כותרת
> C;
1/1
חדשות

הסוף לכבישים המשובשים בכרמיאל לראשונה מזה שני עשורים יושקעו 8 מיליון שקל לריבוד כבישים ברחבי העיר

כרמיאלי חדשותפורסם: 17.01.22 , 19:01ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הסוף לכבישים המשובשים בכרמיאל.

לראשונה מזה שני עשורים יושקעו 8 מיליון שקל לריבוד כבישים ברחבי העיר

נמשכת מהפכת שיפור התשתיות בכרמיאל .

לאחר שעיריית כרמיאל ביצעה בדיקה מעמיקה בכל הקשור לכבישים משובשים וביוזמתו של ראש העיר משה קונינסקי , הוקצו 8 מיליון שקלים לשדרוג כבישים בעיר בשטח כולל של כ- 100,000 מ"ר וזאת עד סוף שנת 2023.

בין הרחובות שירובדו: החרושת, צה"ל, מורד הגיא, נשר, הפרחים, חוחית, דרך השלום, אשכולות, קק"ל, מצפה נוף, דקל, הפסגה, נשיאי ישראל ועוד.

השלב הראשון של עבודות הריבוד הכבישים יצא לדרך באופן חלקי בשבוע החולף ברחובות בז, דרך השלום, נחליאלי ודוכיפת והן תמשכנה עד לסוף שנת 2023, כל פעם באזור אחר בעיר. על ביצוע העבודות אמונים עובדי מחלקת האחזקה באגף שיפור פני העיר (שפ"ע).

ראש העיר משה קונינסקי: "התכנית לשיפור תשתיות הכבישים בעיר היא חלק מהמהפך שהולכת לעבור העיר בשנים הקרובות ועד סוף 2023 פני העיר יראו אחרת לגמרי".

משה קונינסקי הדגיש עוד בדבריו: " אני שמח לבשר לתושבי העיר על כך שביצוע העבודות הרבות מתאפשר בזכות הצלחתנו לגייס ולאגם משאבים הן ממשרד התחבורה והן ממקורות עצמיים וגם בסיוע הלוואה לשם כך'".

ראש העיר מינה את חבר מועצת העיר רותם בז'רנו הממונה על תחום התחבורה וסגן ראש העיר פנחס סירוקה הממונה על תחום הבטיחות בדרכים להוביל את התכנית.

אולי יעניין אותך גם