניין אותך גם