כותרת
> C;
1/1
בחירות בכרמיאל

המנוע מאחורי שחרור רוני קריבוי: אלון אזולאי הוביל את המאמצים מול משרד החוץ

כרמיאלי בחירות בכרמיאלפורסם: 27.11.23 , 08:39ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מאחורי הקלעים פעל המועמד לראשות העיר כרמיאל והפעיל החברתי אלון אזולאי לחיבור משפחת קריבוי עם משרד החוץ ולהפעלת לחצים שהובילו לשחרור המיוחל

מרגש: השבוע (יום ראשון, 26.11) שוחרר תושב העיר כרמיאל בעל האזרחות הכפולה, ישראלית-רוסית, רוני קריבוי, משבי החמאס.

בשבועות האחרונים התבצעו מאמצים כבירים לשחרורו של רוני, בהובלת המועמד לראשות העיר ומהאנשים החזקים במרכז הליכוד, אלון אזולאי.

אזולאי, פעל לחבר בין משפחת קריבוי לשר החוץ אלי כהן, וכן פעל לילות כימים להפעלת הלחץ שבסופו של דבר הביא לשחרורו המיוחל משבי החמאס.

במסגרת המאמצים שביצע אלון אזולאי, גם פעולות שלא ניתן לדבר עליהן מול גורמי חוץ שהיו בסופו של יום למנוף משמעותי על אנשי ארגון הטרור האכזרי.

שר החוץ אלי כהן, משרי החוץ הפעלתנים והבולטים בשנים האחרונות הצליח להביא לשחרור של קריבוי, אשר תחילה כלל לא נכלל במסגרת רשימת המשתחררים. רק לאחר התערבות גורמי חוץ רוסיים באמצעות קשריים בינלאומיים בין המדינות, הגיעה הבשורה המשמחת.

אלון אזולאי התייחס לדברים ואמר: "מדובר בהישג חסר תקדים ואני שמח שהייתה לי הזכות לקחת חלק במאמצים שהופעלו לשחרורו של רוני קריבוי והשבתו הביתה, לכרמיאל. כעת על המשפחה להתאחד ולטפל ברוני. נמשיך לעמוד לצד המשפחה לכל עניין וסיוע גם בהמשך. אני רוצה להודות בקרב לב לידידי שר החוץ אלי כהן, שפעל עבור רוני ופועל עבור כלל החטופים להשבתם הביתה."

צילום באדיבות דוברות יח"צ אלון אזולאי

אולי יעניין אותך גם