כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

הצופים חוזרים לפעילות מלאה בכרמיאל!

כרמיאלי תרבות ופנאיפורסם: 19.11.19 , 07:42ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הנהגת תנועת הצופים הודיעה לראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי כי היא נענית לפנייתו ומודה לו על התערבותו לפתרון המשבר והורתה על חידוש פעילותה בעיר. משה קונינסקי, ברך על החלטת הנהגת הצופים, "אני שמח על כך שמצאנו את העמק השווה ופעילות הצופים בעיר תימשך. פעילות תנועות הנוער הינה מהחשובות שיש"

"בחזוני אני רואה חשיבות רבה לגידול וצמיחה של כמות החניכים בתנועות הפועלות בעיר. אנחנו נמשך לפעול ולגייס משאבים לטובת תנועות הנוער", אמר השבוע ראש העיר משה קונינסקי עם חידוש פעילותו בעיר של שבט כרם של תנועת הצופים.

יצוין כי, בפתיחת שנה"ל הודיעו בתנועת הצופים על הפסקת הפעילות בכרמיאל לנוכח מבנה התמיכה של עיריית כרמיאל ולפיו תמיכת העירייה בתנועות הנוער חולקה לשני חלקים: כשליש הועבר לתנועה הארצית ושני שליש הועבדו לרשות הסניף המקומי. תנועת הצופים הינה התנועה היחידה המעסיקה בשכר מדריך בוגר המרכז את כל פעילות השבט בעיר.

עם הודעת התנועה באופן חד צדדי על הפסקת פעילותה בכרמיאל נפגש ראש העיר עם חניכי הצופים בעיר והקים צוות המורכב מסגנית ומ"מ ראש העיר טניה מזרסקי הממונה על תחום החינוך ואודי איזק ראש מינהל החינוך לטפל בסוגיה. השבוע, בזכות התערבותו של ראש העיר משה קונינסקי סוכם כאמור על חזרתה של תנועת הצופים לפעילות מלאה בכרמיאל.

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי במפגש עם חניכי תנועת הצופים בעיר (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)