כותרת
> C;
1/1
חדשות

הסתיימה חקירת מותה של המנוחה שושנה מנשירוב ז"ל בת 32 תושבת כרמיאל

כרמיאלי חדשותפורסם: 23.02.20 , 10:57ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

חוקרי המשטרה ביחידה המרכזית של מחוז צפון סיימו את חקירת מותה של המנוחה שושנה מנשירוב ז"ל בת 32 תושבת כרמיאל, והבוקר מוגש כתב אישום בגין רצח ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד חברתה של המנוחה - הנאשמת ברצח, בבית המשפט המחוזי בחיפה.

בתאריך 15.1.20, בשעות הבוקר המוקדמות התקבלה הודעה במוקד 100 של משטרת ישראל מאחד הדיירים בנין דירות ברחוב הגליל בעיר כרמיאל לפיה: אישה צעירה דפקה על דלת ביתו, כשפתח לה את הדלת הוא הבחין בסימני דם על בגדיה והיא סיפרה לו, נסערת ומבולבלת, כי דקרה את חברתה בדירה שנמצאת בקומה מעליו ומבקשת להזעיק עזרה.

כוחות משטרה בליווי מעבדה ניידת, הוזנקו למקום, סגרו את הזירה והחלו באיסוף ממצאים במקום.

בתום הערכת מצב ראשונית חקירת הרצח הוטלה על מחלק הרצח ביחידה המרכזית של מחוז צפון, אשר המשיכו בחקירה ובאיסוף הממצאים והחלו גובים עדויות.

החוקרים עצרו את חברתה של המנוחה, גופת המנוחה נשלחה למכון לרפואה משפטית באבו-כביר, והממצאים שנמצאו בזירה נשלחו לבדיקות מעבדה.

מהחקירה עלה כי החשודה והמנוחה הכירו תקופה קצרה לפני הרצח וביום שלישי (14.1.20) המנוחה הזמינה אותה לבלות עימה בדירתה שזה עתה שכרה.

החשודה הגיעה אל המנוחה בשעות הערב והן העבירו את הערב בתכתובות ושיחות וידאו בווטסאפ, עם חברים.

לפנות בוקר בין המנוחה לחשודה פרץ ויכוח על רקע חשדה של המנוחה כי היא מנסה להתחיל עם החבר שלה, השתיים החלו לתקוף אחת את השנייה כשלפתע החשודה לקחה סכין ודקרה את המנוחה דקירות רבות עד אשר גרמה למותה.

לאחר חקירה יסודית של צוות מחלק הרצח ביחידה המרכזית של מחוז צפון חומרי החקירה הועברו לפרקליטות מחוז חיפה אשר גיבשו תשתית ראיתית כנגד החשודה בגין רצח, והיום פרקליטות מחוז חיפה הגישה נגדה כתב אישום ובקשה למעצרה עד תום ההליכים - העתק מכתב האישום והבקשה למעצר ניתן לקבל מדובר הפרקליטות של מחוזות חיפה וצפון מר אמיר סגיר.

תמונות דוברות משטרת ישראל (צפון)

קרדיט צילום: דובורת המשטרה

קרדיט צילום: דובורת המשטרה

אולי יעניין אותך גם
שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו 2 חשודים, אחד מהם קטין, תושבי ראמה, בגניבה של כ - 350 ק"ג תוצרת חקלאית מסוג מנגו מהמטעים הסמוכים לצומת חוקוק.
מחאת הדגלים השחורים בכרמיאל
תאונה מזרחית לצומת כברי על כביש 89
עיריית כרמיאל בשיתוף עם מפעל הפיס, תחלק מלגות בסך 2,000,000
המשטרה עצרה חשוד בגניבת טלפון נייד מעובדת חנות בגדים בכפר ירכא והשיבה לה את המכשיר
לראשונה בסניפי הדואר: Post Mobile"" חבילת סלולר ב-16 שקל לחודש בלבד
כרמיאל: חקירה מאומצת וזריזה הובילה להגשת כתב אישום בגין ניסון שוד של תלמידת תיכון תוך שבוע ימים בלבד
תאגיד עין כרמים, יחל בימים הקרובים בביצוע עבודות לשדרוג צנרת המים ברחוב בית הכרם ושכונת הגליל בעיר
חלק מכפפת גומי שהושארה בזירת אירוע הובילה בתום חקירה מקצועית, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, למעצרו של גבר בן 26, שהתפרץ לבית מגורים בעיר מעלות- תרשיחא, וחטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים